Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudna ma este valaki jönni egy órára segíteni versenyautót transzportálni? :)

3 ember kellene... ;) Úgy kb. 6 órától, Budaörsről kimennénk az Omegával Tinnyére,

ott kellene letolni a garázsba az Astra kaszniját. ;) A transzport érdekessége, hogy

csak hátsó kerék lesz rajta. :D

Ecotek ára: 28896Ft, a szűrő hozzá 14112Ft, ha együtt veszed, vagy klubtag vagy, -10% :P

Link to comment
Megosztás:

Tudna ma este valaki jönni egy órára segíteni versenyautót transzportálni? :)

3 ember kellene... ;) Úgy kb. 6 órától, Budaörsről kimennénk az Omegával Tinnyére,

ott kellene letolni a garázsba az Astra kaszniját. ;) A transzport érdekessége, hogy

csak hátsó kerék lesz rajta. :D

Szia Gabi!

Én ráérek, ha kell. Kb. 6-n7-re oda tudok érni. Az Aradiba kell menni?

Ha OK, hívj fel vagy írj!

Link to comment
Megosztás:

a club felszereltség ilyen sportülésekkel jött ki??

ez igy szemre nagyon hasolnit a gyári gsi (recaro) ülésekhez persze más huzattal

Ez az ülés egy az egyben gsi ülés átkárpitozva.

Azt nekem senki ne mondja, hogy az Ecotec teljesítménynövelő hatású. 1995-től kiadott Gsi-k is például csak 136 Le-ek.

Az ecotec a kipufogógázt szűri meg és vezeti vissza a levegőcsőbe.

Magyarul füstöt éget el még egyszer, ami nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Az ecotec a kipufogógázt szűri meg és vezeti vissza a levegőcsőbe.

Magyarul füstöt éget el még egyszer, ami nem jó.

Lehet, hogy a motornak annyira nem jó, de a környezet szempontjából igenis jó, és szerintem az fontosabb.

Amúgy nekem már több, mint 10e km eltelt az AGR szelep tisztítása óta és semmi baja, nem rángat megy szépen. Korábban én is rettegtem, hogy 5e-nként pucolhatom meg majd cserélhetem, de így már semmi bajom a dologgal. Mellesleg más márkák sokkal drágább autói is szopnak ezzel a gonddal, nem csak mi.

Egyébként kipróbáltam lezárva is, sztem egy picit ment csak jobban, úgyhogy ki is szedtem a lezárást.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a teszút során hosszú motorfék üzemben tolt az ECU egy AGR tesztelést és világított a srága lámpicsek, de mint később kiderült ez nem vészprogramot jelent, hanem csak AGR off-ot :) - De azért akkor is zavart.

Link to comment
Megosztás:

Próbálta már valaki MÁV felelőségbiztosítót hívni?

A neten kb 8 számot találtam bármelyiket hivom vagy foglalt vagy nem veszik fel.És ami foglalt volt azt később hívva kicseng de ott se veszik fel ;)

Ez azért valamit elárúl a biztosítóról.Vagy tévedek? :)

Na nem is kell hívnom a netrisket sikerült elérni és az online kedvezménnyel együtt vannak ott az értékek szóval marad a posta ami ugyan annyi csak éppen posta mindenhol van. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy lehet vki olcsó, ha farag a költségeken. Azaz kevés iroda, kevés alkalmazott.

Igazábol az fog vele copni, akinek esetleg kárt okozol, mert az a halálba fog kívánni, az fix.

:D

Remélem nem okozok kárt :) És az meg nem mindegy hogy 50000 vagy 75000 vagy még több az éves díj

Link to comment
Megosztás:

Pedig megérte volna :)

Én vok a tulaj, muter az üzemben tartó... Túl szutyokhoz úgysem vittem volna, azaz MÁV kilőve, úgyhogy havi szinten 3eFt meg pont nem érdekel.

Szerk: szóval 2 ember egész napja nem ér meg ennyi szaladgálást. Pláne én eléggé agyvérzéses vok, ha értelmetlenül kell várni holmi aktatologató irodai kukacokra. Hajlamos vagyok fantáziálni, h kitépdesem a karjukat, stb. :D

Link to comment
Megosztás:

Én vok a tulaj, muter az üzemben tartó... Túl szutyokhoz úgysem vittem volna, azaz MÁV kilőve, úgyhogy havi szinten 3eFt meg pont nem érdekel.

Szerk: szóval 2 ember egész napja nem ér meg ennyi szaladgálást. Pláne én eléggé agyvérzéses vok, ha értelmetlenül kell várni holmi aktatologató irodai kukacokra. Hajlamos vagyok fantáziálni, h kitépdesem a karjukat, stb. ;)

Hát jah lásd reggel eredetiség vizsgán :)

Mondja a csávó 1,5 óra kb úgy hogy időre mentem.Ebből fél ótra volt mire beírta az adataimat mert ott viháncolt egy szöszi megy egy barna p*csával. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.