Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sziasztok! Fél éve leváltottam az X20XEV motoros Astra-mat egy Astra G-re. Mielőtt megváltam a régi kocsitól beszereztem egy gyári új vezérlést hozzá ami azóta is a polcon hever. Valakinek nincs rá szüksége? Talán x18xe-be is jó. Ha valakit érdekel olcsóba akkor útána tudok nézni EPC-ből pontosan mibe jó.

Link to comment
Megosztás:

Ma végre volt időm bu@zizni a gépet kicsit.Kicseréltem pár kiégett rizsizzót, valamint a 4db gyújtógyertyát is, meg megpróbáltam belőni a fényszóróimat, több kevesebb sikerrel.Utóbbi a jobb oldalit illeti.Asszem ki kell szednem, és szét kell bögölnöm a magasságállító funkciót, mer' a'sszem agyhalott... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Fél éve leváltottam az X20XEV motoros Astra-mat egy Astra G-re. Mielőtt megváltam a régi kocsitól beszereztem egy gyári új vezérlést hozzá ami azóta is a polcon hever. Valakinek nincs rá szüksége? Talán x18xe-be is jó. Ha valakit érdekel olcsóba akkor útána tudok nézni EPC-ből pontosan mibe jó.

Szia!

Megírnád, hogy milyen márkájú cuccok vannak a szettben (2 db vezető görgő, 1 db feszítő görgő, vezérműszíj), lehet, hogy érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

Ma végre volt időm bu@zizni a gépet kicsit.Kicseréltem pár kiégett rizsizzót, valamint a 4db gyújtógyertyát is, meg megpróbáltam belőni a fényszóróimat, több kevesebb sikerrel.Utóbbi a jobb oldalit illeti.Asszem ki kell szednem, és szét kell bögölnöm a magasságállító funkciót, mer' a'sszem agyhalott... :lol:

Ezt a lápmpaállítós mutatványt nekem is elő kell adnom hamarosan. Az a baj, hogy mindig csak akkor jut eszembe, ha este megyek melózni, vagy valahova. :lol: A balos bagolyfigyelős, a jobbos meg kb az autó elé 5m-re, az alsó állásban lehet, hogy hátrafelé világít.

Na de majd egyszer...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez van fent a neten is :lol: Tehát nem :lol:

kár, gondoltam ez jobb kiadás. mert havernak van németül 2db különböző vectra b szerelési könyve, és az egyik nagyon profin leír mindent képekkel. Csak német, gondoltam hátha lefordítják magyarra :/

Link to comment
Megosztás:

erről a könyvről valakinek véleménye? érdemes megvenni?

Gondolom hengerfejezni nem akarod a készüléket, a futóművet nélküle is meg tudod szilentezni, ha esetlegesen kuplung cserére vetemednél akkor a feladat elvégzése után a könyvet kidobod a pi@ába és felbontasz egy üveg bort.

Link to comment
Megosztás:

a kérdés csak az, hogy a könyv maga ugyan az e, mint ami pdf formátumban is megvan nekünk.. tehát?:rolleyes:

Én úgy tudom, hogy igen. Én A vectrával kezdtem, akkor megvettem a könyvet is hozzá, majd később letöltöttem a .pdf könyvet, ugyan azok voltak, gondolom B-nél sincs ez másként.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki véletlenül, hogy B vekibe be lehet szerelni a C-nek a belső tükrét? Ami fényre sötétedik? Be van az kábelezve? Vagy esetleg a B Omegáét?

Érdemes azzal sz@rozni? Vagy kár bele a pénz! Van ilyen valakinek beszerelve?

hát én pl nem vagyok lusta kattintani a viasza pillantón 1-et ha épp elvakítanak.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki véletlenül, hogy B vekibe be lehet szerelni a C-nek a belső tükrét? Ami fényre sötétedik? Be van az kábelezve? Vagy esetleg a B Omegáét?

Érdemes azzal sz@rozni? Vagy kár bele a pénz! Van ilyen valakinek beszerelve?

Ezt így konkrétan nem tudom, de arra láttam már példát hogy valaki Calibrába szerelte be a BMW 5-ös (E90) belső tükrét, pontosan a fényre sötétedés funkció miatt. Mivel ott az egész elektronik a tükörben van, csak egy pozitív szál kell neki, a felfogatás megoldása volt a legnagyobb probléma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.