Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Az az igazság, hogy én is egyet értek leslievel, mert én sem szeretném eladni a verdát, meghát nem sok sedant láttam még 2.0-ás mocivan, így talán csak a mocicsere jöhet szóba, meg a vonzatai ugye, ami ha jűól tévedek legjobb esetben is oan 250 körül végezne. De ez van, csak előbb nekem is a kéró, aztán a szórakozás, merhát kocsiban kényelmetlen lakni :D

Link to comment
Megosztás:

Csak ízelítőül: Ha cseréled a mocit nagyobbra, akkor a következőket

biztosan cserélni kell, és még csak a motortérről beszélünk:

Váltó, féltengelyek, gólyalábak a kerékaggyal, fékek, hűtő, teljes kipufogó,

kábelkötegek, komputer, és persze a motor az összes sallangjával, komplett

szívósorral...

Továbbá akku, AC-pumpa, műszeregység, stb...

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy én is egyet értek leslievel, mert én sem szeretném eladni a verdát, meghát nem sok sedant láttam még 2.0-ás mocivan, így talán csak a mocicsere jöhet szóba, meg a vonzatai ugye, ami ha jűól tévedek legjobb esetben is oan 250 körül végezne. De ez van, csak előbb nekem is a kéró, aztán a szórakozás, merhát kocsiban kényelmetlen lakni :D

Akkor legyen 250e, nem érdekel. Ha ráköltök, akkor ráköltök.

Amúgy itt van a kocsim, garázsban tartott, 8 éve csak én vezetem, nagyon jó állapotban van: w3.enternet.hu/dleslie/opel.html

Kérdésemmel átvonulok a moci topikba. :P

Link to comment
Megosztás:

Még régebben olvastam, hogy valaki szerelt már be napfénytető motort F-es Astrába.

Tudna valaki nekem segíteni abban, hogy hol találok ilyen motort és mennyibe kerül??

Előre is kössz!

Julio

Elvileg a Vectra A tetőmotorja stimmel bele.

Bontókban érdemes nézelődni, árat passzolom.

Sonique tudna kimerítő infomációval szolgálni a beépítés kapcsán.

ui: neked GSi-d van ? :D

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a Vectra A tetőmotorja stimmel bele.

Bontókban érdemes nézelődni, árat passzolom.

Sonique tudna kimerítő infomációval szolgálni a beépítés kapcsán.

ui: neked GSi-d van ?

Már írtam Sonique-nak pü-t de még sajna nem válaszolt rá,

amúgy Gsi-m van (C20XE 93-as).

Link to comment
Megosztás:

Már írtam Sonique-nak pü-t de még sajna nem válaszolt rá,

amúgy Gsi-m van (C20XE 93-as).

Próbáld meg levélben.

Ha nem válaszol arra sem, akkor nekem küldjél egy Pü-t :wink:

Gsi gazdi vagy ?

Igazán írogathatnál itt is kicsit :arrow: http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=115&start=2850 ,

tán egy kis leírást is eszközölhetnél a kocsidról biztos örülnének a srácok :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Látott már valaki eladó elektromos hátsó ablakot F astra-ba?Lehetőleg gyárit...Mi péz lehet ez?

Álltalában 10e./db + kapcsolók 1000e./db, aztán az ajtóban lévő kábelkötegek, aztán célszerű beszerezni egy olyan vezetőoldali ajtókárpitot, amiben benne volt az elektromos abalk spéci kapcsolója, és átműteni az eredetibe a betétet, vagy 4db ajtókárpit, ami e.ablakos verdában volt benne.Utóbbi +10-12e. ft.Aztán jöhet a beszerelés generálkivitelezése, egy villanyásznál.

Link to comment
Megosztás:

Álltalában 10e./db + kapcsolók 1000e./db, aztán az ajtóban lévő kábelkötegek, aztán célszerű beszerezni egy olyan vezetőoldali ajtókárpitot, amiben benne volt az elektromos abalk spéci kapcsolója, és átműteni az eredetibe a betétet, vagy 4db ajtókárpit, ami e.ablakos verdában volt benne.Utóbbi +10-12e. ft.Aztán jöhet a beszerelés generálkivitelezése, egy villanyásznál.

Eddig ok,csak,hogy hol lehet ilyet fellelni?A kárpit nem gond a bal első megvan,az egész meg át lesz bőrözve úgy is.2 hátsóra fáj a fogam.Utángyártottól fázok,a gyári újnak az ára lehet horror,bontóban meg még nem áttam. :cry:Ha tudtok ilyet zóna árban,szóljatok légyszi!Thnx!

Link to comment
Megosztás:

Sztem a biztonsági öv be nem kötöttségére figyelmeztetö extra lenne. már amibe beépíthető lenne..

de ha mégse ez lenne, nem lenne több lenne.... :D Bocs. lázas vok... Nátha rulez...

ui: nálam ha jól rémlik talán be sincs fóliázva.. nem tom.. nagyon rég szedtem ki a müszerfalat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.