Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Az normális (C14NZ), hogy meleg motorral ha indítok, akkor felpörög a motor, majd visszaáll alapjáratra? A másik "érdekesség", hogy hideg indításnál, amíg meg nem állok (esetleg egy piros lámpánál) addig magasan tartja az alapjáratot? Tegyük fel késő éjjel munkából megyek haza (kb. 13km), ha nem kapok pirosat sehol, akkor otthon a parkolóban megállásnál esik vissza az alapjárat... Anno a Suzukimnál is hasonló volt, de mennyire van ez hatással a fogyasztásra? Érdemes - mikor bemelegedett - félreállni egy pár másodpercre, amíg visszaesik az alapjárat, vagy nem érdemes vele foglalkozni?

Link to comment
Megosztás:

Nagyjából ennyit fogyaszt nekem is rövid távokon városban, úgy emlékszem 105-110-körül van a fordulatszám 3000-en , ez egy kicsi motor nem érdemes gyorsabban menni vele.

Az én (fehér '94-es) ) céges C14NZ-met ha csak lehetett kihajtottam.

Padlógázzal mentem végig Svédországig vagy Angliáig, vagy Spanyolországig. Semmi baja nem történt. Nálam 215 ezer ment bele, 2002-ben adtam le, megvette egy kolléganőm a cégtől 200 ezerért, és azóta is naponta használja...

Nem a hajtás árt a kocsinak, hanem ha nem kapja meg az előírás szerinti karbantartást!

Link to comment
Megosztás:

Az én (fehér '94-es) ) céges C14NZ-met ha csak lehetett kihajtottam.

Padlógázzal mentem végig Svédországig vagy Angliáig, vagy Spanyolországig. Semmi baja nem történt. Nálam 215 ezer ment bele, 2002-ben adtam le, megvette egy kolléganőm a cégtől 200 ezerért, és azóta is naponta használja...

Nem a hajtás árt a kocsinak, hanem ha nem kapja meg az előírás szerinti karbantartást!

Én is szoktam padlózni vele, de azért már nem mai gyerek, inkább kímélem most már. Grazig jártunk dolgozni vele ha haza akartunk érni időben nyomni kellett rendesen. Most hogy munkát váltottam nyugdíjaztam, visszaminősült családi és hobbyautónak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

üdv. lenne egy nagyon fura problémám, 1.8-16v c18xe hozzám került a kocsi kisebb nagyobb problémákkal, aminek a vége egy hengerfejezés lett. indult dudált megállt a kocsi de mivel a tulajnál sokszor ment pirosba a mutató és mivel az előző szerelő műszer egységet cserélt és teljesen más értéket mutatott az óra. így hamar kiderült nálam amikor 92-95fokot mutat a mutató már fort a víz nem volt jo a ventilátor. így én jobbnak láttam 270e km után levenni a fejet kapott egy másikat síkolva nyomáspróbázva. na most a tünet a következő.:

kicsit nehezen indult a kocsi, amikor hozzám került, és hidegen tartani kellet az alapjáratot . alapjárati motort cseréltem nem változott menet közben ingadozott az alapjárat. mikor neki áltam volna a kocsinak be indult majd le is ált utána nem tudtam újra indítani le is merült az aksi nem törödtem vele betoltam a műhelybe.

Hengerfej le, fel az új nem indul. semmi. benzin van de nem meg gyöző. amiket cseréltem.:

-AC pumpa mert kevés volt a nyomás, most rendben a nyomás,

-injektorok mert hibát dobott rá

-trafó nem volt baja de hátha

-légtömegmérő nem voltbaja de hátha

-kék csatis vízhőfok jeladó

-ecut

-kábelköteg és ecuval

-főtengely jeladó

amiket kicseréltem a saját működő képes kocsimról szedtem le és cserélgettem az enyém elindul a leszedett cuccokal.... nagy nehezen ma beindult de nagyon nagyon hosszan kellet köszörűlni és nincs alapjárat leált. másodszorra is és 3.szorra is ugyan így indult be. kb 30mp minimum kell indítózni nálam főtengely jeladóra utalna de vissza cseréltem és azzal sem az enyém megy mind két jeladóval. a gyertyák korom feketék, füstölni nem füstöl a kocsi. valami ötlet? vezérés jelen, olajnyomás van. injektorok dolgoznak, szikra van. kompreszió van, csatik csövek áttnézve nem szív farsot.hidrotőkék szolnak de ki lettek tisztítva még szerintem nem töltődtek fel rendesen.

Link to comment
Megosztás:

üdv. lenne egy nagyon fura problémám, 1.8-16v c18xe hozzám került a kocsi kisebb nagyobb problémákkal, aminek a vége egy hengerfejezés lett. indult dudált megállt a kocsi de mivel a tulajnál sokszor ment pirosba a mutató és mivel az előző szerelő műszer egységet cserélt és teljesen más értéket mutatott az óra. így hamar kiderült nálam amikor 92-95fokot mutat a mutató már fort a víz nem volt jo a ventilátor. így én jobbnak láttam 270e km után levenni a fejet kapott egy másikat síkolva nyomáspróbázva. na most a tünet a következő.:

kicsit nehezen indult a kocsi, amikor hozzám került, és hidegen tartani kellet az alapjáratot . alapjárati motort cseréltem nem változott menet közben ingadozott az alapjárat. mikor neki áltam volna a kocsinak be indult majd le is ált utána nem tudtam újra indítani le is merült az aksi nem törödtem vele betoltam a műhelybe.

Hengerfej le, fel az új nem indul. semmi. benzin van de nem meg gyöző. amiket cseréltem.:

-AC pumpa mert kevés volt a nyomás, most rendben a nyomás,

-injektorok mert hibát dobott rá

-trafó nem volt baja de hátha

-légtömegmérő nem voltbaja de hátha

-kék csatis vízhőfok jeladó

-ecut

-kábelköteg és ecuval

-főtengely jeladó

amiket kicseréltem a saját működő képes kocsimról szedtem le és cserélgettem az enyém elindul a leszedett cuccokal.... nagy nehezen ma beindult de nagyon nagyon hosszan kellet köszörűlni és nincs alapjárat leált. másodszorra is és 3.szorra is ugyan így indult be. kb 30mp minimum kell indítózni nálam főtengely jeladóra utalna de vissza cseréltem és azzal sem az enyém megy mind két jeladóval. a gyertyák korom feketék, füstölni nem füstöl a kocsi. valami ötlet? vezérés jelen, olajnyomás van. injektorok dolgoznak, szikra van. kompreszió van, csatik csövek áttnézve nem szív farsot.hidrotőkék szolnak de ki lettek tisztítva még szerintem nem töltődtek fel rendesen.

Nézd meg a MAP szenzor csöve jó helyre ven-e rádugva, nem lett felcserélve a kartergáz csővel? Ha jól tudom egymás felett csatlakoznak be és hasonló átmérőjüek.

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg a MAP szenzor csöve jó helyre ven-e rádugva, nem lett felcserélve a kartergáz csővel? Ha jól tudom egymás felett csatlakoznak be és hasonló átmérőjüek.

c18xe-n nincs map szenzor. van egy piros csatis a tankszellőztetőé az a pillangó szelep mögöt alatt csatlakozik és van egy alapjárati kartel cső ami a pilangó szelep elött alatt csatlakozik. mind kettő a helyén ahol kell.

Link to comment
Megosztás:

Üdv az uraknak :)
Olyan kérdésem lenne hogy szét esett a katalizátorom és nem tudom, hogy minden motor típusnak különböző a katalizátora vagy esetleg vannak egyezőek?
Próbáltam utána nézni, de van ahol azt írják 1.4, 1.6 1.8 egyezik, máshol meg hogy különböznek.

Esetleg valakinek van elfekvőben 14nz-hez ??

Módosítva : Sike
Link to comment
Megosztás:

Üdv az uraknak :)

Olyan kérdésem lenne hogy szét esett a katalizátorom és nem tudom, hogy minden motor típusnak különböző a katalizátora vagy esetleg vannak egyezőek?

Próbáltam utána nézni, de van ahol azt írják 1.4, 1.6 1.8 egyezik, máshol meg hogy különböznek.

Esetleg valakinek van elfekvőben 14nz-hez ??

Üdv, ha újat akarsz venni pont belevalót akkor lehet keresni különböző oldalakon motorszám, évjárat egyéb alapján. Bontottat is így érdemes venni, mert ugye akkor csak kiszed-berak móka. ha új univerzálisat akarsz akkor meg van olyan hogy pölö 2000ccm3-ig meg nézni kell hogy passzoljon a csöátmérő és fel kell rá hegeszteni a régi kati csonkjait.

Például: Új direkt ehhez a motorhoz 20-30-ezertől felfelé.

Használt ehhez a típushoz: 10-15-ezer.

Univerzális 10-20 ezer. Nyilván az új direkt ebbe a legjobb de nem sokan adnak ki ennyi pénzt. Nekem is szétesett szerencsére műszaki után, most ki van belezve én univerzálisat veszek majd rá.

Link to comment
Megosztás:

Üdv az uraknak :)

Olyan kérdésem lenne hogy szét esett a katalizátorom és nem tudom, hogy minden motor típusnak különböző a katalizátora vagy esetleg vannak egyezőek?

Próbáltam utána nézni, de van ahol azt írják 1.4, 1.6 1.8 egyezik, máshol meg hogy különböznek.

Esetleg valakinek van elfekvőben 14nz-hez ??

Kisblokkhoz a kicsi, (rövid) nagyblokkhoz (1.8 tól fölfelé) a nagy katalizátor kell. Csőcsatlakozásban lehet különbség, szóval a legjobb, ha a saját motorkódodhoz nézel.

Link to comment
Megosztás:

igazából bontottat kerestem mert elég drága... jelenleg az enyém is tuningolt :D
nekem is volt bajom gyújtás kábellel... kb 1 évvel később szétesett

köszönöm a segítséget. Remélem megoldódik valahogy műszaki előtt :)

Módosítva : Sike
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.