Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Valaki már feltette a nyári gumit? Érdemes még vele várni?

Én-én! Igen!! Végre itt a tavasz!

Csöndesebb és komfortosabb mint a téli! Pedig a téli Michelin Alpin A3.

A nyári pedig Dunlop Sp Sport.

Aki teheti nyári gumiba válassza a 196/60R15 méretet. Szerintem sokkal stabilabb az autó mint a 185/65R15. Viszont én télibe hagytam a keskenyebb méretet.

Link to comment
Megosztás:

hó valszeg nem lesz..

de azért még hidegek a hajnalok/éjszakák...

szerintem

de már én is raknám... csak kell venni új gumit :)

A Marsonál baromi jó áron van most Continental. Apámnak ma veszem meg az Ecocontact5 -t, 185/65R15 méretben csak 20.000.- per darab. ADAC tesztgyőztes gumi.

http://www.marso.hu/gumi/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1&Itemid=26&filtering=1&main_separator=values&block=0&filter=gumi_szelesseg|185||gumi_per|65||gumi_coll|15||gumi_tipus|ny%C3%A1ri%20szem%C3%A9ly||gumi_marka|null

Link to comment
Megosztás:

Én-én! Igen!! Végre itt a tavasz!

Csöndesebb és komfortosabb mint a téli! Pedig a téli Michelin Alpin A3.

A nyári pedig Dunlop Sp Sport.

Aki teheti nyári gumiba válassza a 196/60R15 méretet. Szerintem sokkal stabilabb az autó mint a 185/65R15. Viszont én télibe hagytam a keskenyebb méretet.

Nekem a 195 a gyári méretem. :smartass:

Holnap akkor lehet lecserélem, köszi!

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt néztem ki én is, de még várok 1- hónapot, addig még kitart a dunlop.

Szerintem 195-ös gumikkal jobban járnál. Nézd meg az autogumibolt.hu-t. Onnan ingyenes kiszállítás is van.

Én hétfőn kaptam meg tőlük az Uniroyal Rainexpert gumikat. Akcióban 18990 Ft volt. Viszont most már - mivel erre a gumira már véget ért az akció - durván fel is ment az ára 27581-re.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 195-ös gumikkal jobban járnál. Nézd meg az autogumibolt.hu-t. Onnan ingyenes kiszállítás is van.

Én hétfőn kaptam meg tőlük az Uniroyal Rainexpert gumikat. Akcióban 18990 Ft volt. Viszont most már - mivel erre a gumira már véget ért az akció - durván fel is ment az ára 27581-re.

http://www.gumishop....umi-p-1737.html

Amúgy miért nem: http://www.gumishop.com/michelin-19560r15-michelin-energy-saver-grnx-ny%C3%A1ri-gumi-p-294.html ?

Link to comment
Megosztás:

Nekem bevált, bár kicsit gyorsan kopik. Leginkább elől... :D Tavaly vettem, az idei szezont még kihúzza, de aztán az elsők kukaérettek (kb. 50.000km). A hátsókba szerintem beleszalad a 80.000. Egyébként elég stabil, előtte Dunlop SP 9000 volt rajta, az talán egy kicsivel direktebb volt, viszont a tapadása az Uninak jobb.

Link to comment
Megosztás:

Nekem bevált, bár kicsit gyorsan kopik. Leginkább elől... :D Tavaly vettem, az idei szezont még kihúzza, de aztán az elsők kukaérettek (kb. 50.000km). A hátsókba szerintem beleszalad a 80.000. Egyébként elég stabil, előtte Dunlop SP 9000 volt rajta, az talán egy kicsivel direktebb volt, viszont a tapadása az Uninak jobb.

Fel kel cserélni az két tengely között.

Bár agyári dunlop kopna el 50e alatt. Amúgy van valaki, akinek elkopott a gyári dunlop? Kíváncsi lennék, hogy még meddig kell elviselnem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.