Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez milyen árban mozog újba! Guglizok, de még nem találtam konkrét árat rá!! :lol:

Egy döglődő akksiért pénzt adni? Drága.

Nekem a csillapító fogaskerék van eltörve, meg fogom ragasztani és újra szépen fog nyílni. :D

Na erre kíváncsi leszek. Majd írd meg, hogy bírta-e 5 percig.

Link to comment
Megosztás:

Ez milyen árban mozog újba! Guglizok, de még nem találtam konkrét árat rá!! :lol:

Ha már szakszervíznél tartunk ...

Ma volt egy kis időm, hát kilátogattam a helyi szakszervízhez, mondván megérdeklődöm mibe fájna egy gyári 70Ah-s új akksi. Az eredmény lehangoló. Raktáron nincs, de ez még érthető is volna. No de, hogy cikkszámot sem találnak rá!!! 65Ah-s akksira tudtak árat mondani: 40 ezer pár száz HUF!

Ez az ár bő 1 éve volt. Opel (GM) logósat, újat máshol nem kapsz.

Tehát közel kétszer annyiba kerül az Opel logós, mint pl. egy Exide. Ami ennél is feltűnőbb/fontosabb volt, hogy a gyári akku indítóárama töredékét (kb. 2/3-át) tudta csak a kereskedelemben kapható no name és márkás akkuk indítóáramának.

Link to comment
Megosztás:

Újban gondolkodik, azt írta.

Szerviz 4+ban 20 és 25 ezer között cserélik, gondolom attól függően mekkorát akarsz bele.

"Opel-forgalmazótól 4 évnél régebben vásárolt 1.2, 1.4, 1.6 literes, benzines Astra G modellek esetén."

Jó nektek! Mindenki más le van ... a GM részéről.

Link to comment
Megosztás:

"Opel-forgalmazótól 4 évnél régebben vásárolt 1.2, 1.4, 1.6 literes, benzines Astra G modellek esetén."

Jó nektek! Mindenki más le van ... a GM részéről.

Szerintem nem nézik azt,hogy Magyarországon kellett vásárolni újonnan.

A lényeg,hogy 4 évnél öregebb legyen,én így gondolom.De lehet tévedek,meg kellene kérdezni!

Link to comment
Megosztás:

Hasonló büszkeség töltött el engem is nemrég 40.000-nél. Autópályán ért a kitüntetés, kb. úgy 2-300 méteren keresztül csak az órát néztem... szerencsére a művelet közben nem lettem gazdagabb néhány előjelző táblával és pár méter szalagkorláttal... :lol:

Egyébként a benzinjelződ állásából és a 161 megtett kilométerből (ha tankolásnál nulláztad) úgy veszem le, hogy igen jól fogyaszt a kocsi. Háromnegyedig még lehetett benne 20-30 km.

Link to comment
Megosztás:

Ez az ár bő 1 éve volt. Opel (GM) logósat, újat máshol nem kapsz.

Tehát közel kétszer annyiba kerül az Opel logós, mint pl. egy Exide. Ami ennél is feltűnőbb/fontosabb volt, hogy a gyári akku indítóárama töredékét (kb. 2/3-át) tudta csak a kereskedelemben kapható no name és márkás akkuk indítóáramának.

Nem tudom mit tudnak Opeléknél, de ezek a gyári aksik jó sokat bírnak. Az enyém 6. éves és még semmi baja... -16ban is rendesen indult a gép reggel a múlt héten... Más márkától még nem láttam ilyet. Volt már sok márkájú aksim, de 3-4 évnél többet nem bírtak. Ha ugyanezt a minőséget megkapom Szervíz 4+ban 20-22ért, nem fogok sokat gondolkozni amikor cserélni kell...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Zachi kollégát inkább a dízelek semmibe vétele zavarja, amúgy teljesen jogosan...

Á, nem csak a dízelek maradtak ki. Ebbe nem fér bele az összes benzines sem (1.8, 2.2 sem létezik a szerintük?). Márka imidzsét nem így szokás építeni!

Link to comment
Megosztás:

Á, nem csak a dízelek maradtak ki. Ebbe nem fér bele az összes benzines sem (1.8, 2.2 sem létezik a szerintük?). Márka imidzsét nem így szokás építeni!

Valószínű egyszerű matek... ezekből adták el adott időszakban Mo.-n a legtöbbet, tehát ezekre kell akciózni, mert ebből jön be a legtöbb pénz, ha visszaviszik a gépeket...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mit tudnak Opeléknél, de ezek a gyári aksik jó sokat bírnak. Az enyém 6. éves és még semmi baja... -16ban is rendesen indult a gép reggel a múlt héten... Más márkától még nem láttam ilyet. Volt már sok márkájú aksim, de 3-4 évnél többet nem bírtak. Ha ugyanezt a minőséget megkapom Szervíz 4+ban 20-22ért, nem fogok sokat gondolkozni amikor cserélni kell...

10 éves az autóm, és egy akksicserém volt: GM-->GM :lol: Annyi hozzátartozik, hogy az enyém is 6 éves koráig bírta, utána belekerült egy szintén GM, de az szinte rögtön meghalt és garis csere lett, de azóta is vígan indít a kis 44Ah-s. Különben akkortájt, mikor ez a garis ügyem volt, állítólag volt egy rosszabb széria (tán újabb, olcsóbb beszállítóval próbálkoztak...), de azóta is csak jót hallani a "gyári" akksikról.

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz képest rengeteg egyéb szaladgál az utakon. :lol:

Igen, szerintem 1.7 dti-ből legalább annyi szaladgál, mint 1.6 benzinből (1.4-et nem merek írni, mert abból brutál sok van :D )

Ellenben 1.2-esből megint nem olyan nagy a kínálat. Fene se érti mért csak ezekre él a kedvezmény...

Link to comment
Megosztás:

Igen, szerintem 1.7 dti-ből legalább annyi szaladgál, mint 1.6 benzinből (1.4-et nem merek írni, mert abból brutál sok van :lol: )

Ellenben 1.2-esből megint nem olyan nagy a kínálat. Fene se érti mért csak ezekre él a kedvezmény...

Mert az 1.7 dieselt leginkább cégek veszik, és a cégeknek van pénze autóra... Azt meg csak nem mondhatja a GM, hogy 4+ csak magánszemélyeknek. Illetve a dieselhez ugyanaz az alkatrészt eleve drágábban adják, amikor megtudják, hogy dieselhez kell. Na miért? Erre sem leget egzakt választ adni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.