Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Én annó a s.kék dizelemre akartam rakni.Gumisom azt mondta,hogy nagyon egybe lenne az autó,nem biztos,hogy jól mutatna.Felraktuk próbára,nem tetszett.Nekem nagyon egyszínű volt a gép.

Nekem tetszik a sötét felni. Tervezem egy selymes feketét adni az aluknak, enyhén mad maxes érzetet ad... :D

Link to comment
Megosztás:

Calibra felni...

Köszi srácok a véleményeket, emésztenem kell a dolgokat. Lipi is elbizonytalanított (szerencsére), úgyhogy még forognak a kerekek.

Nekem mondjuk a cult/clean tuning irányzat nagyon tetszik, nyilván ebben az esetben szó nem lenne ilyenről több okból sem. Talán ezért jut eszembe régi kiadású, stílusú gyári felniket számításba venni... :D

Ha valaki tud linkelni olyan fotót, amin G van ezzel a Calibra felnivel, azt hálám örökké a sírig üldözi. Az eredeti bejegyzésben linkelt sötétkék G sedan nem ér... :lol: Jó lenne látni hogy is mutatna...

Link to comment
Megosztás:

A 17-es is tud komolyan kinézni:

Csak ez a gumi (195/40/17) már nem váltóméret. De gyanítom nem nagyon járkál ő se Pesten ilyen alacsony gumikkal és 8 centis ültetéssel :lol:

Hátezaztánnagyongyönyörűségesenszépségesszépségfelni! AMG felni Opelen! Tud valamit a srác! Tudom, beteg vagyok hogy tetszik, de legalább nem fertőző... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Használ valaki közületek ilyesforma kiállású 15 collos felnit?:

Sötétkék autón hogy mutat?

Szia! Pont egy hete vettem szürkéskékre az első fajtából egy garnitúrát.

Image0132_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Image0134_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Még csak mellé van állítva, de 1-2 hét múlva rajta lesz. Nekem nagyon tetszik. Persze elfogult vagyok....

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen! :D

Majd ha felkerülnek egyből teszek fel képet! A hátsó dobfékemet akarom még megcsinálni, már megrendeltem a festéket de várni kell rá.

várjuk a képeket. Én még egyenlőre várok a felnivel mert lehet még nincs vége a télnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

remélem fekete lesz...

Azt volt az elképzelésem, hogy a lehető legjobban beleolvadjon a környezetbe. Ezért sötét szürke, pontosan antracit színű lesz, pont mint a felnim belseje.

Remélem így lesz a legszolidabb megjelenése. Feketére gondoltam először, de úgy ítéltem meg, hogy az autó szürke, felni polír/anracit, dob belseje meg kitudja.

Szóval hogy a legkevesebb szín legyen a végére. Rövidesen kiderül, jól döntöttem-e.

Link to comment
Megosztás:

Hátezaztánnagyongyönyörűségesenszépségesszépségfelni! AMG felni Opelen! Tud valamit a srác! Tudom, beteg vagyok hogy tetszik, de legalább nem fertőző... :D

Hát sztem meg borzalmas. :lol:

A felnivel önmagában semmi baj sincs, meg az autóval sem, csak sztem nem illenek össze.

Merci felni Mercire való.

De különbözőek vagyunk, hálistennek.

Link to comment
Megosztás:

...

De különbözőek vagyunk, hálistennek.

Bizony, ettől szép az élet, hogy mindenkinek más tetszik. Milyen szívás lenne, ha pl. mi fórumos csókák egy nőtípusra izgulnánk... A csaj kikészülne, meg mi is a vetélkedéstől. :D

Vagy minden G egyforma papucsokon gurulna...

Link to comment
Megosztás:

Örömmel tudatom Veletek, hogy a Calibra felni terve elvetélt, ilyet sikerült venni családon belüli áron.

FELNI

Na most vigyor van! :D

Lipi!

Köszönöm az ajánlatod, viszont ez kihagyhatatlan vétel volt!

Gratulálok! Ez hasonlít a Dezent V-re. Első körben olyat akartam. De SLine lett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.