Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Hidd el, jobban néz ki a 15-ös felnin a ballon gumi, mint a peres+ egy nagy üresség a kerékjárati ívig!

Hogy mi néz ki jobban,az mindenkinek a maga döntése.De,hogy praktikusabb a magyar utakra a ballonos,az biztos.

Én is 17-s felnit akarta,de letettem róla,maradok a 16-nál,kicsit ballonosabb gummák,megmarad a komfort,meg a felni is :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy mi néz ki jobban,az mindenkinek a maga döntése.De,hogy praktikusabb a magyar utakra a ballonos,az biztos.

Én is 17-s felnit akarta,de letettem róla,maradok a 16-nál,kicsit ballonosabb gummák,megmarad a komfort,meg a felni is :D

Nekem is 16-os a nyárim. Egy 17-est durván peres gumikkal már rég kidobhattam volna!

Link to comment
Megosztás:

Hidd el, jobban néz ki a 15-ös felnin a ballon gumi, mint a peres+ egy nagy üresség a kerékjárati ívig!

Hogy mi néz ki jobban,az mindenkinek a maga döntése.De,hogy praktikusabb a magyar utakra a ballonos,az biztos.

Én is 17-s felnit akarta,de letettem róla,maradok a 16-nál,kicsit ballonosabb gummák,megmarad a komfort,meg a felni is :D

Hmm ha ennyien mondjátok! :) A 195/55 belefér vagy inkább a 195/60-at ajánljátok?

Link to comment
Megosztás:

Nem 15"-ről!

A gyári méret 185/65r15 ami 621 mm átmérőt jelent. Ha a 15"-os méretnél maradsz, a 195/50 átmérője 4,5 cm-rel kisebb, 576mm. Ez felejtős. A 195/55 átmérője 595mm. Ez sem az igazi, bőven fog csalni az órád is, de még belefér... Ha ragaszkodsz a 195/50-hez, az csak 16"-os lehet.

Link to comment
Megosztás:

A gyári méret 185/65r15 ami 621 mm átmérőt jelent. Ha a 15"-os méretnél maradsz, a 195/50 átmérője 4,5 cm-rel kisebb, 576mm. Ez felejtős. A 195/55 átmérője 595mm. Ez sem az igazi, bőven fog csalni az órád is, de még belefér... Ha ragaszkodsz a 195/50-hez, az csak 16"-os lehet.

köszi akkor 195/55 !

Link to comment
Megosztás:

Az egyik legszebb... :) Ráadásul jobb minőségű is, gondolom, mint a dotz, dezent és társai.

Na akkor akinek ilyen kell, annak jó hír hogy nekem pont van egy garnitúra ilyen mint ami a képen van (gyári Coupé alufelni, 6x16"-os, 5x110-es osztókörrel) eladó, még gumi is van rajta. PÜ-ben mondok többet is ha valakit érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.