Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

akkor megnyugodtam, nem vagyok sóher, legalábbis nem mindenki szerint ;)

Lényeg, hogy én ennyit az életben nem adnék értük az tuti, pláne (ez már egyéni hozzáállás kérdése) hogy tömegcikk, hisz gyári opel felni, csak kicsit sötétebb.

szvsz ha már az ember alugörgőket vesz, akkor az legyen mutatós, hamár úgyis drága. De mondom, ez egyéni vélemény ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem meg nem, vagy ennyire szórnak az árak. Én ugyanígy hibátlan állapotú, de 16"-os felnit vettem gumival együtt(!) 60e-ért, úgyhogy a hirdetett garnitúra sztem simán rajtamarad az emberen. Én is most árulom a gyári 15"-ös felnijeimet (igaz az 5x110) pont feleannyiért(!) mint a hirdetésben szereplő garnitúrát kínálják, mégse kell senkinek...

Mint mondtam én vinném rögtön, ha rá tudnám tenni valamire. ;) Az enyim 4x100 a Vectránkon meg már van egy pont ilyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

hy! tegnap dupla defekt + ledőlt az emelőről a kocsi úgy, hogy nem volt rajta a jobb hátsó kerék. műanyag küszöbvédő helló

csak a nagykalapács segített úgy beszorult az emelő.

Ez ügyes? Hol jártál és hogy sikerült ezt összehozni? ;)

Link to comment
Megosztás:

hy! tegnap dupla defekt + ledőlt az emelőről a kocsi úgy, hogy nem volt rajta a jobb hátsó kerék. műanyag küszöbvédő helló

csak a nagykalapács segített úgy beszorult az emelő.

;) ;)

Az meg hogy sikerült? Nem volt rögzítve a kocsi, vagy puha volt a talaj?

Utána hogy emelted fel? ;)

Link to comment
Megosztás:

ez tényleg tuti lehetett...

vagy 2 hónapja cimborám itt nálam emelte fel az off A3-asát, bal első le, (persze előtte szóltam neki, hogy ne a földön emelje , vagy tegyen alá valamit, egyszercsak a kocsi megindult és ledőlt ;)

Na mondom ez szép, ilyen xar a kézid? Persze nem is volt behúzva ;)

A lényeg, hogy akkora mákja volt, hogy ahogy a kroki eldőlt, a kroki első kereke alátámasztott a talpasnak, szóval a kocsi eleje fél centire megállt a föld felett.

Mondanom sem kell, hogy mi visítottunk, a pátja, aki akkor jött ki a házból, sokkot kapott, hisz ő még nem tudta, hogy van fél centi a földig ;)

Link to comment
Megosztás:

;) ;)

Az meg hogy sikerült? Nem volt rögzítve a kocsi, vagy puha volt a talaj?

Utána hogy emelted fel? ;)

földút félre lejtett + rossz kézi abszolút nem fog szétesett vagy hasonló.

sebességben volt . kombin akkorát kel emelni hogy iszonyat mire elemelkedik a hátsó kerék.

hát bénán állt és még az első is elemelkedett valamennyire közben le a kerék és már dőlt is

szét QRT az ideg próba újra hogy megemeljem nem jött össze. ismét dőlt.

szoptam sokat mire isteni szikra, krokodil kel ide .

haver hozott is nem emelt akkorát hogy jó legyen.

fa tuskó a híd alá. új helyre raktam emeltem a hidat és sikerült volt egy 30 perces mutatvány

de legközelebb biztos hogy inkább felnin megyek valami sík aszfaltig .

én voltam a asz most cserélhetem a küszöbvédőt és egy kis rücsi is kelleni fog a gyári lepattant.

ennyi volt a tegnap esti történet.

délben leeresztett a gyári alufelnis gumim csere pótkerékre 20 km meló megyek ki az is lapos volt nem vészes

este mentem ki és láss csodát full lapos akkor történt az esemény

Így jártam de most már tudom a leckét.

Link to comment
Megosztás:

A tied is bejövős, de most vettem vadonás új 15-ös nyári garnitúrát. ;)

Hát, gumit erre is kéne venni, max. nyár végéig.... lehet, idén még meg lehet úszni. 1-2mm van a kopásjelző felett (kb. 3-4mm összesen).

Ha van új gumi, ne is vegyél más felnit. A gumi fontosabb, szerintem, azért is adom olcsón.

Link to comment
Megosztás:

akkor megnyugodtam, nem vagyok sóher, legalábbis nem mindenki szerint ;)

Lényeg, hogy én ennyit az életben nem adnék értük az tuti, pláne (ez már egyéni hozzáállás kérdése) hogy tömegcikk, hisz gyári opel felni, csak kicsit sötétebb.

szvsz ha már az ember alugörgőket vesz, akkor az legyen mutatós, hamár úgyis drága. De mondom, ez egyéni vélemény ;)

Nézz be a gumis részbe milyen olcsón passzolnak el felnit most! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát, gumit erre is kéne venni, max. nyár végéig.... lehet, idén még meg lehet úszni. 1-2mm van a kopásjelző felett (kb. 3-4mm összesen).

Ha van új gumi, ne is vegyél más felnit. A gumi fontosabb, szerintem, azért is adom olcsón.

Egyébként jó áron adod, ha előbb látom meg, mint ahogy beüt a meleg megvettem volna, de így gumim volt először.

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg valakinek lenne tapasztalata alábbi felni márkákról, mert most szeretnék venni valamelyiket, mindegyik tetszik, így a véleményekre hallgatnék, szóval a jelöltek:

momo corse 16", Xtreme x5 16", enzo R 16", melyik lenne jobb g astra alá, kinézetre, illetve inkább a márkák minősége érdekelne.

köszönöm szépen a hozzászólást ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Hogyan célszerű tárolni a felniről leszerelt téligumikat? Padlás jó lenne neki becsomagolva? vagy ne csomagoljam be? A padláson nyáron kb 50 fok van. Le kell kezelni valamivel?

Inkább akkor pince....

Lehetőleg hűvösebb helyen, és ne érje napsütés.

Neekm is a pincében van, betakargatva... A melegtől csak jobban öregszik...

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg valakinek lenne tapasztalata alábbi felni márkákról, mert most szeretnék venni valamelyiket, mindegyik tetszik, így a véleményekre hallgatnék, szóval a jelöltek:

momo corse 16", Xtreme x5 16", enzo R 16", melyik lenne jobb g astra alá, kinézetre, illetve inkább a márkák minősége érdekelne.

köszönöm szépen a hozzászólást ;)

Az Enzót ismerem csak ,mert az van az enyémen. Eredeti német, (nem lényeges,de .: tél álló, nem rágja a só !) masszív, pofás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Hogyan célszerű tárolni a felniről leszerelt téligumikat? Padlás jó lenne neki becsomagolva? vagy ne csomagoljam be? A padláson nyáron kb 50 fok van. Le kell kezelni valamivel?

Imy cartárs is említi, hogy a padlásra ne nagyon... Tényleg a pince, vagy valami hűvös, nagyjából állandó hőmérsékletű, szárazabb hely, ahol van valami szellőzés is. Napsütés meg aztán végképp ne érje (UV). Kezelésről megoszlanak a vélemények. Lehet kapni mindenféle habos cuccot, szép lesz tőle, meg koromfekete, de szerintem ezen kívül túl sokat nem dob a történeten, ráadásul szilikontartalmú anyag még öregítheti is... Ami fontos, hogy le legyen mosva a gumi. Becsomagolni szerintem nem kell (bepárásodhat), esetleg valami takarófélét rá lehet dobni, aztán annyi. Állítva célszerű őket tartani, és néha átforgatni, hogy ne egy helyen fáradjon el a drótozat benne.

Link to comment
Megosztás:

Imy cartárs is említi, hogy a padlásra ne nagyon... Tényleg a pince, vagy valami hűvös, nagyjából állandó hőmérsékletű, szárazabb hely, ahol van valami szellőzés is. Napsütés meg aztán végképp ne érje (UV). Kezelésről megoszlanak a vélemények. Lehet kapni mindenféle habos cuccot, szép lesz tőle, meg koromfekete, de szerintem ezen kívül túl sokat nem dob a történeten, ráadásul szilikontartalmú anyag még öregítheti is... Ami fontos, hogy le legyen mosva a gumi. Becsomagolni szerintem nem kell (bepárásodhat), esetleg valami takarófélét rá lehet dobni, aztán annyi. Állítva célszerű őket tartani, és néha átforgatni, hogy ne egy helyen fáradjon el a drótozat benne.

Szerintem sötét, hűvös, száraz helyen, lemosva, részemről glicerin olajjal bekenve, kavicsokat eltávolítva felnin tárolóra rakva (csak a felni fekszik fel) várja hogy ismét tél legyen...valamint a keréknyomást ilyenkor 0,3-0,4 bar-ral feljebb szoktam nyomni, mert úgyis veszít vmit, de így felrakva majd csak egy kicsit ki kell engedni belőle és mehet ismét...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem sötét, hűvös, száraz helyen, lemosva, részemről glicerin olajjal bekenve, kavicsokat eltávolítva felnin tárolóra rakva (csak a felni fekszik fel) várja hogy ismét tél legyen...valamint a keréknyomást ilyenkor 0,3-0,4 bar-ral feljebb szoktam nyomni, mert úgyis veszít vmit, de így felrakva majd csak egy kicsit ki kell engedni belőle és mehet ismét...

A glicerines meg a nyomásos rész kivételével pontosan (vagy akkor mégsem pontosan? ;) ) ezt akartam leírni.

2000 Ft környékén tesco auchan vagy társaikban tudsz venni felniállványt. Ez azért jó, mert a gumit nem terheled, így nem is tojásosodik meg. A mosás és a kavicsok kiszedése szerintem alap. Az, hogy lekenjük-e vagy sem érdekes kérdés, egyszer egy gumis azt mondta, hogy de szépen le van kenve, ha majd lesz egy defekt, akkor nem tudja javítani mert ezekhez az olajos anyagokhoz nem fog tapadni a cucc. Azóta ritkábban glicerinezem. Ha végképp elfelejtem, hogy az van ráírva a gumira, ahova megy, vagy ahonnan jött, akkor meg a keréknyomásból gyorsan ki tudom találni (szóval én azzal nem játszom). ;)

Link to comment
Megosztás:

...2000 Ft környékén tesco auchan vagy társaikban tudsz venni felniállványt. Ez azért jó, mert a gumit nem terheled, így nem is tojásosodik meg.

Felnin maradó guminál valóban ez a legjobb, mert csak a felni fekszik fel. Ha szólóban marad a gumi, akkor jöhet szóba az állítva tárolás, időnkénti átforgatással.

Link to comment
Megosztás:

Beszereztem a téli gumikat: MICHELIN Alpin A3 - 185/65 R15, mert bevallom beparáztam, hogy menni fognak felfelé az árak, két hete megrendeltem az automax-tól, akkor még 15.900 volt, most nagyon vidámkodok ;), viszont így az alufelniből nem lett semmi, úgyhogy örülök is meg nem is, sebaj majd jövőre...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.