Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

23 órája, tgabika76 írta:

@Janó: nincs kutyám, és most azt mondom hogy hála istennek, mert a Coupé nem alkalmas arra hogy szállítsam. Ha lenne, kéne vennem egy másik autót a kutya szállítása miatt... Ezzel nem állást akarok foglalni a sedán/ferdehátú diskurzusban, csak jelzem hogy én sokkal inkább úgy érzem hogy én vagyok az autóért, és nem fordítva. Tudom, fura kattanás, de ez van. Pl. amióta leültettem, nagyban korlátozódott a helyek száma ahová el tudok jutni, de inkább gyalogolok egy kilométert, mintsem kockáztassam hogy leér valahol a lökhárító. Vagy ha van mondjuk "csak most, csak neked" akciós hűtőszekrény tízezerrel olcsóbban, és én nem tudok fuvart szerezni, akkor ha úgy tetszik inkább bukok tízezret, de akkor se gumipókozom fel a coupé tetejére.:blush:

Ó, hát ez nem új nekem, nálam is családtag az autó, ellenben azért próbálom helyén kezelni a dolgokat (miután az előző Astra-ra többet költöttem 5 év alatt mint amennyiért el tudtam adni mert lényegében gyári állapotra hoztam fel 21 éves létére/korára). Továbbá az életmódomból adóan azon hozzáállást mint amiket fent felsoroltál nem engedhetem meg, használnom kell a kocsit arra amire van. Ma du is az Obi-ban kötöttem ki, nem célállomás volt csak útba esett. Nem kezdem részletezni hogy amit vettem miért nem fért volna be a sedan hátuljába... 

27 perce, Geopake írta:

Én meg a kutyák miatt vettem kombit.Ha meg cuccolnom kell ott van valamelyik céges autó:)Volt Trabantom,Jettám,Vectrám mind 4 ajtós volt.Soha többet nem kell olyan.

Na igen, én sosem értettem ezt a nagy nyugatról érkező kombi mániát. Aztán némi véletlennek köszönhetően ez lett, szerintem többé nem is lesz más (ha csak nem valami brutál jó lehetőség lesz egy nem kombi kapcsán, bár lépcsős-hátút talán még akkor sem). 

Link to comment
Megosztás:

4 perce, Janó32 írta:

 

Na igen, én sosem értettem ezt a nagy nyugatról érkező kombi mániát. Aztán némi véletlennek köszönhetően ez lett, szerintem többé nem is lesz más (ha csak nem valami brutál jó lehetőség lesz egy nem kombi kapcsán, bár lépcsős-hátút talán még akkor sem). 

Én még vonóhorgot is rakattam a kocsira,bár nem tudom minek.2 szer használtam csak,mikor tűzifát vettem.Lusta voltam bemenni a telephelyre nagyobb kocsiért:) Nyugati találmány a kombi? 

Link to comment
Megosztás:

2 perce, outsider írta:

Nekem még a gyerekek biciklije se fér be rendesen a csomagtartóban kínlódás nélkül. Szerintem a kis csomagtér még kevésbé előnyös...

Nekem is ez volt a bajom a Vectrával.Hiába nagy a csomagtere ha kicsi a nyílás.Mindent a hátsó ülésre kellett beszuszakolni:)

Link to comment
Megosztás:

2 kombi elfogyasztása után, már bánom, hogy tavaly ötajtóst vettem, de akkor úgy voltam vele, mindegy a kaszniforma, 3 ajtóson kívül jöhet bármi, csak jó bőrben legyen.., de mostanában vhogy többet cuccolok, és néha visszasírom a kombi nagy platóját.Bár a lengetős fűkasza ebbe is belefér, keresztbe, űléslehajtás után, igaz pont csisszre.

Link to comment
Megosztás:

9 órája, oggy írta:

2 kombi elfogyasztása után, már bánom, hogy tavaly ötajtóst vettem, de akkor úgy voltam vele, mindegy a kaszniforma, 3 ajtóson kívül jöhet bármi, csak jó bőrben legyen.., de mostanában vhogy többet cuccolok, és néha visszasírom a kombi nagy platóját.Bár a lengetős fűkasza ebbe is belefér, keresztbe, űléslehajtás után, igaz pont csisszre.

A kombiba nekem is pont így fér be a fűkasza.

Link to comment
Megosztás:

6 órája, outsider írta:

Pedig én épp az ellenkezőjéről panaszkodtam, hogy kicsi ferdehátúban a csomagtér :)

De hagyjuk... Ne borzoljuk a kedélyeket... :confused:

Srácok! Hagyjuk már ezt az 5 ajtós vs. 4 ajtós témát. Szerintem már elég vélemény született amelyek alapján a leendő tulaj el tudja dönteni, hogy melyik karosszéria változatot vásárolja meg. Az összes változatnak van előnye ill. hátránya, a döntés pedig legyen mindenkinek a saját dolga.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Na, ma kicserélték az ismeretlen eredetű hűtőfolyadékot, és a féléves Swag termosztátot gyárira...

De úgy néz ki lökhárítót is kell cserélnem... :(

Tanulság: ha tolatsz, NÉZZ HÁTRA!

Mától utálom a sedanokat... :brooding:

Ilyenkor mi a teendő, van kitöltött betétlapom...

Szerk: bocsi, nem ide akartam...

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

54 perce, outsider írta:

Na, ma kicserélték az ismeretlen eredetű hűtőfolyadékot, és a féléves Swag termosztátot gyárira...

De úgy néz ki lökhárítót is kell cserélnem... :(

https://goo.gl/photos/Sek6A4dvenQxfTM49

Tanulság: ha tolatsz, NÉZZ HÁTRA!

Mától utálom a sedanokat... :brooding:

Ilyenkor mi a teendő, van kitöltött betétlapom...

 

"A baleset utáni napok teendői

A baleset után a károkozónak 8 napja van arra, hogy a saját biztosítójánál bejelentse a történteket. A károsultnak 30 napja van arra, hogy kárigényét jelezze a biztosító felé. A bejelentés során a betétlapot el kell juttatni a biztosító társaságnak, ahol a kötelező biztosítás megkötése történt. Ha a károkozó rendelkezik Casco biztosítással, akkor annál a biztosító társaságnál is meg kell tenni a bejelentést, ahol a Casco biztosítás létrejött (amennyiben eltér a kötelező biztosítótól.)

Kárrendezés

Optimális esetben a károkozó elismeri a vétséget, és a kárszenvedő térítést kap a károkozó kötelező felelősség biztosítójától. Bejelentést követően egy kárszakértő felméri a kár mennyiségét és milyenségét, hogy sor kerülhessen a kárrendezésre."

Forrás....http://villam-muszaki-vizsga.hu/betetlap-kitoltese/

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 órája, outsider írta:

Na, ma kicserélték az ismeretlen eredetű hűtőfolyadékot, és a féléves Swag termosztátot gyárira...

De úgy néz ki lökhárítót is kell cserélnem... :(

Tanulság: ha tolatsz, NÉZZ HÁTRA!

Mától utálom a sedanokat... :brooding:

Ilyenkor mi a teendő, van kitöltött betétlapom...

Szerk: bocsi, nem ide akartam...

Kitolattál valaki elé? Vagy nekitolattál egy szedánnak? Vagy egy szedános jött neked?  Vagy nem vágom a haragod a szedánokra... 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Janó32 írta:

Kitolattál valaki elé? Vagy nekitolattál egy szedánnak? Vagy egy szedános jött neked?  Vagy nem vágom a haragod a szedánokra... 

Már kivettem a hsz-ből a linket.

Egy focus sedan nekem tolatott, és átrendezte a kocsim elejét.

https://goo.gl/photos/BP65v8vPDC3aBUNF8

https://goo.gl/photos/Z6S7Zoqx1Vy8xZHZ9

https://goo.gl/photos/FndJXdcWWba5Vy6R8

Link to comment
Megosztás:

12 órája, outsider írta:

Már kivettem a hsz-ből a linket.

Egy focus sedan nekem tolatott, és átrendezte a kocsim elejét.

https://goo.gl/photos/BP65v8vPDC3aBUNF8

https://goo.gl/photos/Z6S7Zoqx1Vy8xZHZ9

https://goo.gl/photos/FndJXdcWWba5Vy6R8

Remek... :( Nem csak a patentek mozdultak el (törtek el)? Mintha a lámpánál a motorháztető íve sem lenne a helyén (de lehet h csak csalóka a kép/szög)... A motorháztető alsó élét (a lökhárítóra rácsukódó részt) is megnyomat hátrafelé? 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, outsider írta:

Igen, szerintem a motorháztető, és amibe az csatlakozik, az is meg van nyomódva. Meg a hűtőrács  is hülyén áll. Alaphelyzetben, zárt állapotban is kilóg a nyitófül egy kicsit :(

Fas.a, akkor jól láttam. Ahhoz azért már kell komolyabb erőhatás hogy a zárhíd is megmozduljon/rogyjon. De így a lökhárító mellett javításra vár a motorháztető is. Mindegyiket fényezni... Ha a zárhíd is elmászott, hát... Kíváncsi vagyok hogy a  biztosító mennyit mond rá aztán mennyit avultat. 2015-ben a céges Transit elrendezte az egyik ajtóm, kihozott a biztosító 80 körüli összeget mint kár, 25-re avultatta. (A kárszakértő kerek-perec a szemebe mondta, hogy a kocsi szép, mindenhol gyári értékű a fényezése, látja hogy van gazdája, de a biztosító álláspontja az, hogy egy 13 éves autó már nem autó/érték. A 3 elem fényezése/ködölése 80, majd jelentkeznek. A 25-ös összeggel jelentkeztek, mondván, ennyiből nagyrészt kipolírozható a többit meg elbírja egy ennyi idős autó.) 

Link to comment
Megosztás:

51 perce, Janó32 írta:

 (A kárszakértő kerek-perec a szemebe mondta, hogy a kocsi szép, mindenhol gyári értékű a fényezése, látja hogy van gazdája, de a biztosító álláspontja az, hogy egy 13 éves autó már nem autó/érték. A 3 elem fényezése/ködölése 80, majd jelentkeznek. A 25-ös összeggel jelentkeztek, mondván, ennyiből nagyrészt kipolírozható a többit meg elbírja egy ennyi idős autó.) 

Az én 27-éves Ladámra,mikor oldalról belém jöttek,(jobb első ajtó benyomódott,meg a hátsó is kapott kicsit,) 80.000-et fizetett a biztosító.

Felajánlották,hogy megcsináltatom és benyújtom a számlát,vagy elfogadom a 80 rugót,és megoldom ahogy akarom.

Én elfogadtam... 100.000-ért vettem a Ladát. :)

Úgy hogy én azt mondom, hogy az esetemben bőkezűek voltak. Ja és sima KGFB.

 

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Lenne egy 2006 májusi Astra G 5 ajtós eladó. Kék színű,  95 ekm (garantált, de meg kell néznem pontosan mert a feleségem használja). az utóbbi 4 évben kb. 2 ekm-t futott.

(Kaptam egy céges autót és a feleségem használta bevásárolni :) )

Most megveszem neki a cégeset...

Nem garázsban tartott (lakótelep), vezérlés és kapcsolódó cuccok még nem voltak cserélve. 4 téli gumival. 2016 májusban műszakiztatva.

Manuális légkondi + váltózár, + központi zár, riasztó + Sony mp3 CD lejátszó

A szellőzésben valami ciripel, valami csappanytú az okosok szerint. A csomagtartó zárban valami műanyag bizbasz elkopott, de központi zárral zárható.

Ha valakit érdekel : 70 375 7616

Módosítva : Chief18
elírás... nem 2016 hanem 2006
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 09. 25. at 22:22, Chief18 írta:

Sziasztok!

Lenne egy 2006 májusi Astra G 5 ajtós eladó. Kék színű,  95 ekm (garantált, de meg kell néznem pontosan mert a feleségem használja). az utóbbi 4 évben kb. 2 ekm-t futott.

(Kaptam egy céges autót és a feleségem használta bevásárolni :) )

Most megveszem neki a cégeset...

Nem garázsban tartott (lakótelep), vezérlés és kapcsolódó cuccok még nem voltak cserélve. 4 téli gumival. 2016 májusban műszakiztatva.

Manuális légkondi + váltózár, + központi zár, riasztó + Sony mp3 CD lejátszó

A szellőzésben valami ciripel, valami csappanytú az okosok szerint. A csomagtartó zárban valami műanyag bizbasz elkopott, de központi zárral zárható.

Ha valakit érdekel : 70 375 7616

Ha szíjas motor, akkor már igencsak itt az ideje...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még mindig keresek bezines G Astrát, 1.4, 1.6, 5ajtó vagy kombi előnyben. Jó állapotú kasztni és jó motor feltétel, futott km nem elsődleges szempont, lehetőleg 2002 utáni. Árban 650e a plafon ameddig el tudok menni, nyilván felszereltség, állapot, km függvényében. Ha valakinek esetleg lenne hasonló eladó keressen, 20/kettő-68-hatvan-82

Köszönöm!

 

Link to comment
Megosztás:

5 órája, rekop írta:

Sziasztok!

Még mindig keresek bezines G Astrát, 1.4, 1.6, 5ajtó vagy kombi előnyben. Jó állapotú kasztni és jó motor feltétel, futott km nem elsődleges szempont, lehetőleg 2002 utáni. Árban 650e a plafon ameddig el tudok menni, nyilván felszereltség, állapot, km függvényében. Ha valakinek esetleg lenne hasonló eladó keressen, 20/kettő-68-hatvan-82

Köszönöm!

 

Nos, bizonyára Te is rákerestél így Hahu-n (31 találat, ebben benne van a full papír nélküli és papírozásra váró autók), emiatt világos lehet hogy miért keresed még mindig az áhított autót. Gondolom láttad, ennyiért az általad felsorolt kritériumok nem fognak maradéktalanul teljesülni, valamiben engedned kell (vagy árban fentebb menned). 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Hozzám kerülhetne egy 2004-es 5 ajtos G és a tanácsotokat kérem.

Az autó 5 éve áll egy pajtában illetve szabadban ennek minden következményével: összerohadt váltó, kupplung, fékek, gumik és szétrohadt kipuff rendszer plusz jönnek a szokásos cserék, folyadékok, szűrők, szíjak. Egy szerelő alsó hangon 400ezres javításról beszél. Szerintetek ez reális lehet? Elképzelhető ez ilyen hosszú állás után? Érdemes egyáltalán foglalkozni a talpra állításával?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.