Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok venni akarok 4 db alufelnit 195/50 R 15.-öst 1.2 es g astra alá.Nem lesz kicsi alá, vagy nem fog hülyén kinézni? Eddig 195/65 R 15 ös volt! Válaszokat várok!Köszönöm!

Ezt az oldalt ajánlotta julien. Nézd meg. Bár a méretekre nem emlékszem, hogy be lehet-e állítani.

http://194.107.82.35/AlcarKonfigurator/pro...te=7&lng=hu

Remélem ez segít. Ha nem akkor sorry.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok venni akarok 4 db alufelnit 195/50 R 15.-öst 1.2 es g astra alá.Nem lesz kicsi alá, vagy nem fog hülyén kinézni? Eddig 195/65 R 15 ös volt! Válaszokat várok!Köszönöm!

Nekem voltak 15" os felnik alatta szép peremes momo-k és iszonyat bután hat olyan mint egy off: Tuareg ;)))))))pláne a 195/50 is kicsi az még rosszabb. váltóméretek: 195/60 R15--->205/50R16--->215/45R17 egyébként /50 ben 16! a váltószám tehát 16" os felni kell!!! de az is kis buta izé lesz ültetés nélkül peres gumesszal :lol: 17" már jól mutat 40/40 ültetéssel 215/ 45 R17 el. és mielőtt még itt lehurrognának valakik 4 új 17 es felni 70 pénz rá gumesz gumik.com 15 per db tól ültetőszett meg 22-től már van deviltuning.hu tehát nem vészes, dodzsemkereket ne rakjál már fel ez nem off II-es golf :lol:)))))

Link to comment
Megosztás:

195/60 R15--->205/50R16--->215/45R17 egyébként /50 ben 16! a váltószám tehát 16" os felni kell!!! de az is kis buta izé lesz ültetés nélkül peres gumesszal ;)

Pici ellentmondás van ebben a dologban, hiszen a "CS"-s adatlapod szerint 205/45 R16-os kerekek vannak a verdán. Az még kisebb mint a 205/50 R16!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok venni akarok 4 db alufelnit 195/50 R 15.-öst 1.2 es g astra alá.Nem lesz kicsi alá, vagy nem fog hülyén kinézni? Eddig 195/65 R 15 ös volt! Válaszokat várok!Köszönöm!

15-ős felnire 195/60*15-ös gumi a jó,ugyanis ez a gyári méret.Ha gumikat nem kell venned,akkor nyugodtan vedd meg a 15-ös felniket, jobban mutat,mint a dísztárcsával ;)

Link to comment
Megosztás:

Pici ellentmondás van ebben a dologban, hiszen a "CS"-s adatlapod szerint 205/45 R16-os kerekek vannak a verdán. Az még kisebb mint a 205/50 R16!

jó hülén is nézett ki ;)))))))) de mostmár váltottam :lol: 215/45 R17 re ez mindjárt jobb....

a 16 os 45 el sokat csal az óra meg kicsit jobban pörög a moci is mert kisebb a kerék átmérője, a téli mellé raktam és kb 4 cm volt a különbség

Link to comment
Megosztás:

Az azé már más ;) :lol:

Hello!

Pár gumis kérdés:

15 colon lesz a gumi. Az első kérdés, hogy 195/60 vagy maradjak a gyári 185/65-nél?

Melyik a három közül:

Goodyear Excellence 17k/db

Kumho Solu KH17 15k/db

Dunlop SP Sport 01 17k/db

Valamint kell-e MO-ra 1.6-ra a H-s gumi vagy elég a T-s is (mivel 188 a vége papíron, ezért szerintem a H "pazarlás")?

Mert ugy a Dunlop 13,5k, a Kumho meg 13k.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Pár gumis kérdés:

15 colon lesz a gumi. Az első kérdés, hogy 195/60 vagy maradjak a gyári 185/65-nél?

Melyik a három közül:

Goodyear Excellence 17k/db

Kumho Solu KH17 15k/db

Dunlop SP Sport 01 17k/db

Valamint kell-e MO-ra 1.6-ra a H-s gumi vagy elég a T-s is (mivel 188 a vége papíron, ezért szerintem a H "pazarlás")?

Mert ugy a Dunlop 13,5k, a Kumho meg 13k.

Köszi!

  1. Nyáron 195/60 R15, télen 185/65 R15
  2. Esetleg Fulda? Vagyunk páran jó véleménnyel róla
  3. Nem papíron autózunk és a gyári előírásokat, ajánlásokat illik megfogadni

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Pár gumis kérdés:

15 colon lesz a gumi. Az első kérdés, hogy 195/60 vagy maradjak a gyári 185/65-nél?

Melyik a három közül:

Goodyear Excellence 17k/db

Kumho Solu KH17 15k/db

Dunlop SP Sport 01 17k/db

Valamint kell-e MO-ra 1.6-ra a H-s gumi vagy elég a T-s is (mivel 188 a vége papíron, ezért szerintem a H "pazarlás")?

Mert ugy a Dunlop 13,5k, a Kumho meg 13k.

Köszi!

kumhó, hankook, fulda... ezeket felejtsd el.

vagyél rendes gumit.

michlein, goodyear, dunlop vagy ilyesmi.

elég a kisebb sebességü...

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Pár gumis kérdés:

15 colon lesz a gumi. Az első kérdés, hogy 195/60 vagy maradjak a gyári 185/65-nél?

Melyik a három közül:

Goodyear Excellence 17k/db

Kumho Solu KH17 15k/db

Dunlop SP Sport 01 17k/db

Valamint kell-e MO-ra 1.6-ra a H-s gumi vagy elég a T-s is (mivel 188 a vége papíron, ezért szerintem a H "pazarlás")?

Mert ugy a Dunlop 13,5k, a Kumho meg 13k.

Köszi!

Nyárra általában jobban ajánlható a 195-ös, télre meg a keskenyebb 185-ös. Szerintem, ha nem állandóan csúcson járatod a gépet (amit természetesen csak a német pályákon lehet...), akkor elég lehet a „T”-s indexű is. A „H”-sok túl azon, hogy többe kerülnek, puhább anyagúak is, tehát gyorsabban is kopnak (bár talán komfortosabbak is). Ha döntő szempont az ár, szerintem maradj a „T”-nél. A felsorolt gumikat saját tapasztalatból nem ismerem, de úgy tudom, a Dunlop már régebbi fejlesztés (mondjuk attól még jó). Kumho-ra nem vennék mérget, de gagyi gumit azért manapság már nem nagyon lehet prémium-közeli áron eladni, ráadásul a germán teszterek jóra hozzák ki. A Goodyear mintázata a legpofásabb...

Mellé szerintem egyikkel se fogsz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Bocs előre is ha buta lesz a kérdés de azért felteszem :lol:

Szóval autós játékokban ugye van finomhangolásra lehetőség és ott láttam konkrétan, hogy ha az első 2 kerékben kisebb a nyomás, mint a hátsó 2-ben akkor felülkormányzott lesz kissé a kocsi és jobban kanyarodik, viszont az egyenes vonalon nagy sebesség csökken kissé.

Ez csak az ilyen high-end tuning verdákra és a 100 ezres gumikra igaz vagy szgk-nál is lehet ilyet csinálni balesetmentesen és érezhetően? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyárra általában jobban ajánlható a 195-ös, télre meg a keskenyebb 185-ös. Szerintem, ha nem állandóan csúcson járatod a gépet (amit természetesen csak a német pályákon lehet...), akkor elég lehet a ?T?-s indexű is. A ?H?-sok túl azon, hogy többe kerülnek, puhább anyagúak is, tehát gyorsabban is kopnak (bár talán komfortosabbak is). Ha döntő szempont az ár, szerintem maradj a ?T?-nél. A felsorolt gumikat saját tapasztalatból nem ismerem, de úgy tudom, a Dunlop már régebbi fejlesztés (mondjuk attól még jó). Kumho-ra nem vennék mérget, de gagyi gumit azért manapság már nem nagyon lehet prémium-közeli áron eladni, ráadásul a germán teszterek jóra hozzák ki. A Goodyear mintázata a legpofásabb...

Mellé szerintem egyikkel se fogsz. :lol:

Megint példának hoznám fel autós játékokat (NFS), ott már régóta egy ismerős és visszatérő gumi márka a KUMHO, jó nevű cég! Vagyis a való életben is ha tuningról és minőségi kellékekről, ez esetben gumiról van szó, ők ott vannak. Ez elvileg adhat okot arra, hogy feltételezzük a közúti abroncsai is minőségiek de persze nem biztos ;)

Ilyenek mellett, hogy: TOYO, FALKEN, MICHELIN, YOKOHAMA stb.

Itt lehet bővebben: KUMHO USA

Idézem:

Nine top tire brands competed in the AutoZeitung tire test including Michelin, Continental, Pirelli and Dunlop. Kumho Tires tied with Michelin for 2nd place overall, and received an overall assessment of "very recommendable" as its tires performed exceptionally well in various conditions, notably wet.
Link to comment
Megosztás:

Tegap vettem négy új alufelnit olcsó pénzért. 15" -ös 16.000 Ft./ db. 8 küllős grafit színű de nagyon szép szerintem. Mivel nincs most rá még több pénzem a gumi 185/65 R 15 ös de ez már korábban megvolt kb .3 éves Continental. Majd a jövő évbe váltok nagyobbra, egyenlőre jó. 70.000 Ft.-ból jött ki szereléssel együtt.

Link to comment
Megosztás:

ilyennel van valakinek tapasztalata?

az adac jókat ír róla de az németország.

Hát, én Magyarországról azt mondom, hogy nagyon jó gumi, ezt használom nyárinak már 3 szezon óta. Ami nekem tetszik benne: szárazon nagyon jól tapad, vízen se rossz, de aquaplaning-ot hamarabb felveszi szerintem, mint írják róla. Emellett az első két évben rendkívül csendes volt, ahogy kopik, úgy hangosodott egy kicsit (nem vészesen, még mindig a halkabbak között van). Rendkívül komfortos, puha gumi.

Szóval, szerintem igazi Bridgestone. ;) Ami esetleg negatívum: úgy látom, kicsit jobban öregszik (UV-t nem bírja annyira), mint amiket eddig használtam. Kopása egyébként nem annyira vészes.

Link to comment
Megosztás:

Kb 1 hete tettem fel a nyári kerekeket. 205/50 R16. Fékezésnél a kormány beremegett... Elvittem centíroztatni. Az egyik kerékre kellett 5gramm. A remegés megszűnt de állítólag ennyitől nem lehetett volna. A féktárcsáim már elég vállasak és előtte már elég régen használtam a vasat. A gondom nem is ez. (mivel már nem remeg/ráz) Elhagytam a két első felni középkupakját. Az egyik ugyan meglett az udvaron , de a másik nem...És amelyik meglett azt se tudom rendesen visszapattintani mer lötyög-kiesik.... Nem olyan belső fém merevítéses mint a gyári 15ös közepe aminek a belseje inkább egy dísztárcsához hasonlít és szépen befeszül. Hol lehet ilyen közepet kapni ? (Toora T950 a felni)

Link to comment
Megosztás:

lecseréltem a gumikat felnistől

első telem volt az autóval nem sajnáltam a pízt gumikra 4db michelin a3 195 60 -65? r15 darabja 16000 volt akciósan

nem tudtam elakadni sehol az autó aljáig érő hóban sem állat volt.

haverom ducatoján nyári gumi volt len maradt a völgyben 4en toltuk nem tudott feljönni a dombtetőre de még a negyedéig sem.

macskaköves jeges havas úton lementem érte megkötöttük az elindulás sikerült és végig meredek emelkedőn 200m felhúzta mint a szart brutális gumi. latyakban is jó.

sima száraz úton kanyarban is ottvan nagyon.

sokat elnyel az úthibákból most érzem igazán . nem tűnt hangosnak . holnap megnézem mennyit kopott a télen lemérem

ajánlom mindenkinek nekem bejött és biztos hogy akárhogy is lesz ilyet veszek csak minden leendő autómra de még sokáig maradok az opel astra g caravánnál

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.