Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

országos hálózat... azt mondta a híradóba, hogy 20 kútjuk van, nem éppen egy jól lefedett rendszer lehet, inkább valami magán, mint ahogy előttem, is írták..

De tényleg, miért is nem lehet nyilvánosságra hozni? :lol:

Okozhat amúgy ez a technikai olaj kárt a dízelekben? (mondjuk astrások körében?) :D

Ezekben az öreg gépekben nem hiszem, inkább az új CR motorok kényesek rá.

Link to comment
Megosztás:

Van vagy 40 L itthon, nem merem beletenni. :lol:

Kb. egy órája állítottak meg a vámosok Bp-n :devlish: (jóó, csak azért, mert kicsit jobban haladtam, mint a sorban mindenki, de a szokásos "személyi-jogsi-forgalmi-hovasiet" után jött egy kérdés amin majdnem bekönnyeztem: "hol szokott tankolni?" :D :devlish: :icon13: :icon13: Mondom általában Lukoilnál, de ma reggel csak egy MOL-ig jutottam el. "számla van?" kiborítottam a kesztyűtartómból az egész éves gyűjteményt (még nem adtam le elszámolni) Asszondja "oké-oké, nehogy elkezdjem megkeresni a mait, mert ott alszunk..." :D Vámosok eddig még nem nagyon állítottak meg, de ilyennel főleg nem B)

Link to comment
Megosztás:

Kb. egy órája állítottak meg a vámosok Bp-n :devlish: (jóó, csak azért, mert kicsit jobban haladtam, mint a sorban mindenki, de a szokásos "személyi-jogsi-forgalmi-hovasiet" után jött egy kérdés amin majdnem bekönnyeztem: "hol szokott tankolni?" :D :devlish: :icon13: :icon13: Mondom általában Lukoilnál, de ma reggel csak egy MOL-ig jutottam el. "számla van?" kiborítottam a kesztyűtartómból az egész éves gyűjteményt (még nem adtam le elszámolni) Asszondja "oké-oké, nehogy elkezdjem megkeresni a mait, mert ott alszunk..." :D Vámosok eddig még nem nagyon állítottak meg, de ilyennel főleg nem B)

Mondták, hogy mit keresnek? Mert csak úgy nem nyittahatják ki pl a csomiajtódat sem. :D Nemhogy az üzemanyagtartályod tartalmát megkérdőjelezni...

Volt hogy nem nyitottam ki én sem a hátulját, pedig semmi nem volt benne, mondtam, hogy mutassanak valami papírt, hogy jogosultak rá. Pislogtak egy darabig, meg fenyegetőztek... de mikor kértem 1-1 jelvényszámot, elengedtek.

(a körzetisünk volt osztálytársam, azt mondta szabálytalan úgy átnézni az autót, hogy nincs írásos engedélyük rá (nem kifejezetten az én autómra, hanem az adott útszakaszra...) Papírokat simán kérhetnek ellenőrzésre.

Ha ilyet kérdezne tőlem simán rávárom, hogy külföldön, sőt 10 L-t kannában be is hozhatok, ha úgy tetszik. (márpedig nekem mindíg így tetszik :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Mondták, hogy mit keresnek? Mert csak úgy nem nyittahatják ki pl a csomiajtódat sem. :devlish: Nemhogy az üzemanyagtartályod tartalmát megkérdőjelezni...

Volt hogy nem nyitottam ki én sem a hátulját, pedig semmi nem volt benne, mondtam, hogy mutassanak valami papírt, hogy jogosultak rá. Pislogtak egy darabig, meg fenyegetőztek... de mikor kértem 1-1 jelvényszámot, elengedtek.

(a körzetisünk volt osztálytársam, azt mondta szabálytalan úgy átnézni az autót, hogy nincs írásos engedélyük rá (nem kifejezetten az én autómra, hanem az adott útszakaszra...) Papírokat simán kérhetnek ellenőrzésre.

Ha ilyet kérdezne tőlem simán rávárom, hogy külföldön, sőt 10 L-t kannában be is hozhatok, ha úgy tetszik. (márpedig nekem mindíg így tetszik :lol: )

Nem szívtam a vérüket, jobb az nekem, ha nézegeti mélyebben senki az autómat :D :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Megvan a 2011-es átlag fogyasztásom!

Nem akartam hinni a szememnek és újra is számoltam, de igen!

7,49 liter / 100 km!

Ha ezt összevetem a korábbiakkal (alul az aláírásomban szerepelnek) akkor a csökkenő tendencián kívül bődületes csökkenés mutatkozik a tavalyihoz képest. Törtem a fejem, hogy mi lehetett az oka? Nem változtattam a kocsin semmit, többé - kevésbé ugyanúgy vezetek, nem is költöztem el máshová.

Aztán rájöttem.... 2011 tavaszán nem szereltem le a téli kerekeimet, hanem egész nyáron át "koptattam" mert már elérték a 6. évüket. Októberben le is dobtam őket és kapott a kocsi új téli gurigákat, DE!

A téli kerekem 175-ös, a nyári meg 185-ös!

Mivel nem használtam a szélesebb gumikat, ezért ez éves átlagban 0,37 l/100 km fogyasztáscsökkenést eredményezett (14.500 km-en)! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megvan a 2011-es átlag fogyasztásom!

Nem akartam hinni a szememnek és újra is számoltam, de igen!

7,49 liter / 100 km!

Ha ezt összevetem a korábbiakkal (alul az aláírásomban szerepelnek) akkor a csökkenő tendencián kívül bődületes csökkenés mutatkozik a tavalyihoz képest. Törtem a fejem, hogy mi lehetett az oka? Nem változtattam a kocsin semmit, többé - kevésbé ugyanúgy vezetek, nem is költöztem el máshová.

Aztán rájöttem.... 2011 tavaszán nem szereltem le a téli kerekeimet, hanem egész nyáron át "koptattam" mert már elérték a 6. évüket. Októberben le is dobtam őket és kapott a kocsi új téli gurigákat, DE!

A téli kerekem 175-ös, a nyári meg 185-ös!

Mivel nem használtam a szélesebb gumikat, ezért ez éves átlagban 0,37 l/100 km fogyasztáscsökkenést eredményezett (14.500 km-en)! :lol:

Pedig a nagy tappancsok jobban mutatnak , ja meg könnyebben csusznak , a vizre is jobban feluszik .

Nekem a rekordon 1 litert jelentett a 205-röl 165-re való áttérés , és a havas úton is vidáman járhattam a nyári gumikal .

Link to comment
Megosztás:

Pedig a nagy tappancsok jobban mutatnak , ja meg könnyebben csusznak , a vizre is jobban feluszik .

Nekem a rekordon 1 litert jelentett a 205-röl 165-re való áttérés , és a havas úton is vidáman járhattam a nyári gumikal .

Én azért nem járnék vidáman havas úton nyári gumikkal! :lol:

Én nyáron jártam téli gumival!

Link to comment
Megosztás:

Azt én éreztem is, de kivédtem valahogy! :D

No, és game is over!

Ha tisztában voltál vele és ráhagyással kezelted, no problem.

Az egyik kollegám nemrég a szusiján 5 éves téli gumikkal összetörte az elejét a gépsasnak, mert ugye amikor mondtam, hogy nyári gumi kellene rá, kiröhögött.

Aztán amikor az eleje 90EFt-ban állt meg (a corsám 40E volt, amikor az elejt tört), akkor ártatlan arccal ennyit kérdezett csak: vajon ha új nyári gumi van rajta, megálltam volna? :lol:

Na de ez itt nagyon off! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Kb. egy órája állítottak meg a vámosok Bp-n :D (jóó, csak azért, mert kicsit jobban haladtam, mint a sorban mindenki, de a szokásos "személyi-jogsi-forgalmi-hovasiet" után jött egy kérdés amin majdnem bekönnyeztem: "hol szokott tankolni?" :lol: :devlish: :devlish: :icon13: Mondom általában Lukoilnál, de ma reggel csak egy MOL-ig jutottam el. "számla van?" kiborítottam a kesztyűtartómból az egész éves gyűjteményt (még nem adtam le elszámolni) Asszondja "oké-oké, nehogy elkezdjem megkeresni a mait, mert ott alszunk..." :icon13: Vámosok eddig még nem nagyon állítottak meg, de ilyennel főleg nem :D

Miért nem mondtad nekik, hogy 10 perce tankoltál ukrán benzint a határ túloldalán...

Link to comment
Megosztás:

Miért nem mondtad nekik, hogy 10 perce tankoltál ukrán benzint a határ túloldalán...

Mert ha aztmondom, hogy 10 perce még az Ukránoknál voltam, akkor megint visszatértünk volna a "hovasiet" részhez :D :devlish: Nem akartam szívózni, láttam rajta hogy csak azért állított meg, mert gyorsan mentem, csak nem tud mit csinálni. Minél rövidebb ideig van a környékemen egyenruhás, annál jobb. Nem akartam én még tovább beszélgetni vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali!A véleményetekre lennék kíváncsi.2hete van megy a c14se astrám most kezdtem el méregetni a fogyit ausztriába tankoltam 15litert ezzel elmentem 200-210km-t átlag 5fokba folyamatossan nyitott termosztáttal,20km-s távokkal nagy részben finoman 90-100al néha néha odalépve.Szerintetek jó ez a fogyi?

Link to comment
Megosztás:

Hali!A véleményetekre lennék kíváncsi.2hete van megy a c14se astrám most kezdtem el méregetni a fogyit ausztriába tankoltam 15litert ezzel elmentem 200-210km-t átlag 5fokba folyamatossan nyitott termosztáttal,20km-s távokkal nagy részben finoman 90-100al néha néha odalépve.Szerintetek jó ez a fogyi?

Úgy érted, hogy nem üzemmeleg a motor, a rossz termosztát miatt? Addig nem nagyon érdemes fogyasztást nézni, amíg ki nem cseréled.

Link to comment
Megosztás:

Úgy érted, hogy nem üzemmeleg a motor, a rossz termosztát miatt? Addig nem nagyon érdemes fogyasztást nézni, amíg ki nem cseréled.

Nem vagyok benne biztos,hogy rossz mert kb. 3-4km alatt már elég meleget fúj a fűtés,de a mutató szerint a 80fokot sem éri el,ültem olyan astrába amibe szar termosztáttal a kékből se ment ki a mutató meg éppen,hogy csak langyosat fújt abban egyértelmű volt a hiba.Lehet csak a hőfokmérőmet kéne kalibrálni?

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok benne biztos,hogy rossz mert kb. 3-4km alatt már elég meleget fúj a fűtés,de a mutató szerint a 80fokot sem éri el,ültem olyan astrába amibe szar termosztáttal a kékből se ment ki a mutató meg éppen,hogy csak langyosat fújt abban egyértelmű volt a hiba.Lehet csak a hőfokmérőmet kéne kalibrálni?

Nem ártana kideríteni, addig nem hajtanám így. Nézd meg ~2km után, ha meleg a hűtő teteje, akkor nyitva van.

Link to comment
Megosztás:

Nem ártana kideríteni, addig nem hajtanám így. Nézd meg ~2km után, ha meleg a hűtő teteje, akkor nyitva van.

Kb. 2km után még bőven zárva van a termosztát mert hideg a hűtő szóval zár valamennyire csak lehet,hogy hamarabb nyit,de hidegen nem hajtom elhiheted nem vagyok az a fajta típus.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Próbáld ki :rolleyes: Minden kút, hálózattól függetlenül is tud gyengébbet is árulni. A környékünkön, bármilyen hülyeségnek is hangzik, de az egyik Lukoil kúton van a legjobb gázolaj. A benzinjük sz.r, a Zafira köhög, meg fulldoklik, meg minden baja van tőle, de az enyémnek, meg haverom PdTDI-jének (nah az a nem semmi, ha még annak is jó :D ) nagyon bejövős a naftájuk. A környéken van még Shell, Agip, meg 2 OMV, de mindnél jobb a gázolaja az egyik Lukoilunknak. (a tőle 2 km-re levő másiknál, meg már a gázolaj is sz.r) Ki kell tapasztalni. Úgyis lesznek majd okosok akik jól megmondják a tutit, de a tapasztalat sokszor mást mond, mint az okosok :)

Azt miből látjátok, hogy jó-e a gázolaj vagy sem? :) Most komolyan kérdezem, mert eddig akárhány különöző kúton tankoltam, semmi különbség, az isuzu motornak tökmindegy. Minden fajátából 5 liter alatt kajál.

Gázolajszűrő cserélve az elmúlt 60 ezer km-en egyszer volt, de amit levettem az is olyan tiszta volt, mintha új lenne.

Link to comment
Megosztás:

...

Ahogy látom, a te motorodon sem a gyári hengerfejcsavarok vannak. Volt már hengerfejezve?

Csak azért kérdem, mert az én corsámnál azt hazudta, akitől vettem, hogy semmi nem volt a motoron javítva még, és azon is ugyanezek a sima hatlapfejű csavarok mint a tiéden. A gyáriak pedig torx-ok ha nem tévedek.

Link to comment
Megosztás:

FPepe!

Nekem c16nz 93' F Astrám van, hasonló a tiédhez. Neked mennyire jelentkezik a fogyasztásban ha nagy hegyen, jórészt emelkedőn, szerpentinen mész? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatod?

Az enyém ugye csak 1.4-es, és igen, elég rendesen észrevehető, ha emelkedőn megyek vele. Sík terepen a 90-es tempót 5.2L/100km fogyival tartja (nyári adat), emelkedőn ugyanezt a sebességet volt, hogy 8L-el tudta tartani. Többek között ezért tettem le az autópályán való munkába járásról. 2 éve megvettem az éves pályamatricát, de a fogyim nemhogy csökkent volna a pályán egyenletes sebességgel való haladástól, hanem nőtt majd' egy literrel, mert az autópálya (M7) felénk eléggé hepehupás. A Blitzről (Szegedről) hazafelé jövet figyeltem a fogyasztást az M5-ösön, ami Kecskemét környékétől eltekintve teljesen sík, szinte végig 6L alatti fogyit írt a BC 110-es (valós) sebességnél. Ha ott kéne melóba járnom, megérné a pályán járni.

Link to comment
Megosztás:

Én mostanság egyre többet járok olyan helyen, ahol nagy emelkedőn kell menni az úton. Sűrűn vissza kell kapcsolgatni 3-ba, de nem ritka, hogy 2-be. Még nem mértem le, hogy ez hány literbe kerül nekem, de a te példádat látva úgy látom nekem is többel kell számolni.

Köszi a véleményedet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.