Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy kis segitségre lenne szükségem Vectra b-nél (1997), mivel kipurcant a világitásom a hőfokszabályzómnál (pontosabbam sem a hőmérsékletállitónál, sem a hőfúvó sebességállitónál, sem pedig annak irányállitójaánál nem világit). Szóval az autóm manuális klimamentes. Ami érdekes, hogy egyszerre mindháromhelyt megszünt a kivilágitása.

Érdekelne a véleményetek, hogy hol keressem a hibát, illetve, hogy hogyan kell levenni azt a 3 szabályzógombot, hogy elvégezzek egy izzócserét ha az a gond!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hi Mindenki

Na megnéztem azt a 2000 évjáratú 2.0 TDI X20TDH motor számú vectrában a EGR szelep és a vezérlését.

Maga a szelep szerintem üzemképes, kiszedtem megtakarítottam és a szelepet benyomtam s közben befogtam a vákuumcső csatiját s nem ment vissza, tehát a membrán jó benne(szerintem).

Szóval maradt a vezérlő ketyere, ezen 8 ohm mot mértem (mind 3db -on), a "nagy" könyv szerint ez is jó, viszont bemenő fesz csak 7V volt(mind a 3db-on), könyv szerint 12v kell lennie.

Első kérdésem mennyi V kellene ott lenie?

És ez a EGR vezérlő dobozból hány van ?

Én 3db találtam amik össze vannak kötve vákuumcsővel. Kettő az akksi mögött jobboldalt egy pedig a baloldali toronynál amiből a turbóhoz megy a vákuum cső.

Ez mind az EGR szelephez kellennek?

Még egy érdekesék, a haver elmondása szerint egy ideig vacakolt az EGR neki, de utánna abba hagyta. Onnan tudja hogy az EGR szelep, mert az autóvillamossági emberke megnézte a hiba kodot s az EGR-t dopta ki.

Próbáltam manuálisan a "nagykönyv" szerint + 12V adni neki, de semmi nem húzót be az elektromágnes pedig áramot vett fel. Szerintem zárlatos..

Szóval miután átnéztünk mindent(takarítás, méregetés stb) nem volt hiba kód.

Gondoltam egyet s átnéztem a biztosítékokat, a 36 vagy a 37 bizti elpukkant(nem tom melyik volt az pontosan), kicseréltem s lásd van hiba kód s a kocsi megint nem pörög 4e Rpm-től többet.

Lehet hogy az EGR vezérlés ide lenne kötve s a zárlat miatt kivágta biztit, s egy idő után az ECU elfelejtette a hibát és engedte a motort "pörgetni"?

Ezt az ECU-t nem lehet kivillogtatni?

Szedett már valaki szét ilyen elektromágneses membrános kütyüt (EGR vezérlőt), ha igen hogyan kezdjek neki?

Válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanilyen problémák voltak/vannak, ugyanezzel a típussal és motorral szerelt Opelemben. Én kicseréltem az összes vákumcső végén található kis gumi csöveket, azóta sokkal ritkábban villanik ki a müszerfalon a lámpa. Már nem is érdekel azóta.

Kérdésem lenne, mitől van az, hogy a jobbos első ablakom az alig akar lejönni, csak kínlódik vele a villanymotor. Néha meg is áll lefele menet, nem akarom addig szétszedni, amíg valaki nem tud valami okosat mondani. Kösz.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Olyan gondom van, hogy gyárilag nincs a vekimben első ködlámpa....de szeretnék.....az elhelyezésével nincs bajom csak a bekötésével.

Van esetleg ötlet, h hogyan kivitelezhető? Esetleg a hátsó ködlámpa kapcsolójára rá lehet kötni?

Link to comment
Megosztás:

Ahoj! Nekem is fénytechnikai kérdésem volna. Gyári xenon. A kocsimban a jobb első fényszóró kicsit kékebben világít mint a bal - ez lehet hogy összefüggésben van azzal, hogy a jobb oldala volt sérült anno, esetleg izzócsere történt. Nem szedtük még szét tehát csak tipp. A probléma ott van, hogy időnként nem világít a jobb oldali tompított, illetve nem kapcsolódik föl. Ilyenkor sokadszorra vagy fordulatszám-növekedéssel sikerült fölkapcsolni. Menet közben nem alszik el. Eddig akivel beszéltem, fele azt mondta hogy trafó, fele azt hogy izzó. Ma viszont olyat csinált hogy elsőre fölgyulladt, viszont kiadta hibaüzenetbe hogy gond van a lámpicskuval.

Ez a mai jelenség nekem mint laikusnak sokkal inkább trafó-problémára enged következtetni..... Vagy tévedek? Szerintetek? ;)

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Olyan gondom van, hogy gyárilag nincs a vekimben első ködlámpa....de szeretnék.....az elhelyezésével nincs bajom csak a bekötésével.

Van esetleg ötlet, h hogyan kivitelezhető? Esetleg a hátsó ködlámpa kapcsolójára rá lehet kötni?

Hello

Ha érdekel, van eladó lámpakapcsolóm, olyan amiben mind a két ködlámpakapcs benne van.

Mondjuk 4 ezer Huf-ért.

Link to comment
Megosztás:

na nekem a Vectra azt csinálja ha tompítottra kapcsolok akkor teljesen véletlenszerűen elkezd refizni mintha villognék.

Este teljesen baromnak néz aki előttem megy...

Talán a bajuszkapcsoló a kontaktos, nemtudom érdemes e zsírozgatni vagy vegyek egy másikat o.O

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Én most a múlthéten csináltam meg a balos ablakomat.Nekem felfelé menet akadt meg kicsit félre húzta fel és nem ment normálisan a helyére meg néha vissza nyomta az elektronika,gondolom mert feszült és úgy érezte van ott valami (komfort ablak) Nos én szétszedtem és mindenhol bezsíroztam mert nem igazán volt már rajta.Sem a fogaslécen sem oldalt a síneknél,plusz van egy csavar a bal oldalon amin lehet állítani és azon áligattam.Most hibátlanul működik.Szerintem szedd szét nem ördöngőség és nézd meg.Max egy órádba kerül.Ha nem tudod hol vannak csavarok szólj,és leírom.

Nekem is ugyanilyen problémák voltak/vannak, ugyanezzel a típussal és motorral szerelt Opelemben. Én kicseréltem az összes vákumcső végén található kis gumi csöveket, azóta sokkal ritkábban villanik ki a müszerfalon a lámpa. Már nem is érdekel azóta.

Kérdésem lenne, mitől van az, hogy a jobbos első ablakom az alig akar lejönni, csak kínlódik vele a villanymotor. Néha meg is áll lefele menet, nem akarom addig szétszedni, amíg valaki nem tud valami okosat mondani. Kösz.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Én most a múlthéten csináltam meg a balos ablakomat.Nekem felfelé menet akadt meg kicsit félre húzta fel és nem ment normálisan a helyére meg néha vissza nyomta az elektronika,gondolom mert feszült és úgy érezte van ott valami (komfort ablak) Nos én szétszedtem és mindenhol bezsíroztam mert nem igazán volt már rajta.Sem a fogaslécen sem oldalt a síneknél,plusz van egy csavar a bal oldalon amin lehet állítani és azon áligattam.Most hibátlanul működik.Szerintem szedd szét nem ördöngőség és nézd meg.Max egy órádba kerül.Ha nem tudod hol vannak csavarok szólj,és leírom.

Ugyanez a szitu az enyém ajtajával is.

Ha jól emlékszem, Mackósajt-nak van ajtószétszedésre alapos fotóarchívuma, valahol az Általános Műszaki Problémáknál, utoljára 2008 szeptemberben belinkelve (#836-os hozzászólás a 42. oldalon). Alapvetően kp-zár szerelésre van, de az ajtó szétszedéséig ugyanaz a helyzet.

Ja, és még annyit, hogy az ajtóban lévő világítás kiszedéséhez óvatosan nyúljatok be a csavarhúzóval, mert elég könnyen lepattan a "búra", aztán lehet ragasztgatn vissza. Szerencsére nekem egyben jött le, így komoly gond nem volt vele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy van egy opel vectra b 2.0 16V típusú autóm ami Cd felszereltségű, 1996-os évjáratú, és abba szeretnék utólagosan tempomatot építeni, vagy építettni. Mi ennek a módja? kb mennyibe kerül, és mit kell hozzá beszereznem? Meg lehet ezt oldani egyszerűen, vagy elég bonyolult?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy van egy opel vectra b 2.0 16V típusú autóm ami Cd felszereltségű, 1996-os évjáratú, és abba szeretnék utólagosan tempomatot építeni, vagy építettni. Mi ennek a módja? kb mennyibe kerül, és mit kell hozzá beszereznem? Meg lehet ezt oldani egyszerűen, vagy elég bonyolult?

Hmm... ez engem is érdekelne. Hallottam olyat, hogy csak tempomatos modul indexkarral együtt be, és kész.

Ha esetleg korábban már kitárgyaltátok, akkor bocs és rákeresek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy van egy opel vectra b 2.0 16V típusú autóm ami Cd felszereltségű, 1996-os évjáratú, és abba szeretnék utólagosan tempomatot építeni, vagy építettni. Mi ennek a módja? kb mennyibe kerül, és mit kell hozzá beszereznem? Meg lehet ezt oldani egyszerűen, vagy elég bonyolult?

tudtommal ez a motor még bowdenes gázpedálu.... ergo nem lehet csak indexkarral megoldani. De lehet utólagosan szerelni be, az utóbbi pár hétben volt egy cikk a vezess.hu-n vagy a totalcar.hu-n. Szerintem jó opció lenne egy utángyártottat beszerelni....

Link to comment
Megosztás:

tudtommal ez a motor még bowdenes gázpedálu.... ergo nem lehet csak indexkarral megoldani. De lehet utólagosan szerelni be, az utóbbi pár hétben volt egy cikk a vezess.hu-n vagy a totalcar.hu-n. Szerintem jó opció lenne egy utángyártottat beszerelni....

Esetleg linket nem tudnál küldeni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segitség kellene

Vectra B-m van és szeretnék behúzni az ajtóba a hangszórónak kábelt ( a gyári nem jó mert az csengődrót ) az a gond hogy cordial koax és legalább 7mm az átmérője. Hol fúrjam meg az ajtóátvezetőt hogy ne sértsek meg áramköröket? ( csak el ablak és kp zár van az ajtóban, el tükör, ajtóvilágitás nincs. Ha valaki csinált már ilyet, akkor okositson már ki. Ha van kép róla még jobb. Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Márkatársak. Vectra B-be keresek MID kijelzőt. Csak tökéletes állapotú érdekel. Ez a gyári számú érdekelne:

GM 90 464 728

Siemens 5WK7 466

Vagy esetleg ha valaki bele tud buherálni másikat, nekem úgy is jó, csak működjön rendesen.

Ha van valakinek felesleges reális áron, az kérem írjon. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Köszi, a kapcsoló nem gond nálam, csak a kivitelezés....

Relé meg ködlámpakapcsoló be és a kapcsolóval csak a relét vezérled az meg kapcsolja a 12V-ot

Hello

Érdemes a gyári hangszórókat kicserélni legalább elöl?A gyári cd szerintem szépen szól, de hangszórócserével jobb lenne?

Igen, mindenképp. de egy jó fejegységről hajtsd. A jó hangzásúak 35től kezdődnek kb.

Sziasztok.

Segitség kellene

Vectra B-m van és szeretnék behúzni az ajtóba a hangszórónak kábelt ( a gyári nem jó mert az csengődrót ) az a gond hogy cordial koax és legalább 7mm az átmérője. Hol fúrjam meg az ajtóátvezetőt hogy ne sértsek meg áramköröket? ( csak el ablak és kp zár van az ajtóban, el tükör, ajtóvilágitás nincs. Ha valaki csinált már ilyet, akkor okositson már ki. Ha van kép róla még jobb. Előre is köszi.

Az ajtóátvezetőt egy olyan helyen ahol épp semmilyen kábel nincs bekötve. Azt a műanyag stekkert szétszeded és átfúrod. De minek kell koax kábel a hangszórókhoz???

Link to comment
Megosztás:

Hello.

Kicseréltem ma a board computerbe a négy izzót,nagyfényű 5 mm-es kék ledekre,de elég sivár lett a fénye.Azt kérdezném,hogy valaki csinált-e már hasonlót és esetleg van e már tapasztalat valakinek,hogy hogy lesz megfelelő a fényereje?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.