Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hű de rosszat álmodtam! Gyorsan el is mondom hogy nehogy megtörténjen! Mentem valahova a Vekivel, és az üzemanyagszintjelző összevissza ugrált, azt jelezte hogy üres a tank, pedig kellett volna benne lennie még vagy 40 liternek, aztán megálltam, megnéztem nem folyik-e, semmi baja se volt, és legközelebb amikor menni akartam vele akkor meg nem indult! :( Nem kívánom senkinek a hasonló stresszes történéseket, még álomban sem... Bőven elég hogy anyám autója az utóbbi jelenséggel szórakoztat minket.... :)

Link to comment
Megosztás:

Visszatértem én is a nyaralásból! :P

Aki idén még nem tudott eljutni horvátországba akkor annak üzenem, hogy a víz nagyon jóóóóóóóó! :lol:

Amúgy a Veki jól szerepelt az úton 3 tankból megvolt az 1 hét oda, vissza és azért ott mentünk mindenfelé!

5-en mentünk 1 autóval azért szép teljesítmény, hogy elbírta és még a csomagok is befértek a farába a kajával meg a hűtőládával együtt!!! Úgyhogy most levizsgázott a kicsikém! Tőlem megkapja az 10 pontot! :hiya: Na jó legyen 9,5 de csak azért, mert a mocsok 5.ik sebességet nem mindig akarta bevenni! :)

Phoenyxxx reméljük az állmod tényleg nem fog valóra válni! :(

Link to comment
Megosztás:

Hű de rosszat álmodtam! Gyorsan el is mondom hogy nehogy megtörténjen! Mentem valahova a Vekivel, és az üzemanyagszintjelző összevissza ugrált, azt jelezte hogy üres a tank, pedig kellett volna benne lennie még vagy 40 liternek, aztán megálltam, megnéztem nem folyik-e, semmi baja se volt, és legközelebb amikor menni akartam vele akkor meg nem indult! :lol: Nem kívánom senkinek a hasonló stresszes történéseket, még álomban sem... Bőven elég hogy anyám autója az utóbbi jelenséggel szórakoztat minket.... :huh:

Én meg álmodoztam a minap és a merengés közepette ezt találtam.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...p;pageNumber=23

Link to comment
Megosztás:

Szép autó de én ha álmodozom,ilyenekről álmodom: :lol:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=2

Akkor én nyertem mert a világ legszebb B Vekije áll a garázsban (igen, az enyém :huh:) és szembe pedig egy Carrera ^_^ Comcédé :lol: Van mellé céges C Vectra GTS-e, a 3,2 V6-os és Zafira OPCje is (attól függ milyen kedve van). És jó fej! Ugyanis megvette tőlünk a garázshelyemet és engedi hogy használjam. B) Abbahagytam, becs'szó! :P

Link to comment
Megosztás:

Ennyi belefér. ^_^

Egyébként ha álmodozom, én akkor is Opelnél maradok, de vissza az Omegához:

SZÉPSÉG

Nincsenek nagy álmaim, illetve fizikailag elég nagy. Az sem lenne baj, ha nem 3.0 lenne, hanem 3.2 de Executive vagy MV6 felszereltséggel, manuális váltóval... :lol: Ja, persze az álmaimhoz hozzátartozik, hogy legyen pénzem is rá, meg a fenntartására! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha álmodozom, én akkor is Opelnél maradok, de vissza az Omegához:

SZÉPSÉG

Itten valami nem stimmel. Most attól függetlenül hogy az a C Omega az tulajdonképpen B2 hivatalosan, még nem is szabadna 3.0-nak lennie, mert ezek elvileg 3.2-esek voltak mind, nem? (Amennyire tudom a ráncfelvarrással együtt jött a 3.2 V6 motor is) És ebben a formában nem is 211, hanem 218 lóerős...

Link to comment
Megosztás:

Itten valami nem stimmel. Most attól függetlenül hogy az a C Omega az tulajdonképpen B2 hivatalosan, még nem is szabadna 3.0-nak lennie, mert ezek elvileg 3.2-esek voltak mind, nem? (Amennyire tudom a ráncfelvarrással együtt jött a 3.2 V6 motor is) És ebben a formában nem is 211, hanem 218 lóerős...

Úgy tudom volt valamennyi "átfedés"...

Link to comment
Megosztás:

Hmmm.... volt más kétliteres benzines is az Omegákban? Mármint a vége felé, B2 esetében kérdem.

Tudomásom szerint nem, de a kérdés nem is ez volt, hanem hogy a B1 széria motorjaiból még került a B2-be is, pl az X20XEV, nem csak az utódja a 2,2l benzines... Ez a kérdés egy hirdetésből indult, ahol B2-es Omit árulnak 3.0 V6-tal, nem pedig 3.2.

Link to comment
Megosztás:

Tudomásom szerint nem, de a kérdés nem is ez volt, hanem hogy a B1 széria motorjaiból még került a B2-be is, pl az X20XEV, nem csak az utódja a 2,2l benzines... Ez a kérdés egy hirdetésből indult, ahol B2-es Omit árulnak 3.0 V6-tal, nem pedig 3.2.

Azt értem én, meg el is olvastam a korábbi hozzászólásokat. Csak az alapján, hogy X20XEV is volt B2 Omiban, akár arra is lehetne következtetni, hogy volt más 2.0-ás benzines motor is benne. Azt meg nem tudtam, hogy a 2.2 a 2.0 utóda, azt hittem, hogy csak szimplán egy nagyobb motor.

Azon viszont nem lepődök meg, hogy a B2 Omiban "csak" 3.0 motor van. Múltkor láttam egy 3.2-t, nagyon tetszett és ezen felbuzdulva megnéztem a megfelelő németországi oldalakat, hogy a 3.2-t hogyan vesztegetik (siralmasan sokért, mire ideér), és meglepődve tapasztaltam, hogy inkább csak 3.0-k vannak, a 3.2 ott is relatíve ritka madár.

Link to comment
Megosztás:

Azt értem én, meg el is olvastam a korábbi hozzászólásokat. Csak az alapján, hogy X20XEV is volt B2 Omiban, akár arra is lehetne következtetni, hogy volt más 2.0-ás benzines motor is benne. Azt meg nem tudtam, hogy a 2.2 a 2.0 utóda, azt hittem, hogy csak szimplán egy nagyobb motor.

Azon viszont nem lepődök meg, hogy a B2 Omiban "csak" 3.0 motor van. Múltkor láttam egy 3.2-t, nagyon tetszett és ezen felbuzdulva megnéztem a megfelelő németországi oldalakat, hogy a 3.2-t hogyan vesztegetik (siralmasan sokért, mire ideér), és meglepődve tapasztaltam, hogy inkább csak 3.0-k vannak, a 3.2 ott is relatíve ritka madár.

Klubbbbbban is van 3.2es, nemrég volt eladó :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.