Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

De szerintem nagyobb sebességnél azért keményebben beleszól a légellenállás. :unsure:

Ez egy tényező a sok közül. :D

Anyós/feleség/barátnő is beleszól bizonyos sebesség után, nem? :wacko: :lol: Aztán még tovább gyorsítva egyszer csak

el fog hallgatni... :lol: :) :o

Link to comment
Megosztás:

Ez egy tényező a sok közül. :D

Anyós/feleség/barátnő is beleszól bizonyos sebesség után, nem? :unsure: :wacko: Aztán még tovább gyorsítva egyszer csak

el fog hallgatni... :lol: :lol: :)

Nah ezt inkább nem mutatom meg az asszonynak, mert még hozzámvág valamit.

Amúgy igazad van. :o

Link to comment
Megosztás:

Ez egy tényező a sok közül. ;)

Anyós/feleség/barátnő is beleszól bizonyos sebesség után, nem? :unsure: :wacko: Aztán még tovább gyorsítva egyszer csak

el fog hallgatni... :lol: :lol: :)

Jobbegy-némító funkció látom másnál is működik. Leghatásosabb, ha 4. vagy 5.-ben 6e-s fordulat felett tartod a vasat, és az előtted haladó 3cm távolságban van percekig :o Tuti csend a következő fél órában :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma megnéztem a fogyasztást : 5.2L

De toltam is neki mint állat.

Miért van az, hogy teletankoltam és nem megy fel a mutató 50L, csak a 3/4-ig megy fel.

Köszi

Na neee, ez hogy jött ki? Én úgy tudok 6L-es fogyasztást produkálni, hogy szinte nagypapisan autózok, ha még nyomnám is neki, több lenne...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma megnéztem a fogyasztást : 5.2L

De toltam is neki mint állat.

Miért van az, hogy teletankoltam és nem megy fel a mutató 50L, csak a 3/4-ig megy fel.

Köszi

Szerintem elszámoltál vmit. 5,7-5,9 még beleférne, ha tojás van a lábad meg a pedál között. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hát nekem abszolut vegyesen 6,04

egy ismerősnek viszont 18liter 1.4esre, és nem tudja miért, szeintetek mi okozhat ekkora fogyit?

Volt itt valakinek nemrég ilyen gondja, meg kell nézni, hogy az aktívszénszűrőből nem jutott-e szén a vákuumrendszerbe. Meg kell nézni a vákuumcsöveket az aktívszénszűrő és a fojtószelepház között, ha szénszál maradványok vannak benne, akkor az a ludas, kipucolni az egészet, és venni rá másik aktívszén szűrőt.

Link to comment
Megosztás:

Volt itt valakinek nemrég ilyen gondja, meg kell nézni, hogy az aktívszénszűrőből nem jutott-e szén a vákuumrendszerbe. Meg kell nézni a vákuumcsöveket az aktívszénszűrő és a fojtószelepház között, ha szénszál maradványok vannak benne, akkor az a ludas, kipucolni az egészet, és venni rá másik aktívszén szűrőt.

Akár 3 szorosra is megnőhet attól a fogyi? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Pedig de! Tanúsítom! Barátom,Aranykard küzdött ezzel nagyon sokáig mire rájött...Igazi X-Akta volt ez,kifogott mindenkin..Le is írta a történetet a fórumba mindenki okulására.

El nem tudtam volna képzelni. Mondjuk a Kadetteken(előző ótó) a tudomásom szerint nincs ilyen szűrő(az Astrámról is ezt hittem 2-3 nappal ezelőttig). :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nekem 6.04 volt egy nagyon vegyes fogyival

660 km ebben volt 130as autopálya, pesti csalingálás fel a 2. kerbe a hidegvölgybe, miskolc felől, aztán tesco budaörs, aztán balcsi hazafele volt benne 160as autópálya, aztán ujra a hidegvölgy és haza miskolcfelé ki pestről, utána 130- 140 es tempó.

és igy jött ki 6.04 re

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.