Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Így van ezt én is megemlítettem, de.lelopták róla!Megvan a rendőrségi,okmányirodai papír amivel akkor ügyintéztek!

Szépnek néz ki képen.Belseje milyen?(arról nincs fotó)Motorja?

Tegnap volt nálam gázszerelő , neki az előző kocsija ilyen 82 lovas motorú

Vectra caravan volt ,470 ezer km-el adta el,baja nem volt vele azt mondta!

Link to comment
Megosztás:

Szépnek néz ki képen.Belseje milyen?(arról nincs fotó)Motorja?

Tegnap volt nálam gázszerelő , neki az előző kocsija ilyen 82 lovas motorú

Vectra caravan volt ,470 ezer km-el adta el,baja nem volt vele azt mondta!

Belül is patika.Plüss belső,nincs kikopva,széttaposva,nincs a kürtgomb kiszakadva,igényes.

A srác céges autóval jár,ezt ma inditottuk be a garázsba(nem fűtött,inkább szeles),3 hét állás után pöccre indult!!

De a garázsba 4 pléddel letakarva,por ellen.

Link to comment
Megosztás:

Biztos jobban mutatna. Én is akartam szárnyat rá, de lebeszéltek róla, meg nekem nem ér annyit emennyit elkérnek érte. Én pl. most vettem 4 db műszerfal króm karikát 10 ropiért és az nekem jobban megéri annyiért. (nekem is jöhet a pap lánya. :lol: )

Akkor ezt megbeszéltük! :lol:

Link to comment
Megosztás:

2 személyes papírral.

"MEGLEPETÉS E KÖLTEMÉNY, MONDANÁ EGYKORON ATTILA, DE AKKOR MÉG NEM VOLT CSONTICAR. MA MÁR NEM LEPŐDÜNK MEG HA ISMERJÜK A KÍNÁLATOT. KOMPLETT 5 SZEMÉLYES BERENDEZÉS, 2 SZEMÉLYES PAPÍRRAL, FRISS MŰSZAKIVAL, KLÍMÁVAL, ÉS MINDENNEL AMI KELLHET. HA SZÁMÍT AZ ÁR. "

Csontiéknál mindig jóféle kocsik vannak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

"MEGLEPETÉS E KÖLTEMÉNY, MONDANÁ EGYKORON ATTILA, DE AKKOR MÉG NEM VOLT CSONTICAR. MA MÁR NEM LEPŐDÜNK MEG HA ISMERJÜK A KÍNÁLATOT. KOMPLETT 5 SZEMÉLYES BERENDEZÉS, 2 SZEMÉLYES PAPÍRRAL, FRISS MŰSZAKIVAL, KLÍMÁVAL, ÉS MINDENNEL AMI KELLHET. HA SZÁMÍT AZ ÁR. "

Csontiéknál mindig jóféle kocsik vannak. :lol:

Jaja, nem biztos, hogy csontiéktól érdemes bármit is venni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet csak az eladót tudják jól rábeszélni, hogy adja jóval olcsóbban. Vagy csak nem nagyhaszonlenyúlásosak, vagy épp a bank fizet nekik az ügyfélért.

Visszavonom. Megnéztem és azért vannak autók rendes sőt drága áron is. Azokról hihető, hogy rendben vannak. Nem tudom miért kell itt előítélkezni mindig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Visszavonom. Megnéztem és azért vannak autók rendes sőt drága áron is. Azokról hihető, hogy rendben vannak. Nem tudom miért kell itt előítélkezni mindig. :lol:

Nem azt mondom, hogy ott minden autóban kormányt/ülést/lökhárítót/belsőt cseréltek, de ők az autókereskedők közül a rosszabbik fajtából valók.

Elég csak a google-ban körbenézni.

Nagyon alaposan át kell nézni az ott vásárolni kívánt autót.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, nem biztos, hogy csontiéktól érdemes bármit is venni. :lol:

Ez igaz lehet, de akárhogy is, olyan szövegeket képesek kitalálni hogy már csak ezért is érdemes lenne őket meglátogatni hogy kezet foghass azzal az emberrel aki a hirdetéseiket írja. Sztem a hasznaltauto.hu-t gyakran látogatók között ez a cég már lassan legendává lesz, nincs aki ne hallott volna még róluk. Ha így nézzük, a markentingjük baromi jó.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.