Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

nem érzékeli a bc, hogy gurul a kocsi.

Az alapjárati fogyim az meg 1,3-1,4l azt sem tudom hogy jó-e. :D

Nézd meg, hogy a vezeték nincs-e elvágva! Nekem azért nem érzékelte mert a kábel ami a kilóméterórából ment a BC-hez az el volt vágva a műszerfal közepén! Ha jól emlékszem akkor az nekem egy kék/barna vagy kék/fekete kábel volt már nem emlékszem! Nekem is utólag beszerelt van a kocsiba és ez volt a baj! az alapjárati fogyi az meg szerintem reális!

Link to comment
Megosztás:

Az alapjárati fogyim az meg 1,3-1,4l azt sem tudom hogy jó-e. :D

Teljesen egyezik az enyémmel. Bár én is jobban szeretem azt látni, hogy 1,2 lit/h, de az csak ritkán fordul elő. Főleg nagy nyári melegekben, de érdekes módon akkor nem kell, hogy a motorhőmérséklet is magasabb legyen.

Talán azért mert a melegebb beszívott levegő tömege kisebb, amihez kevesebb benzin is dukál? ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok egy kérdésem lenne vagyis egy kis segítséget szeretnék kérni! Volt egy Gsi Astrám 1.8 16v-s motorral. Összetörtem szereztünk egy kasztnit áttettük a motort meg hasonlókat és a b.c-t szeretném még át tenni bele ebbe szertnék egy kis segítséget kérni hogy működne ez????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok egy kérdésem lenne vagyis egy kis segítséget szeretnék kérni! Volt egy Gsi Astrám 1.8 16v-s motorral. Összetörtem szereztünk egy kasztnit áttettük a motort meg hasonlókat és a b.c-t szeretném még át tenni bele ebbe szertnék egy kis segítséget kérni hogy működne ez????

Sztem legegyszerűbben a komplett kábelköteggel együtt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello!

Tegnap meg alartam nézni a sebességet Adonynál, úgy, hogy megnyomtam egyszerre a BC 2 gombját, mondván szokás szerint kiírja a sebességet. Namost erre azt írta ki, hogy F12, 25, és végül 169, majd utána a sebességet. Most akkor ez valami hibát jelzett, vagy mi lehetett ez? Ma néztem, de ma nem jelzett semmi F kódot.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Tegnap meg alartam nézni a sebességet Adonynál, úgy, hogy megnyomtam egyszerre a BC 2 gombját, mondván szokás szerint kiírja a sebességet. Namost erre azt írta ki, hogy F12, 25, és végül 169, majd utána a sebességet. Most akkor ez valami hibát jelzett, vagy mi lehetett ez? Ma néztem, de ma nem jelzett semmi F kódot.

Az csak a kijelző hibákat írja ki, nekem is volt ilyen. Az F12 a hibajelzés kezdete, a 169 a kölső hőm. zárlata, azt hiszem, a 25.öt nem tudom. Ha már nem írja ki akkor megjavult minden , mindenki happy!

Link to comment
Megosztás:

Az csak a kijelző hibákat írja ki, nekem is volt ilyen. Az F12 a hibajelzés kezdete, a 169 a kölső hőm. zárlata, azt hiszem, a 25.öt nem tudom. Ha már nem írja ki akkor megjavult minden , mindenki happy!

A külső hőm. jó, nincs vele gond, de azér' kössz. Minden jó, mindenki happy! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A külső hőm. jó, nincs vele gond, de azér' kössz. Minden jó, mindenki happy! :rolleyes:

Nekem is igy kezdődöt, villogta a 12-őt meg a 169-et csak néztem, mert jó volt nekem is. Aztán a villogás megszünt, és hirtelen 22-fok lett odakinn! Már majdnem ledobáltam a bundát, de aztán gyanút fogtam. Levettem a jeladót, nézegettem, piszkálltam, semmi változás, 16-fok, 23, 14. Össze-vissza. Már elkönyveltem, hogy vennem kell egyett, aztán hirtelen megjavult. Most jó, X-akták. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.