Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Szépen kérem valamelyik moderátort, törölje már Livi-t mert mindannyiunk f....sza tele van már vele! Nem való ide, túl komolytalan az egészhez, és k.vára fárasztó a semmitmondó kérdései! :D ^_^ :P

Köszi az avatar bókot!!

De mit várunk Livitől,22 éves oszt hetedikes!

Link to comment
Megosztás:

Köszi az avatar bókot!!

De mit várunk Livitől,22 éves oszt hetedikes!

Hetedikees? :D

Sztem nem is járt iskolába, csak valahogy maszekba "megtanult írní".

A lányom még nincs két éves, de már különbül rakosgatja össze a szavakat mint ez az íku titán!!

Link to comment
Megosztás:

szerintem a Livi témáról kattanjunk le, még egy nem megfelelő hozzászólás, és mehet a srác a fórumról máshová fórumozni....

Látom, amióta nem voltam a Livi téma változatlan, Livi nem tanult meg helyesen írni és még mindig nem okosabb mint egy ötödikes :D

Bocsi az offér

Link to comment
Megosztás:

megpróbálom itt is mert valójában ez a dieseles forum csak sajna ez nem pörög annyira!

Hali Urak!

ezer éve olvasom a forumot de csak most regeltem.

eddig reg nélkül is meg tudtam mindent tőletek.

de most fogta magát y17dt motor. menetközben leállt.

félrehózodtam és inditás után indult rendesen haza is értem vele.

itthon kivillogtattam 0370 os kód amit tudom hogy mi (

P0370=Vonatkozásihelyzet-jeladó A funkció-rendellenesség)

csak nem tudom mit jelent és mibe fog fájni?

ha valaki tud segíteni ne tartsa magába. kösz

illetve azóta többször csinálta mert ugye el kellett mennem dolgozni!

Link to comment
Megosztás:

megpróbálom itt is mert valójában ez a dieseles forum csak sajna ez nem pörög annyira!

Hali Urak!

ezer éve olvasom a forumot de csak most regeltem.

eddig reg nélkül is meg tudtam mindent tőletek.

de most fogta magát y17dt motor. menetközben leállt.

félrehózodtam és inditás után indult rendesen haza is értem vele.

itthon kivillogtattam 0370 os kód amit tudom hogy mi (

P0370=Vonatkozásihelyzet-jeladó A funkció-rendellenesség)

csak nem tudom mit jelent és mibe fog fájni?

ha valaki tud segíteni ne tartsa magába. kösz

illetve azóta többször csinálta mert ugye el kellett mennem dolgozni!

adagoló tetején lévő szenzor, nekem is dobta a hibát.........csatlakozó le, kontakt spray, azóta jó. Illetve valahol olvastam olyat, hogy kitekerve apró fémpor látható rajta.....ez is okozhatja......> kitekerni, tisztítani

Link to comment
Megosztás:

Kb 2 hónapot kihagytam itt, de visszaolvastam.

Az elmúlt két hónapom nem volt eseménytelen. Legutóbb a felújított generátorom (y17DT) kapott olyan zárlatot, hogy álló helyzetben füstölt, rotyogott. Áramtalanítás után (ez sem volt egyszerű 10-es kulcs hiányában) még egy vödör víz is kellett.

a klíma nyomás érzékelő hibája miatt a kompresszorom sült meg, ugyanis a dízel szétrázott egy alu csövet (fáradt törés) klímagáz el.........., a kompresszor pedig nem tiltódott.

Aztán végre sikerült rájönnöm mitől dobálta ritkán a P0400-as kódot. Az AGR vezérlő szelep volt hibás. Amióta cseréltem, nincs hiba. Mindíg rettegtem az előzéstől, ugyanis vészfutás az eredménye.

Szóval csak elektronika, elektronika, és elektronika..............a f@szom tele ezzel az Isuzuval, és még az y20dth szidják (muhaha. Abba csak tankolni kell)

most ismét Hibátlan az y17dt, de meddig? Ha szervizben javíttatnám ráment volna a gatya is (már önköltségen+bontott alkatrészekben számolva is 100 EHuf), és még nálam nem voltak az ismert típushibák: (TVC, adagoló elektronika, vezérműkerék lazulás stb)

Havi szinten szedem le a lökhárítót róla.

Link to comment
Megosztás:

2000 évj y17dt 40e km fékcserék elöl hátul, felújítva a bal hátsó nem is fog állandoan leveri az autómatikát a jobb még fog(tárcsásítanom kell)

önhibábol központi zár vezérlő 10 hátsó leng csillapító állítható 55e motorfőzés170e, generátor és szervóvezérlő 35e,önindító kefecsere 15e kipi kopi motorvezérlővel még semmi nincs. fűtésem tél elött javítani kell, kutyacsontok nem bírnak fél évet.

hiba üzenet van ha tolom neki de nem befolyásol semmit amikor wessz bekötötte a tempomatot mondta hogy valami alkatrészt ki kéne cserélni elektronikusra és akkor nem dobna hibát de nem tudom már mit.

ja és a tankomban leledzik egy marmon kanna csőrére való szűrő na e miatt 2-2.5 liter után leold a kútfej ezt is meg kéne oldanom.

klíma rendben tölteni kellett ,kompresszorra azt mondták lassan vége de még bírja

szaki az javasolta 3000/perc fölött kapcsoljam ki

ja az extrák sora na az fáj kicsit sokba biztos van már annyi amit a szerelőknél hagytam

gyári xenon nem ajánlom senkinek nagyon rossz, gyenge de jól néz ki

ülésfűtés b e kéne szerelni

lámpamosó kéne a gyári reléje és tuti volna

króm csíkos rács színrefújva

sárfogó gumik

szélterelők

szárny , szemöldök

színrefújás ok

hátsó el.ablakok javítókészletet most találtam az EB en ha valakit érdekel

ködlámpák másik lökös kapcsoló

ajtóba való lámpák

irmcher váltógomb

tempomat

állítható sebességű integetés össze kéne rakni

csomiháló

világítós napellenző szigorúan a mamának

és még hol a vége talán egyszer összejönnek

sibeda

opc cuccok

komoly felnik 17˝os

kipufogó

oldal légzsákok

bőrbelső

kipörgésgátló

ez a kocsi lesz még 10 évig biztos ahogy állnak a dolgok mostanság

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az enyém volt a #2684 hozzászólás.

Hát bekövetkezett.......

Ma hazafelé megálltam,kb.2 percre és azóta nem indul el a gép.Indítok és semmi.Hajtani hajt,de nem indul.Indítózás után mindkét ventillátor ment.Kaptam olyat tippet,hogy az adagoló elektronika adta meg magát.

Hát nem tudom.....

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

y20dth a vákumpumpának két kivezetése van. az egyik a nagy, ami a fékszervó rásegítő, a másik a kicsi ami vezérli a turbo,agr és egyéb szelepeket....

A hiba: a kicsin nincs vákum, de a nagyon igen.

Kérdés 1: Javítható, vagy csak csere?

Kérdés 2: Mi lenne ha rákötném a nagy kivezetésre a turbó AGR.... vákumcsöveket is, mivel ott van vákum?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

y20dth a vákumpumpának két kivezetése van. az egyik a nagy, ami a fékszervó rásegítő, a másik a kicsi ami vezérli a turbo,agr és egyéb szelepeket....

A hiba: a kicsin nincs vákum, de a nagyon igen.

Kérdés 1: Javítható, vagy csak csere?

Kérdés 2: Mi lenne ha rákötném a nagy kivezetésre a turbó AGR.... vákumcsöveket is, mivel ott van vákum?

Szerintem az cserés lesz, mivel a kivezetések bele vannak préselve a házba, szétszedni sem lehet.

Én nem kötném rá a fékrásegítő ágára. Egyrészt azon az ágon valószínűleg nagyobb vákum is van, másrészt ha valamelyik vékony vákumcső kidörzsölődik, azt a féked is bánhatja, érhet meglepetés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 1.7 Td astrám van 98-as.

Az történt vele, hogy menet közbe leállt a motor és nem tudom beindítani, hiába teker az önindító semmi mintha nem kapna gázolajat.

Előzmény nem volt eddig tökéletesen működött minden, nem tudom mi lehet a baj.

Van-e valami ötlete valakinek?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 1.7 Td astrám van 98-as.

Az történt vele, hogy menet közbe leállt a motor és nem tudom beindítani, hiába teker az önindító semmi mintha nem kapna gázolajat.

Előzmény nem volt eddig tökéletesen működött minden, nem tudom mi lehet a baj.

Van-e valami ötlete valakinek?

Köszi.

Esetleg nem kap gázolajat? Valami hibajel világít a műszerfalon, aminek nem kellene?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 1.7 Td astrám van 98-as.

Az történt vele, hogy menet közbe leállt a motor és nem tudom beindítani, hiába teker az önindító semmi mintha nem kapna gázolajat.

Előzmény nem volt eddig tökéletesen működött minden, nem tudom mi lehet a baj.

Van-e valami ötlete valakinek?

Köszi.

Üdv! Nékem télen volt ilyen sajnos komplett üzemanyag rendszertisztítás lett belőle (az üzemanyag tartálytól kezdve mindent ) mert el volt dugulva......

Persze ez más hiba is lehet…

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem!

Meghalt az önindítóm!! Mivel valahogy el kellene jutnom a szervizbe, arra gondoltam, (bár tudom, hogy barbár módszer) hogy sebességbe 2 vagy 3 ráindítok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel tudok e nagy kárt okozni????? Tehát jó ötlet e?? Vagy marad a vontatás....? Motor: y17dt

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem!

Meghalt az önindítóm!! Mivel valahogy el kellene jutnom a szervizbe, arra gondoltam, (bár tudom, hogy barbár módszer) hogy sebességbe 2 vagy 3 ráindítok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel tudok e nagy kárt okozni????? Tehát jó ötlet e?? Vagy marad a vontatás....? Motor: y17dt

Beteszed ötödikbe és meghúzzátok vagy 2-3 ember jól megtolja. Nem hirtelen de határozottan engeded fel a kuplungot, be fog indulni és semmi baja sem lesz.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem!

Meghalt az önindítóm!! Mivel valahogy el kellene jutnom a szervizbe, arra gondoltam, (bár tudom, hogy barbár módszer) hogy sebességbe 2 vagy 3 ráindítok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel tudok e nagy kárt okozni????? Tehát jó ötlet e?? Vagy marad a vontatás....? Motor: y17dt

:rolleyes: Ráindítasz a halott önindítóval?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.