Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

9 órája, Smith írta:

Oké,de még mindig nem tudok fent a + Létrehozás alatt Fórumtémát létrehozni! Képek,videók,bekötési rajzaim vannak róla amiket egy csokorba szedve gondoltam megosztanék veletek így könnyebb lenne témázni róla és foglalkozni vele. Ha ezt olvassa egy moderátor és lehetővé teszi akkor szépen sorjában leírom az építés menetét.. Üdv.

 

Engem is érdekel! De ha csinálsz egy PDF-et belőle azt már tovább tudod osztani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Isofix csatlakozást szeretnék utólag beépíttetni az autómba. (2009-es Opel Astra G, 5 ajtós)

Főleg mert két pici gyerekem utazik hátul... (az üléseik isofixesek)

Mindenhol megnéztem, én nem találtam rá megoldást.

Köszi előre is a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, MrChef írta:

Sziasztok!

Isofix csatlakozást szeretnék utólag beépíttetni az autómba. (2009-es Opel Astra G, 5 ajtós)

Főleg mert két pici gyerekem utazik hátul... (az üléseik isofixesek)

Mindenhol megnéztem, én nem találtam rá megoldást.

Köszi előre is a segítséget!

Itt azt írják van utólagos lehetőség beszerelni: https://gyerekulesszakaruhaz.hu/isofix/

Mivel ugye fontos biztonsági elem tőlem nem megszokottan azt mondom érdemes márkaszervízhez fordulni. 

Link to comment
Megosztás:

4 perce, gezoli írta:

Hátha valaki érez magában affinitást, hogy hátsó elektromos ablakokat beépítse.

Most találtam ezt a hirdetést: https://auto.jofogas.hu/fejer/Elado_Opel_Astra_G_4_elektromos_ablak_emelok__68307022.htm

Én már megcsináltam és nem bántam meg.

Én is néztem,de nem érzem magamban az affinitást :) Nekem még elöl sincs nemhogy hátul.Mennyiért szerelhet be egy ilyet egy szakember?

Link to comment
Megosztás:

Just now, Geopake írta:

Én is néztem,de nem érzem magamban az affinitást :) Nekem még elöl sincs nemhogy hátul.Mennyiért szerelhet be egy ilyet egy szakember?

Nem tudom az árakat, de hátra az összes vezetéket be kellett húznom a bal első ajtótól. Nekem nem volt elég egy nap a beszerelésre.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

8 órája, MrChef írta:

Sziasztok!

Isofix csatlakozást szeretnék utólag beépíttetni az autómba. (2009-es Opel Astra G, 5 ajtós)

Főleg mert két pici gyerekem utazik hátul... (az üléseik isofixesek)

Mindenhol megnéztem, én nem találtam rá megoldást.

Köszi előre is a segítséget!

Valamikor régen ennek utánanéztem, és az a furcsa helyzet állt elő, hogy bár ma már az Isofix a legelterjedtebb szabvány, a G Astrában anno egy Opel Fix nevű dolog volt a sztenderd (mármint nem alapfelszerelés, de ha gyerekülés rögzítést rendelt valaki új korában, akkor javarészt ezt adták). Ugyan az Isofix is elérhető volt, de drágábban, érthető okokból az Opel a saját rendszerét preferálta, ami természetesen nem kompatibilis az Isofix-el, a csatlakozója keskenyebb, és 90°-ban elfordítva áll az utóbbihoz képest. 

Szóval bár kevés gyárilag ülésrögzítős G Astrát lehet találni, ha van, azok is jó eséllyel Opel Fix-esek. Viszont mára az Opel Fix jószerével teljesen kihalt, hozzá való ülést nem is lehet már kapni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. A régi utólagos riasztómat (Caesarkiszereltem és most raknám be az újat, a centrál zárást (reteszelve is) nyitást (csak ha nem volt reteszelve) tudja.

Szeretném megcsinálni, hogy a reteszelt zárat is ki tudja nyitni, gondolom relével meg lehet oldani, csak nem tudom melyik vezetékhez kell hozzákötni.

Hátha tudna valaki segíteni. Régebbi hozzászólások közt találtam valami olyat hogy reteszelve marad az ajtó és a központi zár vezérlőt le kell húzni valamelyik vezetékre +12-t kell ráadni vagy valami ilyesmi, de ha relével meg lehetne oldani hogy ne kelljen széthúzni csak azt a vezetéket elvágni és relézni.

Remélem érthetően írtam.

Köszönöm.

Szerkesztés:

Közben okafogyottá vált a kérésem, favágó módszerrel megtaláltam.

Módosítva : Fecso
Okafogyott lett a bejegyzésem.
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 08. at 22:06, Atala írta:

Hali.

Nem tekerted le véletlenül a fényerőt? Ez engem is beszivatott egyszer.

 Nem jártam itt egy hete, bocsi, de közben feladtam, összeraktam, sötét marad akkor, majd tapogatózok, rohadjon meg. Nem a fényerő, akkor az info kijelző, meg az óra egység is sötétebb lenne, de azok rendben, középen meg nulla fény.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 14. at 19:47, tgabika76 írta:

Valamikor régen ennek utánanéztem, és az a furcsa helyzet állt elő, hogy bár ma már az Isofix a legelterjedtebb szabvány, a G Astrában anno egy Opel Fix nevű dolog volt a sztenderd (mármint nem alapfelszerelés, de ha gyerekülés rögzítést rendelt valaki új korában, akkor javarészt ezt adták). Ugyan az Isofix is elérhető volt, de drágábban, érthető okokból az Opel a saját rendszerét preferálta, ami természetesen nem kompatibilis az Isofix-el, a csatlakozója keskenyebb, és 90°-ban elfordítva áll az utóbbihoz képest. 

Szóval bár kevés gyárilag ülésrögzítős G Astrát lehet találni, ha van, azok is jó eséllyel Opel Fix-esek. Viszont mára az Opel Fix jószerével teljesen kihalt, hozzá való ülést nem is lehet már kapni.

Az mekkora agyf@szság, a saját rögzítópont-szabvány... Tiszta 2000-es évek. Amikor a telefonok csatlakozói, fülhallgató csatlakozók és bármi, amire rá lehetett húzni, saját gyári formátumban nyomultak, hogy lehetőleg csak tőlük vásárolj, de szerintem pont az ellenkező hatást érték el. 

Akkor lehet, nem marad más, minthogy a megfelelő méretű és hajlított kampókat ráhegesztetem a kasztnihoz. Valami ügyes szakit megkérdezek.

Link to comment
Megosztás:

19 órája, tgabika76 írta:

Hát... a G Astrát '96-'97 körül tervezték, akkor még messze nem volt egyértelmű hogy az Isofix lesz a befutó és általánosan elfogadott szabvány...:cool:

Hja, 20 éves lemaradásban vagyunk. Viszont két új verziója is lett az Astrának az utóbbi pár évben, nyilván, mert annyira jól sikerültek... 

Az előző Insigniát elkaszálták, jött a következő. És formavilágban csak most kezd vmi pislákolni az Opelnél. Megjelent a pici prémium (Adam) meg a városi hülyeterepjárók, iszonyat.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, MrChef írta:

Hja, 20 éves lemaradásban vagyunk. Viszont két új verziója is lett az Astrának az utóbbi pár évben, nyilván, mert annyira jól sikerültek... 

Az előző Insigniát elkaszálták, jött a következő. És formavilágban csak most kezd vmi pislákolni az Opelnél. Megjelent a pici prémium (Adam) meg a városi hülyeterepjárók, iszonyat.

Költői kérdés: a Peugeotnál?:cry: :-)

Módosítva : peacetrang
Link to comment
Megosztás:

11 órája, NW1 írta:

Sziasztok,

A hőmérséklet jeladó honnan van elvezetve? Merre fut a kábele? Lökhárítót cseréltek, de azt nem rakták vissza (legalábbis nem találtam a helyén), és most -3 fokot mutat...

Hát ha jól tudom a vezetőoldalon van, gyanitom a vezetőoldali kábelkorbácson jön be a motortérbe és abból ágazik le. 

Link to comment
Megosztás:

Hello. Pusztan kivancsisagbol...tobb kepen lattam hogy g astranak is van digitalis fogyasztas meroje. Ez utolag beepitheto?

Ha joltudom valami TID kijelzo ez 3 soros.

A kijelzo cseren kivul van barmi amit kell vasarolni hozza? Vagy csak siman st kell kotni...Koszonom. 2003 1.7 dti y17dt elegance

Módosítva : 8x57js
Link to comment
Megosztás:

On 7/22/2017 at 9:44, zotya975 írta:

Hát ha jól tudom a vezetőoldalon van, gyanitom a vezetőoldali kábelkorbácson jön be a motortérbe és abból ágazik le. 

A lökhárító mögötti kereszttartóra van rögzítve egy kábelkorbács, kürt, ködlámpa megy benne, ebből ágazik le, pontosan a lökös közepe mögött. Fentről benézve meg fogod találni :)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

1 óra, OpelAtti írta:

Sziasztok!

Légterelőből melyiket érdemes venni? Heiko / Szatuna, esetleg valami más?

Mind a négy ablakra vennék.

Nekem Szatuna Classic van, az első 2 ablakon. Könnyű volt feltenni. De ha az ablak a légterelő vonaláig, vagy felette picivel van leengedni, zörög az A oszlop felőli részen. Lehet, oda 2 karmot kellene tenni. Ha most rendelnék, 2 pluszt kérnék, hátha segít.

Módosítva : NW1
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv...a beteg egy ezüst G sedan, motorkódját nem tudom de szerintem nem is lényeges. ( de amúgy érdekes hogy a szelepfedélen Ecotech van a kocsi hátulján Twinport, de ez lehet csak nekem fura) töltésjelző pislákol, és makacsul világít, ilyenkor elnehezül a szervó, ami ha jól tudom elektromos. Az akku 12.5Voltot ad ami járó motornál csak 12.3Volt. A hosszbordásszíj megvan, jól tippelek generátor hibára?  Nem kérték hogy csináljam meg, csak "mi lehet a baja?" mondtam vigyék el autó villamosságihoz. A generátor hátulján műanyag burkolat, rémlik hogy valamelyiknél hozzáférhető a diódahíd vagy talán a fesszabályzó bontás nélkül. Új akkut tavaly kapott az indítás ( télen is) probléma mentes, közben nem esik nagyot a fesz. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.