Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

1.6 H astrát tervezek venni a közeljövőben és találtam egy megfelelőt.

Légy szíves nézzetek rá, hogy a képek alapján milyen vétel lehet ez:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.6_enjoy-10127452

1.6-ost keresek ha lehet akkor a 115 lovasat. Caravan vagy 5 ajtósba elsősorban valami vállalható színben ( fekete-fehér-kék )

Felszereltség természetesen a lehető legnagyobb legyen 1,5 millió-ig. Nem tudom, hogy ez az enjoy mennyire felszerelt, de nem tűnik teljesen alapnak.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

 

üdv.

Link to comment
Megosztás:

57 perce, Rhonin írta:

Sziasztok!

1.6 H astrát tervezek venni a közeljövőben és találtam egy megfelelőt.

Légy szíves nézzetek rá, hogy a képek alapján milyen vétel lehet ez:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.6_enjoy-10127452

1.6-ost keresek ha lehet akkor a 115 lovasat. Caravan vagy 5 ajtósba elsősorban valami vállalható színben ( fekete-fehér-kék )

Felszereltség természetesen a lehető legnagyobb legyen 1,5 millió-ig. Nem tudom, hogy ez az enjoy mennyire felszerelt, de nem tűnik teljesen alapnak.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

 

üdv.

Szia!

Nem vagyok nagy szakértő, de ezekből a képekből úgysem lehet sok mindent megállapítani, én már régóta keresek H astrát, ennyi pénzért leharcolt vacakokat lehet találni, vagy legalábbis jóval régebbi, többet futottakat.  A tulajnak vagy nagyon kell a pénz vagy valami nagyon bűzleni fog a kocsinál, szerintem. 

Link to comment
Megosztás:

3 minutes ago, bazsikem said:

Szia!

Nem vagyok nagy szakértő, de ezekből a képekből úgysem lehet sok mindent megállapítani, én már régóta keresek H astrát, ennyi pénzért leharcolt vacakokat lehet találni, vagy legalábbis jóval régebbi, többet futottakat.  A tulajnak vagy nagyon kell a pénz vagy valami nagyon bűzleni fog a kocsinál, szerintem. 

Én amit kivettem, hogy a kilincsek és a tükörház nem fényezett. Lehetséges ez ennél a felszereltségnél? ( Enjoy )

Link to comment
Megosztás:

1 óra, bazsikem írta:

Szia!

Nem vagyok nagy szakértő, de ezekből a képekből úgysem lehet sok mindent megállapítani, én már régóta keresek H astrát, ennyi pénzért leharcolt vacakokat lehet találni, vagy legalábbis jóval régebbi, többet futottakat.  A tulajnak vagy nagyon kell a pénz vagy valami nagyon bűzleni fog a kocsinál, szerintem. 

Én mostanában kezdtem el nézni, szintén 1,5M Ft-ig, igaz én 1.8-ra pályázom. Úgy még szűkebb a kínálat. De ha kibővítem a keresést 1.6-ig, bőven van találat, és van választék (igaz képek alapján, és 120-220e km futással).

Itt meg se néztem kereskedésben, mert egyrészt ritka (az 1.8), másrészt árban jó 30% benne van pluszban (itt a keleti végen) a netes árakhoz képest...

1.8-ból kb 8 db-ot dob fel a használtautó.hu 1,5M-ig, fölötte 20 db. Németben 1,2-1,3M az alja (eddig), az kb 1,6M mire hazakerül... Zafirában láttam olcsóbbat, de az állapotban is olyan volt.

Egyébként szerintetek mennyi a reális ára egy 1.8 (140LE, caravan/sedan esetleg Zafira, eablak, klíma) 200e km alatt, 2006 évjárattól?

Link to comment
Megosztás:

20 órája, Rhonin írta:

Ezt találtam még... Easytronic automatától mennyire kell félni? Milyen karakter ez az automata?

Mennyire problémás?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_caravan_1.6_enjoy_easytronic_navi.tempomat.szervizkonyv-10361856

Volt egy easytronicos Astránk, Z16XER (116Le) motorral. Ez valójában robotizált manuális váltó, vagyis a váltója a hagyományos F17 vagy F13, csak a kuplungot és a váltókart helyetted szervomotorok mozgatják. Gyenge pontja a szervomotor, de könnyen javítható. Nálunk 100.000 km-ig nem kellett hozzányúlni, hogy utána mi történt azt nem tudom, mert már nincs meg.

Link to comment
Megosztás:

19 órája, outsider írta:

Én mostanában kezdtem el nézni, szintén 1,5M Ft-ig, igaz én 1.8-ra pályázom. Úgy még szűkebb a kínálat. De ha kibővítem a keresést 1.6-ig, bőven van találat, és van választék (igaz képek alapján, és 120-220e km futással).

Itt meg se néztem kereskedésben, mert egyrészt ritka (az 1.8), másrészt árban jó 30% benne van pluszban (itt a keleti végen) a netes árakhoz képest...

1.8-ból kb 8 db-ot dob fel a használtautó.hu 1,5M-ig, fölötte 20 db. Németben 1,2-1,3M az alja (eddig), az kb 1,6M mire hazakerül... Zafirában láttam olcsóbbat, de az állapotban is olyan volt.

Egyébként szerintetek mennyi a reális ára egy 1.8 (140LE, caravan/sedan esetleg Zafira, eablak, klíma) 200e km alatt, 2006 évjárattól?

Ha még vársz egy kicsit 1.8 MFt körül kaphatsz Z18XER motorral szerelt TwinTopot. Jönnek az őszi esők és növekszik a TwinTop kínálat...

:-)

Link to comment
Megosztás:

50 minutes ago, kezdőkabriós said:

Volt egy easytronicos Astránk, Z16XER (116Le) motorral. Ez valójában robotizált manuális váltó, vagyis a váltója a hagyományos F17 vagy F13, csak a kuplungot és a váltókart helyetted szervomotorok mozgatják. Gyenge pontja a szervomotor, de könnyen javítható. Nálunk 100.000 km-ig nem kellett hozzányúlni, hogy utána mi történt azt nem tudom, mert már nincs meg.

Igen ezt találtam róla én is, de ahogy olvastam elég kaotikusan kezeli a különböző stílúsú vezetést ( sportos stb. ) így letettem róla. Szeretek is váltani így nem látom értelmét az automatának.

Azért nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz egy normális H astrát találni nyugat M.o-on... :S

Link to comment
Megosztás:

2 órája, kezdőkabriós írta:

Ha még vársz egy kicsit 1.8 MFt körül kaphatsz Z18XER motorral szerelt TwinTopot. Jönnek az őszi esők és növekszik a TwinTop kínálat...

:-)

Köszönöm. Már fogtam csajt :-)

Családos vagyok, nekem az már nem játszik.

Csak caravan, sedan vagy végső esetben zafi...

Ha jól értem a Twintop a kabrio-coupe...

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 08. 30. at 15:26, Rhonin írta:

Ezt találtam még... Easytronic automatától mennyire kell félni? Milyen karakter ez az automata?

Mennyire problémás?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_caravan_1.6_enjoy_easytronic_navi.tempomat.szervizkonyv-10361856

Nekem a "hagyományos" automata van, nincs vele probléma, olajcserékre oda kell figyelni. Hogy ez mennyire különbözik tőle, nem tudom, a javítás viszont nem olcsó egyikhez sem..

http://www.automobilizmus.hu/sajtotaj/opel/easy/easytronic.html

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Terondal írta:

Az utasoldali légzsák kinyílt, komplett műszerfal csere helyett nem túl igényesen le lett ragasztva. Szerintem "koccanhatott" egy kicsit. Mellesleg az Elegance-hoz biztosan ezüst keretes óracsoport járt, ebben pedig fekete, valamiért cserélni kellett.

Link to comment
Megosztás:

6 órája, Terondal írta:

Amit én még furcsának találok,hogy ez a gép még a facelift előtti ugyebár,mégis L-el kezdődik a rendszáma.Az enyém 2008-as évjárat L-es rendszámmal.Ezzel csak arra célzok,hogy nem valószínű a magyarországi első üzembe helyezés...inkább külföldről behozott gép ez.A nyári időszakban téli gumi van rajta.Multikormány görgője rommá kopva.Km óra állás szinte biztos,hogy nem igaz.Tipikus, eladásra behozott autó.

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek.Új vagyok itt.Szeretnék egy h astrát 1.6 benzinest. Pl. enjoy.A keretem 1milla.+-200 000ft.Első autóm lenne.Sok kocsit vezettem már cégen belül de saját sose volt még.Futót is huzna.Tudom 1.8jobb lenne neki de régen haverral f-astrával 1.4el is ment futóval.A kérdésem az lenne hogy egyik szerelő ismerőse havernak azt tanácsolta opelből g-astra és H ne.Kiváncsi lennék mért mondta ezt hisz a utángyártott alkatrészek nem hiszem hogy drágábbak lennének sokkal.Mellesleg 10évesnél nem szeretnék öregebbet,tehát 2006ostól.Szerintetek ennyi pénzért G vagy H astránál maradjak?És 10 éves korban mennyi km.ig érdems megvenni?Igaz ha karban van tartva 350 000ig elkéne menni lazán.Kösz:)

Link to comment
Megosztás:

7 órája, opel astra írta:

Hello mindenkinek.Új vagyok itt.Szeretnék egy h astrát 1.6 benzinest. Pl. enjoy.A keretem 1milla.+-200 000ft.Első autóm lenne.Sok kocsit vezettem már cégen belül de saját sose volt még.Futót is huzna.Tudom 1.8jobb lenne neki de régen haverral f-astrával 1.4el is ment futóval.A kérdésem az lenne hogy egyik szerelő ismerőse havernak azt tanácsolta opelből g-astra és H ne.Kiváncsi lennék mért mondta ezt hisz a utángyártott alkatrészek nem hiszem hogy drágábbak lennének sokkal.Mellesleg 10évesnél nem szeretnék öregebbet,tehát 2006ostól.Szerintetek ennyi pénzért G vagy H astránál maradjak?És 10 éves korban mennyi km.ig érdems megvenni?Igaz ha karban van tartva 350 000ig elkéne menni lazán.Kösz:)

Helló. Én G ről váltottam H ra. Nincs egyikkel sem különösebb baj. Talán a G-nek szar a fékrendszere. A km óra állást ellenőrizd le a hatóságnál, az a legfontosabb!!!!!!

Én H-t vennék a helyedben, mégiscsak újabb / jobb. A H-ra büszkébb leszel. Ha G-t veszel tökéletes állapotban, akkor azon sokat fogsz bukni, ha eladod, mert akkor már nem azt nézik, milyen jó állapotú, hanem hogy G. Gondolj bele, most az F astráról mi a vélemény.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Ha addig nem találok mást, vagy nem adják el akkor pénteken megnézem a sport astrát. Egy nem hirdetésspecifikus kérdésem lenne, ami nekem legalábbis furcsa.

Miért ad el valaki egy kocsit, amihez állítólag teljesen új illetve újszerű gumik vannak? Én pont azért nem vettem a corollámhoz, mert szeretném eladni vagy beszámíttatni.

A másik kedvencem az imádott/szeretett családi autós hirdetések, a kis b corsát akkor sem adnám el ha valaki a kezembe nyomna egy nevetségesen magas összeget érte (pedig azért mostanság már elég nyűgös).

Nyugodtan vegyétek költői kérdésnek, csak kíváncsi vagyok mások hogy vélekednek erről. 

Link to comment
Megosztás:

17 perce, Zsolti25 írta:

Helló. Én G ről váltottam H ra. Nincs egyikkel sem különösebb baj. Talán a G-nek szar a fékrendszere. A km óra állást ellenőrizd le a hatóságnál, az a legfontosabb!!!!!!

Én H-t vennék a helyedben, mégiscsak újabb / jobb. A H-ra büszkébb leszel. Ha G-t veszel tökéletes állapotban, akkor azon sokat fogsz bukni, ha eladod, mert akkor már nem azt nézik, milyen jó állapotú, hanem hogy G. Gondolj bele, most az F astráról mi a vélemény.

Én szintúgy váltottam 4hónapja,de nekem pont az ellenkezője a véleményem...

Mindkettő 4 tárcsafékes ABS-el,A H-t félig kell nyomnom hogy lassuljon is,görgős fékpadon bemérve eredmény OK,a G olyankor már megállt,nehéz volt megszokni:(

 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, bazsikem írta:

Miért ad el valaki egy kocsit, amihez állítólag teljesen új illetve újszerű gumik vannak? Én pont azért nem vettem a corollámhoz, mert szeretném eladni vagy beszámíttatni.

Lehet sok ok, pl. siman ujszeruenek neveznek egy akar 2-3 evet hasznalt gumit is... Az is lehet, hogy varatlanul valtoztak az eladasra vonatkozo tervek, nem ment volna at a vizsgan a regebbi gumikkal, stb. Meg persze az sem mindegy, milyen az az uj(szeru) gumi; ha valami noname, ami nagyon nem valt be, akkor esetleg kifejezetten szabadulni akar tole, esetleg a havertol rakta at eladas elott, stb.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, csicsó írta:

Én szintúgy váltottam 4hónapja,de nekem pont az ellenkezője a véleményem...

Mindkettő 4 tárcsafékes ABS-el,A H-t félig kell nyomnom hogy lassuljon is,görgős fékpadon bemérve eredmény OK,a G olyankor már megállt,nehéz volt megszokni:(

 

Hát ez érdekes, én is G-ből ültem át H-ba jó egy éve és az első 2-3 fékezésnél majdnem kiszálltam a szélvédőn, úgy harapott a H féke a G-hez képest.

Mostanában ugyan van egy kis bajom a fékkel, ezt már a fék topicban bőven kiveséztük, inkább az a bajom, hogy időnként kicsit beragadnak az első fékek, alig észrevehetően, de azért én érzem és idegesít. Szakszerviz nem tudott vele mit kezdeni, miután 3x is visszavittem hozzájuk és kicseréltek ezt azt (ABS kocka, főfékhenger stb,)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.