Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Hát nekem amit mutattak az olyan hogy felül bőrözött és belül valamiféle filcszerű bélés volt. És mágneses zárja van, vagyis az tartja a fedelét a helyén. Sajnos a pontos típusát nemtudom.

Az általad említett http://www.astra-h.ru/ oldalon hol találom a pdf filet? Sajna oroszul nemigen tudok. :D

És magyarul sem! Még mindig mindent elárasztasz egy-egy kérdéseddel. :)

Amúgy mi folyik nálad? Full fapadtól full extráig építkezel? Irigyellek, mert jó móka, ha bírja az ember anyagiakkal.

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki, ha utólag akarok ülésfűtést berakni, akkor csak a fűtőbetétet és a kapcsolókat kell beszerezni? Mert úgy látom a vezetékelés az megvan, legalábbis az ülés alatt lóg egy csati ami magenta és sárga színben tündöklik. A kapcsolók helyén is megvannak a vezetékek a csatlakozókkal a hamutartó alatt lévő fedél mögött. Mert ha ilyen egyszerű az ügy, akkor nekifognék, viszont vezetékelni, kárpitot lebontani nem akarok. A szivargyújtósat meg inkább hanyagolnám, akkor inkább adok az asszonyra bundabugyit! :D

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki, ha utólag akarok ülésfűtést berakni, akkor csak a fűtőbetétet és a kapcsolókat kell beszerezni? Mert úgy látom a vezetékelés az megvan, legalábbis az ülés alatt lóg egy csati ami magenta és sárga színben tündöklik. A kapcsolók helyén is megvannak a vezetékek a csatlakozókkal a hamutartó alatt lévő fedél mögött. Mert ha ilyen egyszerű az ügy, akkor nekifognék, viszont vezetékelni, kárpitot lebontani nem akarok. A szivargyújtósat meg inkább hanyagolnám, akkor inkább adok az asszonyra bundabugyit! :D

szia!

Asszem rossz hírem van. az a vezeték az oldallégzsák és az övfeszítőé :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Van valakinek tapasztalata az univerzális első könyöktámasszal kapcsolatban?

Mert ilyent szeretnék venni a kocsimba.Esetleg tipp,hogy hol érdemes beszerezni.

Előre is köszike.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem maradj a gyárinál, az utólagosakkal csak a szívás van: kényelmetlen stb.. :D

És mennyi a gyári, és hol lehet kapni?

Nekem a márkaszervízbe is valami nem gyárit említettek, és majdnem 20e vaolt pár 100Ft hilyán....

Az univerzálissak pedig 4-5e Ft-tól vannak normálissak....

Link to comment
Megosztás:

És mennyi a gyári, és hol lehet kapni?

Nekem a márkaszervízbe is valami nem gyárit említettek, és majdnem 20e vaolt pár 100Ft hilyán....

Az univerzálissak pedig 4-5e Ft-tól vannak normálissak....

Én az enyémet a Schiller-ben kértem, anno: 12ezer ft-volt. :D

Link to comment
Megosztás:

És mennyi a gyári, és hol lehet kapni?

Nekem a márkaszervízbe is valami nem gyárit említettek, és majdnem 20e vaolt pár 100Ft hilyán....

Az univerzálissak pedig 4-5e Ft-tól vannak normálissak....

Nekem KAMEI van, igaz beépítve nincs, de lehet, hogy nem is lesz.. Asszony le akarja cserélni a kocsit. :D

Az ülések csavarjai fogják, nem kell fúrni semmit.

Anno 16e pénz volt.

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Nekem KAMEI van, igaz beépítve nincs, de lehet, hogy nem is lesz.. Asszony le akarja cserélni a kocsit. :D

Az ülések csavarjai fogják, nem kell fúrni semmit.

Anno 16e pénz volt.

Tomka

Hol lehet ilyen aszonyt találni? Az ilyen nő kincs, nagyon vigyázz rá! :D De ugye Opelt szeretne!? :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv

CCRT-700 Philips van a gépben cd vezérléssel (Tárral be is van kötve )

a cd tár helyére sztero bemenet lehet buherálni egyáltalán érzékeli tár nélkül? M3 lejátszót szeretném hozzá kötni.

Nincs közvetlen aux in bemenet?

Nincs valakinek hátsó láb kiosztáshoz rajza vagy leirása?

Link to comment
Megosztás:

Üdv

CCRT-700 Philips van a gépben cd vezérléssel (Tárral be is van kötve )

a cd tár helyére sztero bemenet lehet buherálni egyáltalán érzékeli tár nélkül? M3 lejátszót szeretném hozzá kötni.

Nincs közvetlen aux in bemenet?

Nincs valakinek hátsó láb kiosztáshoz rajza vagy leirása?

Van még egy jó pár topic, oda is írd be....... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.