Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Kedves weblapfejlesztő Cartársak!

Tudom hatalmas kérés.. még nagyob munka, de egyszer majd megoldott lesz pl PDA-ra optimalizált oldalak, és fórum?

PDA, vagy szöveges verzió?

Ha utóbbi kell, akkor lap alján van egy ilyen sor Szöveges verzió

PDA-ban meg be lehet állítani a böngészőben, hogy asztalinak mutassa magát, vagy mobil eszköznek. :) vagyis opera böngészőben lehet

Link to comment
Megosztás:

PDA, vagy szöveges verzió?

Ha utóbbi kell, akkor lap alján van egy ilyen sor Szöveges verzió

PDA-ban meg be lehet állítani a böngészőben, hogy asztalinak mutassa magát, vagy mobil eszköznek. ;) vagyis opera böngészőben lehet

A mutatással nincs baj, csak mire letölti... mert ugye a PDa verziós dolgok vhogy kép is van de mégsem akkora :D

Jó, maradok a szövegesnél.. mindenesetre örültem volna egy mobilwinfos6.0explorerre és felbontásra optimalizált oldalnak ;) :)

Link to comment
Megosztás:

A mutatással nincs baj, csak mire letölti... mert ugye a PDa verziós dolgok vhogy kép is van de mégsem akkora ;)

Jó, maradok a szövegesnél.. mindenesetre örültem volna egy mobilwinfos6.0explorerre és felbontásra optimalizált oldalnak ;) :)

Használj opera böngészőt. :D

Amúgy majd megkérdezzük a főadmint, hogy van-e lehetőség a dologon javítani. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. új bvagyok még itt. lenne egy két kérdésem A-s opel corsával kapcsolatba. szerintetek kit kérdezzek itt a forumon ilyen kérdéssel, vagy melyikl az a topic ami pörög, és talán választ is kapok rá? :) előre is köszi

Mielőtt (feleslegesen) kérdezel, légyszi nézz körül.

Van Corsa A altopik a Corsa-Tigra topikon belül, akinek van Corsája vagy ismeri a típust az úgyis látogatja ez említett fórumot, szóval elég ott feltenni a kérdést, ha valaki tudja rá a választ, az úgyis válaszolni fog.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Próbáltam rábukkanni a válaszra, mindhiába, így feltenném a kérdést :) :

Ha az eladó topicban állva beírom a keresőbe, hogy "dobbetét", akkor kiadja az "F Astra Alkatrészek" topicot, ez idág okés, csak ezután a 93 oldal közül melyiken lesz a keresésem tárgya. Létezik erre megoldás és csak én voltam béna? :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Próbáltam rábukkanni a válaszra, mindhiába, így feltenném a kérdést :) :

Ha az eladó topicban állva beírom a keresőbe, hogy "dobbetét", akkor kiadja az "F Astra Alkatrészek" topicot, ez idág okés, csak ezután a 93 oldal közül melyiken lesz a keresésem tárgya. Létezik erre megoldás és csak én voltam béna? :D

Részletes keresés, majd ott kiválasztani, hogy ne a topikot, hanem a hozzászólásokat mutassa. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Nem igazán szeretnék belepofátlankodni semmibe és leszólni senkit semmit (és nem is értek hozzá :) ), de valaki csinálhatna már valamit ezzel a dragracsing-os állatsággal, hogy egyfolytában várakozik rá a böngésző és emiatt sokszor lassú a fórum betöltése. :)

Ez sajnos tényleg igaz.

A banner ne átlinkelve legyen,ha lehet...

Link to comment
Megosztás:

Ennek szerver védelmi okai vannak. Elsőre felmásoltam azt betettem oszt jó napot.

Aztán a szerveres kollégáim rátompítottak, hogy mi az ami miatt így fogja az opelclub.hu a kemény kis szerverünket. Hát sajna ez a reklám banner volt.

Valami gáz van a bannerrel, ha nálunk vanvissza fogja a webszerverünket az állandó kéréseivel, feleslegesen.

Sajnálom, de így marad, vagy levesszük. Írjatok Gelkonak ő a kompetens.

Link to comment
Megosztás:

Ennek szerver védelmi okai vannak. Elsőre felmásoltam azt betettem oszt jó napot.

Aztán a szerveres kollégáim rátompítottak, hogy mi az ami miatt így fogja az opelclub.hu a kemény kis szerverünket. Hát sajna ez a reklám banner volt.

Valami gáz van a bannerrel, ha nálunk vanvissza fogja a webszerverünket az állandó kéréseivel, feleslegesen.

Sajnálom, de így marad, vagy levesszük. Írjatok Gelkonak ő a kompetens.

Nem sokáig marad már fent...megleszünk vele! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Remélem jó helyre írok! Az a kérdésem, hogy beszélnem kell egy adminnal, hogy legyen jogom egy saját Gallériámhoz, vagy be kell lépnem valami klubba, és csak akkor lehet ilyen jogom? Olvasgattam itt a szabályzatokat, de nem találtam sehol ilyesmit, hogy mikor kapok jogot. Lehet csak én vagyok a suta...^^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Remélem jó helyre írok! Az a kérdésem, hogy beszélnem kell egy adminnal, hogy legyen jogom egy saját Gallériámhoz, vagy be kell lépnem valami klubba, és csak akkor lehet ilyen jogom? Olvasgattam itt a szabályzatokat, de nem találtam sehol ilyesmit, hogy mikor kapok jogot. Lehet csak én vagyok a suta...^^

Szia!

A fórum, és a galéria üzemeltetője a Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete.

Ahoz hogy teljes jogú klubtag lehess be kell lépned a klubba, és 1 évre rendezned kell a tagdijat.

További információért, és a belépési információkért látogass el a www.opelclub.hu webcímre.

és ott a csatlakozz Te is menüpont.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A fórum, és a galéria üzemeltetője a Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete.

Ahoz hogy teljes jogú klubtag lehess be kell lépned a klubba, és 1 évre rendezned kell a tagdijat.

További információért, és a belépési információkért látogass el a www.opelclub.hu webcímre.

és ott a csatlakozz Te is menüpont.

Akkor én mint klubtag simán tolhatom fel a képeket? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A fórum, és a galéria üzemeltetője a Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete.

Ahoz hogy teljes jogú klubtag lehess be kell lépned a klubba, és 1 évre rendezned kell a tagdijat.

További információért, és a belépési információkért látogass el a www.opelclub.hu webcímre.

és ott a csatlakozz Te is menüpont.

Rendben, köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Tisztelt moderátorok:

Értem én hogy rendnek kell lenni.. de a személyeskedést meg sztem intézzétek el privátban!....

Mégha ezért ki is tiltasz Kedves Hening....

Azt is megértem, hogy a moderálás időrabló és idegesítő munka is lehet... de akkor nem kell csinálni, ha frusztrál... Fura 2004 óta vok itt TD még talán még előbb, de Hemi, Uhuhu valahogy le tudta őt kezelni. Kérj tanácsot tőlük! - Mert nem látom melyik pontját is sértette meg a fórumszabályzatnak...

Omegatd hozzászólási lehetőségének megvonása 2 napig, ezért:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.