Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

hát azért az a minimális 1-1cm oldalanként plusz a felniszélességkülönbség

az tuti, hogy a nyomvájukat jobban fogod érezni :D

Hát remélem nem fog stabilitási gondokat okozni, vagy valamit megterhelni. Az is lehet, hogy a gumik nem teljesen jók. Amikor vettem az autót, akkor nagyon ráztak hazafelé. Egyből felkerültek utána a téliek. Most aluval vissza az eredeti. Valamelyik hétvégén még lefestem a dobokat, mert csúnyák. A féknyereg az nem rozsdás, az marad úgy ahogy van. Biztonság kedvéért van fekete festékem is, ha az antracit nem jönne be.

Link to comment
Megosztás:

Te, ennek Trabant jel van a közepében! :D :lol:

:D Ezt már vártam, mikor szól érte valaki. Egy kis retro, jó az. Építő jellegű javaslatokat linkkel együtt várok, és megköszönök!

Az Opel emblémás fekete ragacs színben nem passzol, azt már néztem.

Link to comment
Megosztás:

Megvettem a nyári gumit 185/65 R 15 sikerült 12.600 Ft. / db. Perest akartam 195/50 R 15 de lebeszéltek róla a gumisnál, hogy az kicsi lenne az autó alá és nem mutatna esztétikusan. 3 év a gari van rá és így néz ki:

dejó lenne ilyen olcsón gumit venni....

milyen márka ez?

Link to comment
Megosztás:

Megvettem a nyári gumit 185/65 R 15 sikerült 12.600 Ft. / db. Perest akartam 195/50 R 15 de lebeszéltek róla a gumisnál, hogy az kicsi lenne az autó alá és nem mutatna esztétikusan. 3 év a gari van rá és így néz ki:

http://kep.psharing.com/502573.jpg

Még jó, hogy lebeszéltek róla, mert nem váltóméret. 195/60 R15 ez kellett volna. Bár az 1.2-höz reálisabb a 185/65.

Link to comment
Megosztás:

sajna 205/50R16-ban nem nagyon találtam kedvező árat...minimum 80k de inkább 100k egy garnitúra új

most bányászom az ebay-t hátha találok vmit

de persze goodride-t vagy nankang-t vehetnék 65-70k körül...

Na én ezért veszek inkább 195/55-öt

Régebben nekemi is 205/50 Michelin volt fen... 30-32000/db volt az ára :D

Link to comment
Megosztás:

nem nagy márka america nevezetű azonban ha 3 év gari van rá gondolom nem lehet rossz.

a legszörnyübb, hogy 12 ért vettél egy ismeretlen kinai szart, és 2 aza kettőezer forint pluszköltségért vehettél volna egy jó, bevállt márkazát, pl klébert ami michlein termék, vagy barumot ami continentál termék...

http://startgumi.hu/tyresearch.php?w=185&a...5&b=0&s[]=1

legyen szerencséd vele, de nemlesz :D

még sose volt senkinek szerencséje a kinai gumikkal....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.