Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kényelmi kérdések


szt

Recommended Posts

  • 1 month later...

Helló Urak ! Tudna valaki tanácsot adni ,hogy lehet kicserélni a kesztyűtartó villát, mert az egyik eltört.Vettem másikat de fogalmam sincs hogy kell kiszedni a régit.Köszi.

Szia,

én épp 2 hete cseréltem, mert nekem is eltörött és folyamatosan ment a kesztyűtartó-világításom.

Egyszerű cserélni, kiveszed a kesztyűtartót, kipakolsz belőle, fogsz egy jó fogót és izomból kitéped az ajtóból, sajnos máshogy nem jön ki. Nem kell félteni, a régi töröttet én még jobban megtördeltem, hogy jobban hozzá lehessen férni a fogóval.

Volt aki megfúrta, és úgy szedte ki, tulajdonképpen bármilyen 'barbár' módszert lehet alkalmazni, csak az ajtóba ne tegyél kárt :)

Az új bepattintása már gyerekjáték.

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! érdeklődni szeretnék, hogy milyen árban mozoghatnak az első fényszórók polírozása valamint fóliázása színtelen fóliával. Azért kérdezem ezt mert bemattult az első fényszóróim.Válaszokat előre is köszönöm! vagy ha valaki tud normális fóliázót helyiségnévvel :) akkor azt megint csak megköszönöm :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! érdeklődni szeretnék, hogy milyen árban mozoghatnak az első fényszórók polírozása valamint fóliázása színtelen fóliával. Azért kérdezem ezt mert bemattult az első fényszóróim.Válaszokat előre is köszönöm! vagy ha valaki tud normális fóliázót helyiségnévvel :) akkor azt megint csak megköszönöm :)

Szia! Én itt rakattam fel fóliát első és hátsó üvegre. Nekem tetszett ahogy dolgoznak.

A fényszórópolirozás engem is érdekel, de nem mertem még nekiállni, nehogy nagyobb kárt okozzak....

Még jól látok csak oldalról nézve mintha rücskös lenne a lámpa, málás nyomai vannak, nem is mattulás.

Gyári sötétített black búráim vannak.

http://www.zozofolia.hu/

Link to comment
Megosztás:

Szia! Én itt rakattam fel fóliát első és hátsó üvegre. Nekem tetszett ahogy dolgoznak.

A fényszórópolirozás engem is érdekel, de nem mertem még nekiállni, nehogy nagyobb kárt okozzak....

Még jól látok csak oldalról nézve mintha rücskös lenne a lámpa, málás nyomai vannak, nem is mattulás.

Gyári sötétített black búráim vannak.

http://www.zozofolia.hu/

Tán nem dunaújvárosi vagy? Én úgy emlékszem talán tgabika76 csináltatott polírozást, de kb. két évig volt jó neki, utána inkább cserélte az egészet. Sajnos mivel nem üvegbúra ezért csak a csere a tartós megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Tán nem dunaújvárosi vagy? Én úgy emlékszem talán tgabika76 csináltatott polírozást, de kb. két évig volt jó neki, utána inkább cserélte az egészet. Sajnos mivel nem üvegbúra ezért csak a csere a tartós megoldás.

Én is így érzem, hogy ha a gyári kezelés már elkopott, nem lehet sokáig húzni a dolgot. Egyelőre így marad....

Nem városi vagyok, de a közelben élek, viszonylag gyakran járunk oda vásárolni.

Link to comment
Megosztás:

Én is így érzem, hogy ha a gyári kezelés már elkopott, nem lehet sokáig húzni a dolgot. Egyelőre így marad....

Nem városi vagyok, de a közelben élek, viszonylag gyakran járunk oda vásárolni.

Üdv.,

Karosszériaápolás topikban volt erről szó mostanság.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! érdeklődni szeretnék, hogy milyen árban mozoghatnak az első fényszórók polírozása valamint fóliázása színtelen fóliával. Azért kérdezem ezt mert bemattult az első fényszóróim.Válaszokat előre is köszönöm! vagy ha valaki tud normális fóliázót helyiségnévvel :) akkor azt megint csak megköszönöm :)

A kornyekunkon 12000Ft a ket lampa polirozasa, alig 20000ft-ert mar kapsz ket depo lampat...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! érdeklődni szeretnék, hogy milyen árban mozoghatnak az első fényszórók polírozása valamint fóliázása színtelen fóliával. Azért kérdezem ezt mert bemattult az első fényszóróim.Válaszokat előre is köszönöm! vagy ha valaki tud normális fóliázót helyiségnévvel :) akkor azt megint csak megköszönöm :)

helo

Nyíregyházán itt poliroznak

én is itt csnáltattam

az alsó 2 kép az öcsém kisbusza

korrekt és jó lett

http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Auto_Lampa_Polirozas_3000Ft_par_7315977.htm

Link to comment
Megosztás:

helo

Nyíregyházán itt poliroznak

én is itt csnáltattam

az alsó 2 kép az öcsém kisbusza

korrekt és jó lett

http://www.jofogas.h...par_7315977.htm

Dunaújvárosban 2 ezerért polírozták fel a kettőt műszaki előtt mert matt volt. Volán telepi fényező. Mintha új lenne. Ha megint bemattul 2k ért még egy párszor megcsináltatom egy új árán.

Ennyiért lakkozták is?

Mert ha nem, akkor igen hamar vissza fogtok térni újrapolíroztatni, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

kartámaszt szeretnék venni. tud valaki tapasztalat alapján ajánlani márkát? ár nem számít, csak minél olcsóbb legyen :D valahol a két szélsőség (gyári, ill. tesco gazdaságos) között gondoltam. jó lenne ha passzolna a helyére szépen, nem zörögne lötyögne, s esetleg még nézne is ki valahogy...

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.