Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Akkor neked a fél coll felével, azaz nagyjából 6mm-rel még beljebb van a külső széle mint nekem. Sztem el fog férni ha az ültetés mellett kellően kemény is a futómű és/vagy nem ültök benne egyszerre öten, sok csomaggal. (Nekem elöl soha nem ért még bele, hátul már előfordult hogy felütött, a durva az hogy autópályán, nagy tempónál!)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!azt szeretném kérdezni hogy van nekem egy opel astra g 1.8 1999es évjáratú kocsim és vennék rá felnit és az ET száma 35 és az érdekelne hogy nem e lógna ki a kerékjárati ívből? amúgy 5x110es osztókörű (nagyon fontos lenne)

DBV 5x110 16 col (7,5x16 ET35)
Link to comment
Megosztás:

sziasztok!azt szeretném kérdezni hogy van nekem egy opel astra g 1.8 1999es évjáratú kocsim és vennék rá felnit és az ET száma 35 és az érdekelne hogy nem e lógna ki a kerékjárati ívből? amúgy 5x110es osztókörű (nagyon fontos lenne)

DBV 5x110 16 col (7,5x16 ET35)

nem

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Megjöttek az új gumik. Continental PremiumContact2 195/55R16 Kíváncsi leszek mit produkál majd!

Nekem is ilyen van, idén lesz 6 éves. Szóval csereérett. :( A 185-ös Conti WinterContacthoz képest sokkal hangosabb, és már nem is tapad olyan jól, mint pár éve. De új korában nagyon jó!

Használd egészséggel! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Fölkerültek az új gumik az autóra. Continental PremiumContact 195/55R16 gyári Opel alufelnire.

Teljesen meg vagyok elégedve. Sokkal komfortosabb mint a 15"-os garnitúra volt!!!

Sokkal csöndesebb is!

Képet esetleg tudnál feltenni a késöbbiekben? Én is gondolkodtam ebben a méretben ha lekopik a 205/45-ös. érdekelne, hogy fest.

Link to comment
Megosztás:

Fölkerültek az új gumik az autóra. Continental PremiumContact2 195/55R16 gyári Opel alufelnire.

Teljesen meg vagyok elégedve. Sokkal komfortosabb mint a 15"-os garnitúra volt!!!

Sokkal csöndesebb is!

A classicoc sz@r dunlopjánál minden csendesebb. :D Én várom, hogy lekopjanak, de nem nagyon akarnak. talán majd jövőre... de hát addigra az astrát el kellene adni...

Link to comment
Megosztás:

Képet esetleg tudnál feltenni a késöbbiekben? Én is gondolkodtam ebben a méretben ha lekopik a 205/45-ös. érdekelne, hogy fest.

Ugyan nem nekem szántad a kérést, de korábban már tettem fel képeket az enyémről. Ugyan ez a méret, mármint 195/55 r16, gyári felnivel.

Ime:

mltl1ma4daaitbwjwc8.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

et38 valahogy rámegy az et49-re?

tehermentesítővel?

Köszi,

Blázs

Az ET.nek nincs köze ahhoz,hogy felmegy-e a felni az agyra(ET=felni hosszanti szimmetriatengelye és az agyra felfekvő síkja közötti távolság,minél kisebb az ET annél kintebb lesz a kerék)

Sztem a felni középfurat átmérőjére gondolsz,az 56,5mm,ha nagyobb akkor kell bele ilyen méretű gyűrű

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Szeretnék gyári BBS felniket a kocsimra és találtam is egyet,csak szeretnék egy megerősítést az itteni hozzáértőktől arra,hogy megvegyem e/jó lenne e a kocsimra...

http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gumi/elado_4x100_15_os_bbs_alufelni

Nyári gumihoz kellene,ami 196/60/15-ös!

Előre is köszi a válaszokat!

Módosítva : Mora82
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.