Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Kaptam egy gari alufelnit adósság törlesztésbe(nagyon örültem neki :D ).

4X100 vagy 4x108,speciális csavarokkal.

17X7.5 ET44 a felni asszem brock márkájú,tipus passz.Polír peremmel,antracit küllőkkel,egy festés rájuk férne.Két kupak nincs meg.Gumik 215/45R17Continental valami sport.....,kettő 70%,kettő 60%Ha valakit érdekel eladó,én 80-ba számoltam,ennyiért vihető

A sz@rházi kölökből nem tok pénzt kihúzni,most már muszáj volt elhozzam....,két éve lóg.

Míg ki nem nagyítottam tetszett. De nagyítva már elég nyúzottnak látszik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hátul is tárcsás fék van,szerencsére,de mivel megemlítettétek a NARANCSSÁRGÁT,FERRÁRI PIROSAT,ZÖLDET,RÓZSASZÍNT és a FEKETÉT úgy gondolom,hogy mindegyikből kap egy keveset a féknyereg,szivárvány színü lesz :D :lol:

Csak nehogy félreértsék a helyi Cicafijúk, aztán nem látsz ki a szélvédőn az odatűzött telefonszámos cetlik miatt... :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel reggel 8:30-este 20:00-ig dolgozom, bukom a festékboltok, barkácsáruházak nyitvatartását, így kényetelen voltam beslattyogni egy Tes**ba festék ügyben. Érdekes felfedezést tettem. Hőálló festék feketében 2 féle volt: Rally :lol: "márkájú" 799ért ákciósan, és Prevent 1800ért. Kielemeztem a hátoldalán az infokat, és kiderült, hogy mindkettőt a Medikémia Szegedi gyára állítja elő. A felhasználói útmutató, és az összetétel leírása pedig kb Ctrl+C;Ctrl+V módszerrel lett megoldva, azaz még a formátuma is ugyanaz. Ezek után bátran megvettem a hiperszuper Rally cuccot. Egy a baja, 150C°-on ki kellene égetni. Lehet beteszem a sütőbe, bár asszony nem preferálná túlzottan a menő légkeveréses sütőjében. :D

Volt még direkt féknyereg festék spray 2700körül, (nem kell égetni) de csak 2 féle színben, így azt nem adoptáltam... :)

Aki először kitalálja melyik volt ez a két szín, megnyerheti a festés után megmaradó Rally fekete hőálló szuperfestékemet!! :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel reggel 8:30-este 20:00-ig dolgozom, bukom a festékboltok, barkácsáruházak nyitvatartását, így kényetelen voltam beslattyogni egy Tes**ba festék ügyben. Érdekes felfedezést tettem. Hőálló festék feketében 2 féle volt: Rally :lol: "márkájú" 799ért ákciósan, és Prevent 1800ért. Kielemeztem a hátoldalán az infokat, és kiderült, hogy mindkettőt a Medikémia Szegedi gyára állítja elő. A felhasználói útmutató, és az összetétel leírása pedig kb Ctrl+C;Ctrl+V módszerrel lett megoldva, azaz még a formátuma is ugyanaz. Ezek után bátran megvettem a hiperszuper Rally cuccot. Egy a baja, 150C°-on ki kellene égetni. Lehet beteszem a sütőbe, bár asszony nem preferálná túlzottan a menő légkeveréses sütőjében. :D

Volt még direkt féknyereg festék spray 2700körül, (nem kell égetni) de csak 2 féle színben, így azt nem adoptáltam... ;)

Aki először kitalálja melyik volt ez a két szín, megnyerheti a festés után megmaradó Rally fekete hőálló szuperfestékemet!! :D

Piros és Kék:)! Vagy Piros és napsárga!:)!

Link to comment
Megosztás:

Harmlevi: döntsd el melyik a két verzió közül.. :lol:

Szopcsi: A szivárvány színű külön polcon volt a tuning ergonomikus formájú se(gg)bváltó gomb, és a Hello Kitty-s illatosító mellett.

Este sorsolás!:D

Van Hello Kitty-s illatosító, és csak most szólsz?!

Úgyis indulok a városba, veszek kutyacsontot, elég mozgósnak, lazának tűnik.

Link to comment
Megosztás:

szép ez a felni, nekem csak azért nem tetszenek az 5 küllősek, mert picit bután tudják elhelyezni a 4x100-t...

ez 16os egyébként?

Köszönöm! Én odáig vagyok ezektől! 6,5*15", 4*100-as. Szerintem itt a lehetőségekhez képest jól megoldották a csavarokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.