Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Tehát ha már a 16-os nyári kerék amúgy is nagyobb (+ nehezebb + kijjebb van), mint a gyári 15-ös, akkor így is jobban terhelem a csapágyakat. Nem tudom mennyi lehet egy kerékcsapágy átlagos élettartama (ami persze az igénybevételtől függ), és mennyi a nagyobb kerék és nyomtávszélesítő általi többletterheléssel, de ha van vmi infótok róla, akkor ne tartsátok magatokban! ;)

Nekem nagyjából ennyire lenne "bent" a kerék a 15-20mm-es szélesítéssel, mint neked nélküle... :unsure:

Középkategóriás autóknál (pl Astra) az SKF 300e átlagos km-re tervezi a csapágyakat.

Alsó kategóriás autóknál, (pl Daewoo Matiz) pedig 150e km a tervezett élettartam.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valakit esetleg nem érdekelne egy Garnitúra 15" Enzo felni + Michelin Energy nyári gumi? 195/60 gumival + van hozzá ajándék tehermentesítő G Astrához! Nagyobbat szeretnék rá venni! Így esetleg 16" csere érdekelne! A linken meg lehet nézni! Köszi :)

http://aprod.hu/hirdetes/enzo-alufelni-195-60-r15-michelin-energy-gumi-ID1xQCB.html

Link to comment
Megosztás:

Valakit esetleg nem érdekelne egy Garnitúra 15" Enzo felni + Michelin Energy nyári gumi? 195/60 gumival + van hozzá ajándék tehermentesítő G Astrához! Nagyobbat szeretnék rá venni! Így esetleg 16" csere érdekelne! A linken meg lehet nézni! Köszi :)

http://aprod.hu/hirdetes/enzo-alufelni-195-60-r15-michelin-energy-gumi-ID1xQCB.html

engen érdekelne jóárasítva:)

Link to comment
Megosztás:

Valamennyire azért a b., verzió is mérvadó, hiszen a nyomtávszélesítőnek (meg a vele járó hosszabb csavaroknak) is van valamennyi tömege ami szintén a kerékcsapágyat terheli... sokan emiatt óva intenek ettől, mondván "idő előtt" elhalálozhat a kerékcsapágy, de azért ez még így is elég hosszú idő sztem... amúgy én is gondolkodom nyomtávszélesítőn, szintén csak hátra, de én csak olyan 12-14mm körüli méretben. Nekem ez az ami "túl bent van":

1012904_722547897757989_1422256758_n.jpg

1510391_722547907757988_1121021534_n.jpg

az utolsó képen olyan, mintha BKV karszalagod lenne:))))

Link to comment
Megosztás:

Itt most mire is gondolsz :) ???

hááát, hogy jobb árfekvés.

Pesti vagyok, messze tőled.(postaköltség)

az egyik felni meg van padkázva(javíttatni kell)

nem írtad, hogy a hozzá való csavarok is járnak-e hozzá.

u.i:

ha nem tudok visszaírni, akkor elfogyott a napi 5 hozzászólási keretem.

Link to comment
Megosztás:

hááát, hogy jobb árfekvés.

Pesti vagyok, messze tőled.(postaköltség)

az egyik felni meg van padkázva(javíttatni kell)

nem írtad, hogy a hozzá való csavarok is járnak-e hozzá.

u.i:

ha nem tudok visszaírni, akkor elfogyott a napi 5 hozzászólási keretem.

ha nem tudsz válaszolni akkor linkelj az aprod.hu-n lévő hírdetésemre és ott tudsz nekem írni!

Egyébként nem nagyon szeretnék engedni az árból,de ha komolyan kell a felni akkor valamennyit tudok engedni! ja és nincsenek meg a gyári csavarok, már amikor vettem tavaly akkor se volt meg hozzá :( az a padkázás se az én hibám, már így vettem! De szerintem nem ér annyit az egész hogy ráköltsél még 10 ezreket a javításra! Néztem is pár hirdetést és az ilyen agyonpadkázott, javított fosokért kérnek el 35-45 ezer Ft-ot és így lőttem be az enyémnek az árát ami szerintem reális! :)

Link to comment
Megosztás:

ha nem tudsz válaszolni akkor linkelj az aprod.hu-n lévő hírdetésemre és ott tudsz nekem írni!

Egyébként nem nagyon szeretnék engedni az árból,de ha komolyan kell a felni akkor valamennyit tudok engedni! ja és nincsenek meg a gyári csavarok, már amikor vettem tavaly akkor se volt meg hozzá :( az a padkázás se az én hibám, már így vettem! De szerintem nem ér annyit az egész hogy ráköltsél még 10 ezreket a javításra! Néztem is pár hirdetést és az ilyen agyonpadkázott, javított fosokért kérnek el 35-45 ezer Ft-ot és így lőttem be az enyémnek az árát ami szerintem reális! :)

megértem az álláspontodat, és tiszteletben tartom.

le sem írom, én mennyire gondoltam :blush:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem érdemes ezen rágódni, ha szélesíteni akarsz, akkor csináld! Én tavaly cseréltem egy jobb első csapágyat, gyárinak kinéző volt benne, az autó óra szerint 220 ezer km.-t ment. Az ex Calibrámon 6 év alatt nem cseréltem csapágyat. Viszont keveset is megyek, évente 6-7 ezret. És mifelénk olyan igazán kutya rossz utak nem nagyon vannak.

No, rászántam magam, keresgéltem és találtam is. :) Viszont amit találtam az szénacélból van és az eladó szerint 1,5-2 kg tömegű darabja. Az nem nagyon sok??? (Ahogy néztem, mindenhol alumíniumból készült pogácsákat ajánlanak.)

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt fennt 2cm-es pogácsa hátul...............

Felni: 16-os ET38

Gumi: 205/50/16

Balatonra menet, fullra pakolva a hátulja, egy huppanónál beleért a sárvédő ívbe, ami kihajlott, és a gumiba is belevágott...........

Kinézetre nagyon jó volt, de kb ennyi.

Most 205/55/16 van fennt, és ez nekem teljesen komfortos. Pogácsa azóta nincs alatta :)

Pogácsával így nézett ki:

f%25C3%25A9k+003+%2528Small%2529.jpg

Módosítva : urbanjozsi
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Fújás előtt alapoztad valamivel,vagy csak simán mehet rá annélkül?

Ui.: nekem tetszik,jó a szin választás is.

Szia

nem alapoztam pedig én akartam...

felhívtam a forgalmazót hogy kell-e ,amikor mondtam hogy alufelnire lesz ,akkor azt mondta hogy nem kell.

De legalább normális volt , csak a saját boltját rontotta vele :)

Köszi ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem volt fennt 2cm-es pogácsa hátul...............

Felni: 16-os ET38

Gumi: 205/50/16

Na nekem ET35-ös a felni (és 7.5" széles, nem írtad hogy a tied milyen volt), de csak olyan 12-14mm-ben gondolkodom. Ja meg nekem van alatta gewinde, szóval nem nagyon fog beleérni semmilyen huppanónál. Egyrészt mert kemény, másrészt meg mert kerülöm az ilyen helyeket.

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt mert kemény, másrészt meg mert kerülöm az ilyen helyeket.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy amikor az úttest egész szélességében megvan "süllyedve", majd visszajön vízszintbe azt 100km/h-nál hogy kerülöd el? ;) Szándékosan nem írtam azt, hogy kátyúba mentem vele..................

Egész pontosan Szentkirályon történt, a közlekedési lámpa előtt, kb 800m-rel. Ja és tábla sem jelezte!

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt fennt 2cm-es pogácsa hátul...............

Felni: 16-os ET38

Gumi: 205/50/16

Balatonra menet, fullra pakolva a hátulja, egy huppanónál beleért a sárvédő ívbe, ami kihajlott, és a gumiba is belevágott...........

Kinézetre nagyon jó volt, de kb ennyi.

Most 205/55/16 van fennt, és ez nekem teljesen komfortos. Pogácsa azóta nincs alatta :)

Pogácsával így nézett ki:

Véletlenül nem szeretnéd eladni a pogácsáidat ha már úgysem használod őket? :)

Link to comment
Megosztás:

Holnap megnézem merre vannak :)

Köszi!

Ha sikerül megállapodnunk, akkor szívesen átvenném őket. Egyébként milyen széles az a felnid, aminél beleért a sárhányóba a gumi? (Mondjuk nekem ránézésre nem lenne kint ennyire a felni a +2cm-rel, mert 6" széles a felni.)

Link to comment
Megosztás:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy amikor az úttest egész szélességében megvan "süllyedve", majd visszajön vízszintbe azt 100km/h-nál hogy kerülöd el? ;) Szándékosan nem írtam azt, hogy kátyúba mentem vele..................

Egész pontosan Szentkirályon történt, a közlekedési lámpa előtt, kb 800m-rel. Ja és tábla sem jelezte!

Igyekszem kellő előrelátással közlekedni, a fekvőrendőrök előtt is mindig megálltam majd egyesből újra indultam, pedig azokat sem jelzi tábla. Ismeretlen helyen ritkán járok a Coupéval, ha meg igen akkor nem megyek százzal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.