Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Üdv!

Kinek van? (H astra):

1.6-os 105 Le twinport

1.6-os 116 Le ecotec

1.7-es 111 Le

Ajánljátok ezt a 2 motortípust? gondolok itt a megbízhatóságra elsősorban. Az 1.7 100 Le japán dieselről szinte csak jót hallottam, csak pozitív irányban változott? Mármint teljesítmény növekedés.

Aki erről a kettőről tudna nekem információval szolgálni, azt megköszönném.

Az 1.6-os twinport is ugyanúgy eszi az oljat, mint az ecotec? Gondolom igen, csak megerősítésre várok... Ha jól tudom nem sok változtatás van a 2 motor között szíj, lánc.

Most egy 1.6-os G astrám van, ezt szeretném lecserélni egy H astrára és hasonló menetteljesítményű autót szeretnék vásárolni, azért godoltam erre a 2-re. Kicsit nehezebb, kicsit erősebb motorral. :)

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy caravanhoz jobban illik a diesel? Kikérem magamnak!!!! Hja és bocs de én sohasem vennék dízelt... :D

Én sem vennék dízelt, mert főleg rövid távon használom a verdát, azt meg az olajkályhák tudtommal nem komálják! :)

Amúgy nagyon tetszenek ezek a mai dízelek... ha ki tudnám használni, biztos a következő az lenne...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kinek van? (H astra):

1.6-os 105 Le twinport

1.6-os 116 Le ecotec

1.7-es 111 Le

Ajánljátok ezt a 2 motortípust? gondolok itt a megbízhatóságra elsősorban. Az 1.7 100 Le japán dieselről szinte csak jót hallottam, csak pozitív irányban változott? Mármint teljesítmény növekedés.

Aki erről a kettőről tudna nekem információval szolgálni, azt megköszönném.

Az 1.6-os twinport is ugyanúgy eszi az oljat, mint az ecotec? Gondolom igen, csak megerősítésre várok... Ha jól tudom nem sok változtatás van a 2 motor között szíj, lánc.

Most egy 1.6-os G astrám van, ezt szeretném lecserélni egy H astrára és hasonló menetteljesítményű autót szeretnék vásárolni, azért godoltam erre a 2-re. Kicsit nehezebb, kicsit erősebb motorral. :D

szia!

tévedsz,az 1.6 twinport NEM láncos :D csak az 1.2 meg 1.4. tudtommal nem eszik az olajat,nem ugyanaz a konstrukció mint a sima ecotec. az új 116 lovas 1.6ról csak annyit tudok,hogy ha pörgeted megy,ha nem,keveset fogyaszt :)

Link to comment
Megosztás:

szia!

tévedsz,az 1.6 twinport NEM láncos :D csak az 1.2 meg 1.4. tudtommal nem eszik az olajat,nem ugyanaz a konstrukció mint a sima ecotec. az új 116 lovas 1.6ról csak annyit tudok,hogy ha pörgeted megy,ha nem,keveset fogyaszt :D

Üdv!

Köszi az infót. :D

És a 116 lovas olajfogyasztásáról akkor nincs adatod? Mert a következő autómnál nem szeretném töltögetni az olajat, legalábbis nem ilyen sűrűn, de viszont szeretnék ennél a márkánál maradni. :)

Az isuzuról esetleg valami infó valakinek? ( az erősebbikről)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Köszi az infót. :D

És a 116 lovas olajfogyasztásáról akkor nincs adatod? Mert a következő autómnál nem szeretném töltögetni az olajat, legalábbis nem ilyen sűrűn, de viszont szeretnék ennél a márkánál maradni. :)

Az isuzuról esetleg valami infó valakinek? ( az erősebbikről)

Ha nem hajtották szét, vagy új, és rendszeresen megkapja ami jár, sztem nem lesznek olajfogyasztási gondjaid...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utólag szerelt már fel valaki az alábbi linket látható króm műszerfalgyűrűket Astra G-re? Ezt ragasztani kell vagy simán felpattintható vagy hogyan kell?

Króm gyűrű

Van műanyag és fém, nyilván az utóbbi jobb.

Ha nem utángyártott gagyi még méretpontos is lesz....

Nem fontos kiszedni a műszerfalat, de a plexit előről el kell távolítani (műanyag körmök fogják körbe) óvatosan.

Ahhoz viszont le kell bontani a fekete műanyag keretet, ahhoz pedig le kell venni a kormányoszlop burkolatát, kivéve ha állítható a kormányoszlop, mert akkor elegendő lebillenteni és hozzá lehet férni... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utólag szerelt már fel valaki az alábbi linket látható króm műszerfalgyűrűket Astra G-re? Ezt ragasztani kell vagy simán felpattintható vagy hogyan kell?

Króm gyűrű

kérdezd meg tőlük, hogy ha kettőt adagot rendelsz, mennyi engedményt adnak...

egy garnitúrát én is venni fogok asszem a Zasszony fehér sárkányába...

Link to comment
Megosztás:

Fényképezd le, hogy milyen lett engem is érdekelne!

Az Njoy felszereltségnél levő gyári karikák szintjét hoznia kell (sztem hozza is). Egyébként ha valaki nagyon bele akarna merülni a krómkarikázásba, akorr tehet még a középkonzol 3 szab.gombja köré ill. a sebváltó szoknyája köré is. Ez mind kapható a legkülönfélébb helyeken. Az egésznek csak az egyéni ízlés szab határt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.