Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Sziasztok, hallottatok ti már olyat, hogy a G Astra lökhárítóját nem tudja műanyagos javítani, mert XY anyagból van, amit nem lehet?

Meg lennék lepve... Tud erről vki vmit?

Helló!

Szerintem keress olyan műanyagost, aki érti is a szakmát! Például nem egy QP rohangál aminek a lököse két gyáriból lett összerakva!

http://muanyagjavitas.hu/index.php?page=garancia

Link to comment
Megosztás:

Volt még egy zöldkártya+ átvizsgálások, ezzel együtt 43e. volt a Vallisnál.

Kellett volna más is?

dobj be egy km állást is sztem... jópár dolog inkább csak bizonyos megtett km után cserélendő

meg motor típustól is függ, stb

Link to comment
Megosztás:

dehogy nem,biztos csak ennyi?

Hali

még új vagyok itt :) de van egy programom, amibe korrektül le van írva hogy mit kéne csinálni, ha most 2. éves a kocsi (én Z14XP motorkódra néztem, de ugyanez 1.6-ra is)

1. fékfolyadék csere

2. elemcsere a kulcsban

3. por- és pollenszűrő csere

4. olajcsere + olajszűrő csere

+ még számtalan ellenőrzés

ez arra vonatkozik, hogyha 60.000 km még nincs az autóban, de már a 2 éves és 'normál körülmények' között volt használva (őszintén: nem tudom hogy ezt miszerint nézik)

de ha 'nehéz körülmények' között volt használva, akkor sem ír elő több cserét, csak több ellenőrzést

60.000km-re ír elő több cserét: légszűrő, üzemanyagszűrő csere

amúgy a szervizeknél a sok ellenőrzés ami "kötelező" az meg olyan mint a kutya vacsorája...

elvileg ennyi

üdv

Link to comment
Megosztás:

Hali

még új vagyok itt :) de van egy programom, amibe korrektül le van írva hogy mit kéne csinálni, ha most 2. éves a kocsi (én Z14XP motorkódra néztem, de ugyanez 1.6-ra is)

1. fékfolyadék csere

2. elemcsere a kulcsban

3. por- és pollenszűrő csere

4. olajcsere + olajszűrő csere

+ még számtalan ellenőrzés

ez arra vonatkozik, hogyha 60.000 km még nincs az autóban, de már a 2 éves és 'normál körülmények' között volt használva (őszintén: nem tudom hogy ezt miszerint nézik)

de ha 'nehéz körülmények' között volt használva, akkor sem ír elő több cserét, csak több ellenőrzést

60.000km-re ír elő több cserét: légszűrő, üzemanyagszűrő csere

amúgy a szervizeknél a sok ellenőrzés ami "kötelező" az meg olyan mint a kutya vacsorája...

elvileg ennyi

üdv

benzinszürő?

gyújtógyertya?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Műszaki előtt állok,és felmerült bennem néhány kérdés. Segítsetek légyszi!El akartam vinni számítógépes vizsgálatra, de az olcsóbb helyek el vannak havazva, és nekem ezt sürgős lenne megtudni.

Ha felemelem a kocsi elejét,(mindkét oldal egyszerre) tényleg akkor sem szabad tudni kézzel mozgatni a tornyot?

Szóval ha mozog,el van kopva a szilent ,és ez így nem megy át műszakin?

Szilenttel együtt a támasztócsapágyat is szokták/kell cserélni?

Műszakin a gömbfejeknek semennyi holtjátéka sem lehet, vagy van valamennyi tűrés?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni két dologban.

2001-es 1.2 16v Astra G-m van és az lenne a kérdésem ,hogy mikor kell a vezérlést lecserélni a motorban?

Olvasgattam a hozzászolásokat de 60000 és 120000 km között mindent olvastam. Most 83000 van az autómban.

A vezérléssel együtt a vízpumpát is le kell cserélni?

A másik problémám az, hogy ha álló helyzetben alapjáraton hirtelen gázt adok akkor egy rövid sipoló hangot ad a motor, de csak ha hirtelen felpörgetem akkor.

Eddig nem adott ilyen hangot.

Tudjátok esetleg mi lehet a gondja?

Köszi a segítséget!

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.