Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Walaki mondja már meg, hogy a Tavypolistu nevű user mit akar az International - Welcome-ban immár második alkalommal?

Azt látom, hogy valami rettenetesen elcsúfított verdákat mutogat (1db Astra G és 1db Ford Mondeo!), de aztán itt vége a tudományomnak.

a srác hozzászólásainak a joga megvonva ( megint belinkkelt egy BMW-t...)

Link to comment
Megosztás:

Mi van , ég a ház? :D

Jaa, majdnem :lol: - nincs hely május közepére, szabit nem tudok iratni, úgyhogy ha kb. 20-a körül lenne a szokásos Vadkert, akkor cserével gond nélkül meg tudom oldani, csak akkor jobb időben felkészülni rá. De nincs még gond, csak gondoltam szólok... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Olyan észrevételem van, hogy meg lehetne-e oldani, hogy a saját hsz-emet utólag töröljem. Előfordul velem is meg mással is, hogy rossz helyre írok, tudom a modik kérésre, vagy anélkül áthelyezik a megfelelő topicba, de szerintem egyszerűbb lenne, ha már az elküldés után amikor rájön az emberke hogy balfac volt megtehetné maga is. Egy-két fórumot még boldogítok a jelenlétemmel, és van ahol ezt meg lehet tenni.Hmmm...? <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
Olyan észrevételem van, hogy meg lehetne-e oldani, hogy a saját hsz-emet utólag töröljem. Előfordul velem is meg mással is, hogy rossz helyre írok, tudom a modik kérésre, vagy anélkül áthelyezik a megfelelő topicba, de szerintem egyszerűbb lenne, ha már az elküldés után amikor rájön az emberke hogy balfac volt megtehetné maga is. Egy-két fórumot még boldogítok a jelenlétemmel, és van ahol ezt meg lehet tenni.Hmmm...? :D

Hát kösz a választ. :) Végülis még csak egy hónap telt el.... :D

Link to comment
Megosztás:

abba gondoljatok bele, hogy ha bárkinek lehetősége lenne a törlésre és az adott hozzászólást nem idézné be vki

akkor ezzel vissza is lehetne élni.....

Igaz , csak én naív vagyok, és nem erről az oldalról közelítettem meg a problémát. :D Én csupán azt néztem, ha rossz helyre megy egy hsz, vagy duplázok, akkor törlöm.

Link to comment
Megosztás:

szerintem a galériában, ahol látszik az összes kép, ami benne van, ott van olyan opció / balra lent / >>>> végrehajtás

előtte meg egy legördülő menüsor

:D

Jééé, tényleg.

Mentségemre legyen "írva", idáig még nem töröltem képet a galériámból...na de most.

Link to comment
Megosztás:

szerintem a galériában, ahol látszik az összes kép, ami benne van, ott van olyan opció / balra lent / >>>> végrehajtás

előtte meg egy legördülő menüsor

:)

Jééé, tényleg.

Mentségemre legyen "írva", idáig még nem töröltem képet a galériámból...na de most.

Én nem találtam. :D Ti tudtok törölni az én galériámból? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello!

Kérdésem abszolúte lényegtelen, de engem már foglalkoztat egy ideje.

Alfórum alján van egy felirat, pl.:

17 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (13 vendég és 0 anonim felhasználó)

4 felhasználó: ricsi68, szopcsi13, imy, olajos

Most akkor nem csak az a 4 a regisztrált, vagy az a másik 13 is,

és mi az az anonim felhasználó?

Bocsi, hogy ilyen hülyeségekkel fárasztalak, de kíváncsi típus vagyok.

(és hülye a computerhez :D )

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Kérdésem abszolúte lényegtelen, de engem már foglalkoztat egy ideje.

Alfórum alján van egy felirat, pl.:

17 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (13 vendég és 0 anonim felhasználó)

4 felhasználó: ricsi68, szopcsi13, imy, olajos

Most akkor nem csak az a 4 a regisztrált, vagy az a másik 13 is,

és mi az az anonim felhasználó?

Bocsi, hogy ilyen hülyeségekkel fárasztalak, de kíváncsi típus vagyok.

(és hülye a computerhez :D )

Most pölö:

1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (0 vendég és 0 anonim felhasználó)

1 felhasználó: zotya975

Én vagyok a fehasználló aki be is jelentkezett a saját gépéről, a vendég az aki csak beleolvas a topicba regisztráció nélkül, az anonim felhasználó, meg bejelentkezik ugyan, de kijelölheti, hogy látszódjon-e az aktív tagok között, vagy nem:

Beállítások

Automatikus bejelentkezés?

Ezt a funkciót csak akkor használd ha

saját gépről látogatod az oldalt

Rejtett bejelentkezés

Ha ezt a funkciót használod, akkor nem

fogsz látszódni az aktív felhasználók listáján

Link to comment
Megosztás:

Most pölö:

1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (0 vendég és 0 anonim felhasználó)

1 felhasználó: zotya975

Én vagyok a fehasználló aki be is jelentkezett a saját gépéről, a vendég az aki csak beleolvas a topicba regisztráció nélkül, az anoním felhasználó, meg bejelentkezik ugyan, de kihagy egy kis pipát a bejelentkező oldalon, így nem tudni kicsoda.

Nem kihagy, hanem bepipál egy pipát. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.