Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ma tankoltam: 737km - 44.74L -> 6.07L/100km :D ez a fogyasztás nyáron is tökéletes lenne, nem tudom, hogy lett ilyen kevés...

Én sajnos nem tudom kiszámolni ilyen pontosan a fogyit,mert már nem tankoltam kúton legalább 2 éve B) :D Mikor eléri a mutató a kéket akkor borítok bele 1 20L-es kannával,oszt gyí.240 Huf/L De úgy sacc/Kb. 5L télen.5.7 nyáron 17"-os felnivel.Most meg kipróbáljuk 16"-os gurigával :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sajnos nem tudom kiszámolni ilyen pontosan a fogyit,mert már nem tankoltam kúton legalább 2 éve :D :D Mikor eléri a mutató a kéket akkor borítok bele 1 20L-es kannával,oszt gyí.240 Huf/L De úgy sacc/Kb. 5L télen.5.7 nyáron 17"-os felnivel.Most meg kipróbáljuk 16"-os gurigával :lol:

De azt ugy nem szabad :D

Én fél éve majdnem mindig kénytelen vagyok kuton tankolni B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.6 16v-vel (g astra) nem sikerïl semmi képpen sem 7 alá menni...az a 7 is nagyon ritka mikor sikerül :D

Nekem se sikerült 7 alá menni 1,4-es G-vel soha. (3 évig volt)

Viszont az 1,4-es F-el 6,2 volt az átlagom 9 évig......

Ez a technikai fejlődés eredménye az Opelnál! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem se sikerült 7 alá menni 1,4-es G-vel soha. (3 évig volt)

Viszont az 1,4-es F-el 6,2 volt az átlagom 9 évig......

Ez a technikai fejlődés eredménye az Opelnál! :lol:

Tesóm tudott vele járni 6,4-6,6-os fogyasztással...:D Nekem valahogy a 7 is nehezen akart sikerülni, bár 2 különböző a vezetési stílusunk B)

Link to comment
Megosztás:

Tesóm tudott vele járni 6,4-6,6-os fogyasztással...:lol: Nekem valahogy a 7 is nehezen akart sikerülni, bár 2 különböző a vezetési stílusunk :D

Én is eljárok az 1.4-es Astrával 6,7-es átlaggal. Nyáron azért volt olyan, hogy egy Soproni utat 5,6 körüli értékkel sikerült megtenni (nem tudom, nyárigumival mennyivel lett volna jobb). Az eddig a rekord. Így télen meg 7,8 volt a legtöbb, kb. vegyes használatban (sztráda, országút, város)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Van egy C16NZ 92' effem. Most a -10°C hidegben napi rövid távokon, (8-10km) kb. 10 litert eszik meg (Kútrol). Ezen mi javíthatna, vagy esetleg ez normális ? Amúgy termosztát rendben 82°C -on nyit , de ilyen hidegben ennyi táv alatt ki se megy a hűtőbe. Alapban alacsony fordulaton járok, semmi durvulás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Van egy C16NZ 92' effem. Most a -10°C hidegben napi rövid távokon, (8-10km) kb. 10 litert eszik meg (Kútrol). Ezen mi javíthatna, vagy esetleg ez normális ? Amúgy termosztát rendben 82°C -on nyit , de ilyen hidegben ennyi táv alatt ki se megy a hűtőbe. Alapban alacsony fordulaton járok, semmi durvulás.

Normális, pl. Jürgené is bekajál annyit simán.

Link to comment
Megosztás:

Normális, pl. Jürgené is bekajál annyit simán.

Hát akkor marad a spori . Etanol játszik ? Van értelme 50-50%-ban tolni, vagy annyival megnő a fogyi is ? Erről van info ?

( Amúgy bocs ha olyat kérdezek ami itt már van, de most került hozzám a gép, és mindenki mond mindent, gondolom itt vannak hozzáértők.)

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor marad a spori . Etanol játszik ? Van értelme 50-50%-ban tolni, vagy annyival megnő a fogyi is ? Erről van info ?

( Amúgy bocs ha olyat kérdezek ami itt már van, de most került hozzám a gép, és mindenki mond mindent, gondolom itt vannak hozzáértők.)

Ezt majd megmondják azok, akik használják/értenek hozzá. Én nem élek vele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Van egy C16NZ 92' effem. Most a -10°C hidegben napi rövid távokon, (8-10km) kb. 10 litert eszik meg (Kútrol). Ezen mi javíthatna, vagy esetleg ez normális ? Amúgy termosztát rendben 82°C -on nyit , de ilyen hidegben ennyi táv alatt ki se megy a hűtőbe. Alapban alacsony fordulaton járok, semmi durvulás.

Áprilisi időjárás mellett kb. 8 km kell, hogy a fogyasztás beálljon a normál értékre. -10 fokban ez lehet akár 12 km is.

Az első kilométeren pedig akár 16 lit / 100 km fogyasztás is kijöhet.

Ebből következik, hogy a 10 litered reális.

Az etanollal sokan kisérleteztek, de átalakító nélkül nemigen olcsóbb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Van egy C16NZ 92' effem. Most a -10°C hidegben napi rövid távokon, (8-10km) kb. 10 litert eszik meg (Kútrol). Ezen mi javíthatna, vagy esetleg ez normális ? Amúgy termosztát rendben 82°C -on nyit , de ilyen hidegben ennyi táv alatt ki se megy a hűtőbe. Alapban alacsony fordulaton járok, semmi durvulás.

Az qurva sok! Épp ma tankoltam és számoltam az enyémet, ugyanaz a szitu mint nálad rövidtáv - hideg moci stb.. , de nálam még + rakott futózás is volt és csak 7.3-at kért 100-ra.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor marad a spori . Etanol játszik ? Van értelme 50-50%-ban tolni, vagy annyival megnő a fogyi is ? Erről van info ?

( Amúgy bocs ha olyat kérdezek ami itt már van, de most került hozzám a gép, és mindenki mond mindent, gondolom itt vannak hozzáértők.)

Számítsál indítási nehézségekre, esetleg lefulladásra, hideg motornál nagy gázra torpanásra, berángása. Melegen már jó. Sokat nem spórólsz vele.

Link to comment
Megosztás:

Számítsál indítási nehézségekre, esetleg lefulladásra, hideg motornál nagy gázra torpanásra, berángása. Melegen már jó. Sokat nem spórólsz vele.

Sőt.

Télen én nem tudnám ajánlani, nekem 10.6 lett a fogyasztásom vele, benzinnel 8.4 talán, vagy akörül.

Nekem 30% volt benne, annyival semmi indítási gond nem volt, csak zabált mint a fene.

Viszont nagyon tolt alulról önmagához képest :D

Én nem télen kezdenék el kísérletezni vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sőt.

Télen én nem tudnám ajánlani, nekem 10.6 lett a fogyasztásom vele, benzinnel 8.4 talán, vagy akörül.

Nekem 30% volt benne, annyival semmi indítási gond nem volt, csak zabált mint a fene.

Viszont nagyon tolt alulról önmagához képest :D

Én nem télen kezdenék el kísérletezni vele :lol:

Én mindíg felssel járok, most éppen nem, mert kicsit szar a helyzet, és a 10 liter amit beletettem nem akartam még kétfele osztani.... :D Mennyi lesz? 5 liter szesz, +5 liter benya....elég hülyén hangzik. B)

Link to comment
Megosztás:

Hidegen nagy gázra visszafullad, de ha már meleg a motor akkor viszont jobban húz.

Ne ijesztgess itt mindenkit. Hengerenkénti befecsivel télen sincs gond csak a központival. Amugy anyagilag tényleg nem éri meg pancsolni mert annyival többet eszik, hogy elviszi a hasznot. Amire viszont jó az az üzemanyagrendszer takarítás, meg egy kis plussz nyomaték az alsóbb fordulatokon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért? 2 liter fölött már kiszolgálnak :D

2 liter alatt is...az csak egy hülye duma h nem...oké tudom, mol kuton a kutoszlopra kiis van irva..dolgoztam kutasként egy jódarabig mol kuton (autópályán), a gép elfogadja a 2 liter alatti tankolásokat is, sött még ha valaki 5ft-ért tankol, aztis B) sött soha senki nemis emlitette h 2 liter alatt ne lehetne még oktatáson sem, sött semmi papirba sincs benne ilyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne ijesztgess itt mindenkit. Hengerenkénti befecsivel télen sincs gond csak a központival. Amugy anyagilag tényleg nem éri meg pancsolni mert annyival többet eszik, hogy elviszi a hasznot. Amire viszont jó az az üzemanyagrendszer takarítás, meg egy kis plussz nyomaték az alsóbb fordulatokon. :lol:

Valóban. Nálunk jelenleg 105 forint a különbség az E85 és a 95 között. (263 és 368)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.