Jump to content
OPEL FÓRUM

Recommended Posts

2 órája, Bandymnc írta:

Köszönöm, ma jött el a napja, hogy ránézzek, természetesen csak szemmel néztem mert nincs multimémultiméterem :D 

Am arra gondoltam, hogy nem e valami pöcök ragadt be, ha egyáltalán úgy működik e, amikor becsukom benyomja, hogy ne világítson, de akkor kimérem, csak olyan hihetetlennek tartanám, hogy bármi lett volna a vezetékkel

Illetve, most vettem észre, hogy a hamutartóba is lenne valami kis izzó, na azt hogy lehet onnan kivenni? Találtam egy kis szösszenetet, hogy az egészet ki kellene operálni, és úgy lehet cserélni, de azt már nem írták le, hogy hogyan 

Elvileg ki lehet húzni a szivargyújtót a helyéről és akkor hozzáférhető a kis izzó is, de nekem még sohasem sikerült. Először a fém belső rész jönne ki aztán ki lehet fordítani a műanyagot is az izzótartóval. Mindíg úgy kellett cserélnem hogy kivettem a kardánboxot a helyéről. 

Hozzászólás linkje
Megosztás:
  • Hozzászólások 36,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

• zotya975

3579

• daykiller

1971

• Novy

1670

• FPepe

1388

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

Elkészült a leírás, elvileg innen le tudjátok tölteni. 

Ha a mutatót akarod ledezni akkor le kell szedni sőt én a plexibe is belemartam h elférjen a led plusz a vezetékezése a sebmérőnél.

Megjött a behúzótekercs, először 120-fokkal elfordítva tettem fel, ez persze csak akkor derült ki, amikor nem értek oda hozzá a kábelek. Sokkal gyorsabban teker mint előtte. A kábelkötö

Közzétett képek

3 órája, zotya975 írta:

Elvileg ki lehet húzni a szivargyújtót a helyéről és akkor hozzáférhető a kis izzó is, de nekem még sohasem sikerült. Először a fém belső rész jönne ki aztán ki lehet fordítani a műanyagot is az izzótartóval. Mindíg úgy kellett cserélnem hogy kivettem a kardánboxot a helyéről. 

Köszi, közben kioperáltam, de elêg szomorú, hogy nincs izzó, csak az üveg "búra", a kesztyűtartó is meglett, csak a csatlakozót kell megforrasztanom 

Hozzászólás linkje
Megosztás:
8 perce, Bandymnc írta:

Köszi, közben kioperáltam, de elêg szomorú, hogy nincs izzó, csak az üveg "búra", a kesztyűtartó is meglett, csak a csatlakozót kell megforrasztanom 

Én egy led-szalag darabot szerkesztettem bele a szivargyújtó világítás helyére, mert elég hamar befeketednek az izzók, és ugye itt macerás cserélni. 

Hozzászólás linkje
Megosztás:
11 órája, xmacx írta:

Sziasztok!

Kérdésem hogy mekkora különbségek vannak motortipusonként a motorhűtő venti ellenállásában?

Amibe kéne: x16szr (2001.évi)

- 1.7 isuzu diselé mehet bele?

Köszi

Ez szerint ugyanaz a hűtőventi ellenállás van bennük, legalábbis a motorszámokat ott látom a listában: https://opel.7zap.com/hu/car/t92/f/0/24-1/#10

Hozzászólás linkje
Megosztás: