Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

Z motorkód esetében -kötelezően?- 5w40 vagy 5w30, ha über jót szeretnél 0w40 vagy 0w30. Persze ha über-über előírás betartásra törekszel, akkor csak olyan motorolaj jöhet szóba, ami rendelkezik dexos2 jóváhagyással (flakonon feltüntetve). A 10w40-ről erősen megoszlanak a vélemények, elvileg 2002-től már gyárilag is csak 5w-s olajjal töltötték a kocsikat az Opel-nél...

Háhááááááá! Milyen jó tudni ezt, második éve kap Mobil 10W40-et. És azelőtt is 10w40 volt benne mielőtt hozzám került. Úgy érzem kipróbálok valami mást.

Módosítva : Zig
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olajcsere előtt állok 2003-as G astra 1.2 75 lovas autóról beszélek.

Írtátok ugyan,hogy dexos 2-t teljesítő olajak mehetnek ebbe a típusú motorba ,viszont azt nem értem ,hogy az Opel szerviz akkor miért 10W40-est rak bele.

Rakhatok bele nyugodtan 5w30 vagy 5w40-es olajat ami a dexos 2-t teljesíti.

Válaszotokat előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olajcsere előtt állok 2003-as G astra 1.2 75 lovas autóról beszélek.

Írtátok ugyan,hogy dexos 2-t teljesítő olajak mehetnek ebbe a típusú motorba ,viszont azt nem értem ,hogy az Opel szerviz akkor miért 10W40-est rak bele.

Rakhatok bele nyugodtan 5w30 vagy 5w40-es olajat ami a dexos 2-t teljesíti.

Válaszotokat előre is köszi.

Igen dexos 2-t :hiya: teljesítő olaj kell bele,a 10W-40 neked felejtős

Azt hogy melyik márka döntsd el magad pénztárcád szerint

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olajcsere előtt állok 2003-as G astra 1.2 75 lovas autóról beszélek.

Írtátok ugyan,hogy dexos 2-t teljesítő olajak mehetnek ebbe a típusú motorba ,viszont azt nem értem ,hogy az Opel szerviz akkor miért 10W40-est rak bele.

Rakhatok bele nyugodtan 5w30 vagy 5w40-es olajat ami a dexos 2-t teljesíti.

Válaszotokat előre is köszi.

A láncosokba duplán nem szabad 10-es olajat rakni, a láncfeszítés miatt.

Link to comment
Megosztás:

Most egy pár száz kilométerrel azután, hogy benne van a Castrol Edge Titanium FST 0W40 olaj a kocsiban a következőkről tudok beszámolni (X14XE motorkód):

-érezhetően halkabb motor

-nagyon finoman lehet vele menni

-lehet én őrültem meg, de mintha kicsivel kevesebbet is fogyasztana, erről jövő héten fogok tudni bővebben írni

Szóval mindenkinek ajánlom ezt az olajat, aki meg tudja venni biztos helyről!

Balu voltam.

Módosítva : balu a kapitány
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Most egy pár száz kilóméterrel azután, hogy benne van a Castrol Edge Titanium FST 0W40 olaj a kocsiban a következőkről tudok beszámolni (X14XE motorkód):

-érezhetően halkabb motor

-nagyon finoman lehet vele menni

-lehet én őrültem meg, de mintha kicsivel kevesebbet is fogyasztana, erről jövő héten fogok tudni bővebben írni

Szóval mindenkinek ajánlom ezt az olajat, aki meg tudja venni biztos helyről!

Balu voltam.

Minden észrevételed teljesen helyénvaló és normális. Nem véletlenül írtam a Castrol 0W40-et. Jó árban van, kiváló minőség, aránylag könnyen beszerezhető (érdemes megbízható webshopból, mert üzletekben őrült drága). Többet nem is kell foglalkoznod az olajjal, 10 000km vagy 1 év után újra ez megy bele és kész. Addig azért figyeld az olajszintet, rendszeresen ellenőrizd!

A 10W40 ásványi olajhoz képest (mind az, a többi csak marketing) ez kb. olyan, mint egy Suzuki és Jaguar közti különbség:) Persze nem jó hasonlat, mert a Suzuki jó, a 10W40 olaj pedig nem igazán:)

Sokkal halkabb a motor: még szép, ellentétben a 10W40 olajjal, ez hidegen is tökéletes, sokkal jobb kenést biztosít, sokkal könnyebben épül fel az olajnyomás, stb,

Egyértelműen kevesebbet fogyaszt, nem őrültél meg:) Na ne számíts sok literes csökkenésre, de biztos lehetsz benne, hogy csökken a fogyasztásod! Hiába az, hogy elméletileg üzemi hőfokon, melegoldalon 40 mindkét olaj, a 0W40 sokkal, de sokkal minőségesebb.

Egy szó, mint száz: örülök, hogy elégedett vagy! Emígy én is erre váltok a következő utáni cserénél. Most még van egy cserére való Fuchs Titan 5W30, amivel teljesen elégedett is vagyok, de biztos, hogy a 0W40 még ennél is jobb lesz, elsősorban télen.

A fékfolyadékot is cseréld le, állta az autó elég sokat, ezzel nem érdemes szórakozni és sokan csak legyintenek! Lehet méregetni a forráspontját, de most hogy hozzád került az autó, érdemes biztos és tiszta lappal menni! És nézed meg legalább két különböző helyen a hűtőfolyadékot, itt van mindjárt a tél:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olajcsere előtt állok 2003-as G astra 1.2 75 lovas autóról beszélek.

Írtátok ugyan,hogy dexos 2-t teljesítő olajak mehetnek ebbe a típusú motorba ,viszont azt nem értem ,hogy az Opel szerviz akkor miért 10W40-est rak bele.

Rakhatok bele nyugodtan 5w30 vagy 5w40-es olajat ami a dexos 2-t teljesíti.

Válaszotokat előre is köszi.

Azért, mert lehúzós, felelőtlen és tisztességtelen a legtöbb, tisztelet természetesen a kivételnek. Lazán haszonszerzés miatt, semmi más oka nincs. Elmegy 10W40-el is, hazánkban úgyis még ez számít az olajnak, 10 szerelőből 8 alacsonyabb viszkozitást szerintem még nem is használt. max 5W40-et, de az már elég modern felfogás, valamint inkább a 15W40 ásványi szutyok felé nyomulnak még mindig. Ez van.

Hordóban megveszik aprópénzé az ásványi Castrol Magnatec 10W40-et, majd háromszoros (vagy nagyobb) haszonkulccsal eladják neked. 5W30 vagy 0W40 olajon nem lehet közel sem ekkorát keresni, mert ott még nagyobb ár kellene, hogy meglegyen a háromszoros haszonkulcs, senki nem vinné. És még van pár ok, de nem is érdemes vele törődni.

1.2-es motort nem ismerem, de egészen biztos vagyok benne, hogy 5W40 vagy 0W40 olaj ott is kiváló választás, és a nyugalom kedvéért válassz dexos2-őt:)

Link to comment
Megosztás:

Minden észrevételed teljesen helyénvaló és normális. Nem véletlenül írtam a Castrol 0W40-et. Jó árban van, kiváló minőség, aránylag könnyen beszerezhető (érdemes megbízható webshopból, mert üzletekben őrült drága). Többet nem is kell foglalkoznod az olajjal, 10 000km vagy 1 év után újra ez megy bele és kész. Addig azért figyeld az olajszintet, rendszeresen ellenőrizd!

A 10W40 ásványi olajhoz képest (mind az, a többi csak marketing) ez kb. olyan, mint egy Suzuki és Jaguar közti különbség:) Persze nem jó hasonlat, mert a Suzuki jó, a 10W40 olaj pedig nem igazán:)

Sokkal halkabb a motor: még szép, ellentétben a 10W40 olajjal, ez hidegen is tökéletes, sokkal jobb kenést biztosít, sokkal könnyebben épül fel az olajnyomás, stb,

Egyértelműen kevesebbet fogyaszt, nem őrültél meg:) Na ne számíts sok literes csökkenésre, de biztos lehetsz benne, hogy csökken a fogyasztásod! Hiába az, hogy elméletileg üzemi hőfokon, melegoldalon 40 mindkét olaj, a 0W40 sokkal, de sokkal minőségesebb.

Egy szó, mint száz: örülök, hogy elégedett vagy! Emígy én is erre váltok a következő utáni cserénél. Most még van egy cserére való Fuchs Titan 5W30, amivel teljesen elégedett is vagyok, de biztos, hogy a 0W40 még ennél is jobb lesz, elsősorban télen.

A fékfolyadékot is cseréld le, állta az autó elég sokat, ezzel nem érdemes szórakozni és sokan csak legyintenek! Lehet méregetni a forráspontját, de most hogy hozzád került az autó, érdemes biztos és tiszta lappal menni! És nézed meg legalább két különböző helyen a hűtőfolyadékot, itt van mindjárt a tél:)

A hűtőfolyadékot a hűtővel együtt lecseréltem (mivel egy pár helyen már eresztett állásában megrohadt picit). A fékolajat is fogom a hétvégén, ebből dot 2 kell igaz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.