Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezekben van ilyen? :rolleyes:

A gyári ablakemelőben elvileg van. Ha megpróbálod kézzel megállítani felfelé menet akkor visszafordul. Legalább is az enyém ilyen. Persze csak ha nem úgy húzod fel hogy folyamatosan nyomod a gombot.

Úgy működik a tied is hogy rövid nyomásra kicsit mozdul ha hosszam megnyomod 1-1,5mp és elengeded akkor fel- vagy le megy magától?

Ez utóbbi funkció nem szokott működni pl hoszabb akkusaru levétel után. Ilyenkor kell ugymond tanítani ahogy írtam feltekerni gombot nyomvatart kattanásig majd leteker és nyomvatart relé kattanásig és ezután működik az automata le és feltekerés.

Mackosajt!

Persze ez a becsípésvédelem is a motor áramfelvételére reagál de nem csak megáll hanem ellenkező irányban el is indul.

Link to comment
Megosztás:

szabad röhögni! :D

:P :lol: :lol:

Na ez megvolt.

A cigi úgy is káros az egészséger de lehet a kocsi nem szereti ha bagózol benne <_<

A cigisdoboz lehet nem volt jó mert a végén zárás előtt 1-2centivel már nem figyel a becsípésvédelem asszem :rolleyes:

Felhúzás közben még félúton (így van időd kihúzni a kezed) próbáld kicsit kézzel ellentartva megfogni.. hátha.

De lehet csak én vagyok mázlista, hogy mindkét oldalon működik az automata felhúzás és a becsípésvégelem is. ;)

Csak hátul nem de ott nem is elektromos az ablak :omg:

Link to comment
Megosztás:

A cigisdoboz lehet nem volt jó mert a végén zárás előtt 1-2centivel már nem figyel a becsípésvédelem asszem :rolleyes:

De lehet csak én vagyok mázlista, hogy mindkét oldalon működik az automata felhúzás és a becsípésvégelem is. <_<

Pedig pont ott lenne a legnagyobb haszna. A fejedet nem vágja le csak az ujjadat. ;)

Nekem csak a bal az automata, úgyhogy akkor biztos különbözik a szerkezet.

Link to comment
Megosztás:

:P :lol: :lol:

Na ez megvolt.

A cigi úgy is káros az egészséger de lehet a kocsi nem szereti ha bagózol benne ;)

A cigisdoboz lehet nem volt jó mert a végén zárás előtt 1-2centivel már nem figyel a becsípésvédelem asszem <_<

Felhúzás közben még félúton (így van időd kihúzni a kezed) próbáld kicsit kézzel ellentartva megfogni.. hátha.

De lehet csak én vagyok mázlista, hogy mindkét oldalon működik az automata felhúzás és a becsípésvégelem is. :D

Csak hátul nem de ott nem is elektromos az ablak :omg:

Na az enyém levágná a fejem simán ;)

Egyáltalán nem áll le :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pedig pont ott lenne a legnagyobb haszna. A fejedet nem vágja le csak az ujjadat. :rolleyes:

Nekem csak a bal az automata, úgyhogy akkor biztos különbözik a szerkezet.

Na ma este kipróbálom honnan nem figyel vagy hogy tényleg van-e észrevehető "nem figyel zóna" nehogy itt téveszméket terjesszek. Este megmondom 100%-ra, hogy nálam hogyan is van.

Link to comment
Megosztás:

Én nadon hülye vagyok de mondja már el nekem valaki hogy egy gyujtókábelnél mi lehet rossz egy utángyártottba mikor az elvileg csak egy kábel, vagy nem jól gondolom :rolleyes:

Mert minimum 5 nap mire bebirnak egy eredetit szerezni.Meg hülyének is néztek hogy azt akarok venni, mikor azt "senki nem vesz"

<_<

Link to comment
Megosztás:

Több ember is úgy járt vele, hogy fél éven belül ugyanolyan szar volt az utángyári, mint a 12 éves gyári.

A gyújtókábelnek elég sok jellemzője van, ami minőséget kíván, így nem mindegy, milyen. :P

De akkor meg hogy lehet hogy senki nem veszi és még a nagykernek sincs.

Ez tuti így van mert kérdeztem a Szeged,Hódmező Békéscsabai Opel-t és mindeb ugyanazt mondták magyarországon jelenleg nem tudnak venni mert niniccs a nagykernek. <_< Egy olan autóba való gyujtókábel ami nem egy van országszerte. :rolleyes: Utángyártottat minden boltba tudtak volna adni a leguttobi boltba 4500 pénzért ;)

Meg gyárival megegyező minőséget 12000Ért :D

Link to comment
Megosztás:

mert egy hülye fa_sz országban élünk ahol mindenki csak a sz@rt veszi meg, meg semmiért nem akar pénzt adni de meghal tüdőrákban annyit sziv a heroindrága cigiből, vagy elviszi a mája a rettenet sok piálástól....

:rolleyes:

Redi!

Nem akarsz könyvet írni a gondolataidból? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem is vissza megy az ablakom ha akadályba ütközik....Mindkét oldalon komfort modulos.....

Viktor azt mondta a csergőben hogy van jó utángyártott kábel,a c18xe-be 9000ért...A gyári 40000ft,és neki se volt gondja vele soha.Tomnak is ugy van és eddig elmentek vele 30ezer kilómétert és annak sincs semmi baja. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is vissza megy az ablakom ha akadályba ütközik....Mindkét oldalon komfort modulos.....

Viktor azt mondta a csergőben hogy van jó utángyártott kábel,a c18xe-be 9000ért...A gyári 40000ft,és neki se volt gondja vele soha.Tomnak is ugy van és eddig elmentek vele 30ezer kilómétert és annak sincs semmi baja. :rolleyes:

Lalilnak is az van a 400+os Vectrában.

Az ár a nagyon nem mind1. Ha 12 az ugy és 18 a gyári, akor inkább gyári, de ha az a helyzet mint XE, LET esetében, hogy 68 a gyári és 10 az ugy. akkor nyilván ugy. Max fél évente 2x kicserélem.

Link to comment
Megosztás:

végül kiderül nem is rossz az utángyártott ;)

MOst ha egy drágább kategóriájú gyújtókábelnél jó az ugy akkor egy olcsóbbnál miért nem :D

NA mindegy ha nem hozzák meg péntekig akkor lesz@rom és veszek ugy-t. <_<

Hétfőn azt mondták itt lesz keddre, kedden hogy még nem jött, ma meg hogy kintről kell behozatni mert itthon nincs a nagykernek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.