Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Most kaptam a hírt, hogy újra megengedik a nagyhatalmúak, hogy mezei regisztráltként beleláthassak, sőt belepofázzak a FÓRUMBA. Szóval akkor próbaképpen leírom ide az idei havi átlagos fogyasztásaimat.

Január...8,47l/100 km....1011km

Február...8,34................1470

Március...7,93.................1220

Április....7,82..................1939

Május....7,38..................1674

Én meg vagyok elégedve vele. :rolleyes:

Miből fakad a folyamatos csökkenés? Az időjárás vagy a vezetési stílus változásából? ;) Vagy a benzinár növekedése és az új adóterhek kényszerítenek erre? <_<

Link to comment
Megosztás:

nekem 7-et eszik vegyesben.(Ha a szemét kinyomom akkor is) volt hogy megjártam Érd-Debrecen-Érd utvonalat 33,5-ből, a 4-esen. sok visszaváltás padlógáz(előzések). És annyi ment bele mert mikor kiálltam akkor állt meg a kocsi. A robeszból szivtam le 1l benyát hogy a kutig kibirja és ott ment rá 32,5.

Bár az elő gyujtásom nem az igazi mert fülre állitottam. Nem eszik, megy mint állat, báz zöldkártya levelezős volt, mert terhelve magyas volt a CO-m alapjáraton meg szinte 0.

Link to comment
Megosztás:

Miből fakad a folyamatos csökkenés? Az időjárás vagy a vezetési stílus változásából? <_< Vagy a benzinár növekedése és az új adóterhek kényszerítenek erre? :rolleyes:

Semmiféle kényszerítő körülmény nincs, a stílusom évtizedek óta változatlan ( lakott területen óvatosan, max 60, országúton sportosan de nem agresszívan, max 140 előzéskor, autópálya ritkán.) ebből adódóan csak az időjárás és az adott hónap forgalmi viszonyai szabályozzák a fogyasztásomat. Például ha egy 400 km-es kirándulás van az adott hónapban az leviszi az átlagot, ha többször is be kell mennem a Nagy Faluba ügyet intéznem az felviszi az átlagot. Szóval azt hiszem leginkább az időjárás melegedése csökkenti a fogyasztást. Ezt egyébként a BC-n is látom közvetlenül amikor indulok otthonról reggel és figyelem a pillanatnyi fogyasztást. Télen 10 km kell, hogy 5.-ben 90-nél beálljon az elfogadható 5,8 és nyáron ennek elég a fele távolság is.

Link to comment
Megosztás:

hát ez a kijelző nekem is érdekes <_<

tankoltam ma 20 litert és igy a 25ös jelzés alá kúszott be a mutató

monjuk eleve többet kellett volna mutatni kicsivel de mindegy :rolleyes:

a fura az hogy 40km után már féluton állt az első vonal és a 25 között aztán ujabb 30km után meg már azon ült

aztán 80km után még épp lement alá ;)

szoval furcsa

Link to comment
Megosztás:

hát ez a kijelző nekem is érdekes <_<

tankoltam ma 20 litert és igy a 25ös jelzés alá kúszott be a mutató

monjuk eleve többet kellett volna mutatni kicsivel de mindegy :rolleyes:

a fura az hogy 40km után már féluton állt az első vonal és a 25 között aztán ujabb 30km után meg már azon ült

aztán 80km után még épp lement alá ;)

szoval furcsa

Én ezt azzal magyarázom,amit Futó mester mondott: a tank alakja nem éppen ideális.

Link to comment
Megosztás:

Főnököm pályaautójában ez úgy van megoldva, hogy két darab nagyon pontos kapacitív elven működő

szintmérő van a tankban, ami az AIM komputerre csatlakozik. A komputerben nagyon pontos görbe vehető

fel a tényleges szint - szintjeladó értéke tekintetében. ;)

Így ha rendesen be van állítva, mindig pontosan mér :rolleyes: Viszont ehhez tartozik egy 30 millás autó. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.