Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

 

16 szelepes és eszi az olajat? :-D Hát nem...például most akartam írni választ többszörös idézésre, és közben meggondoltam magam, de nem tudok "visszalépni" hogy az egyszer már "beklikkelt" hozzászólások ne legyenek bent a válaszban...az eredményt lásd fent. Valaki tudja hogyan kell törölni a fölös ablakokat a hozzászólásban?

 

 

Én "vasbótban" vettem csővégzáró dugót. Nem is tudom talán fél collos?

2011015-20151024-voHOJ9.jpg

 

Na én is így jártam! :) Ráadásul nem is olyan idézet volt, ami kapcsolódott volna hozzá. Másik, hogy ha mondjuk a 102. oldalon jár a téma, és megnyitom, majd előzményt akarok nézni a 100. oldalon, és a számok közül kiválasztom azt az oldalt, utána hiába nyomogatom a vissza gombot. Egyszerűen a 100. oldalon maradok. Az újítás óta az egész egy rakás... tudjátok mi??

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért, nekem bejön. Lehet még nem minden böngészőnél működik vagy valami le van tiltva nálad, én Chrome-ot használok. Viszont mindenkinek eltűnt az aláírása és nem tudom, hogy ez most végleges vagy meg lehet valamilyen trükkel nézni?

3/4"-os csődugó kell.

 

Link to comment
Megosztás:

 

16 szelepes és eszi az olajat? :-D Hát nem...például most akartam írni választ többszörös idézésre, és közben meggondoltam magam, de nem tudok "visszalépni" hogy az egyszer már "beklikkelt" hozzászólások ne legyenek bent a válaszban...az eredményt lásd fent. Valaki tudja hogyan kell törölni a fölös ablakokat a hozzászólásban

Én "vasbótban" vettem csővégzáró dugót. Nem is tudom talán fél collos?

Kitörlöd. Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del,Del.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Adott egy blaupunkt car 300 rádió amibe be kellene írni a kódot de a kijelzőn csak a safe felirat van és nem dobja be a kód helyét, próbáltam gyújtással és anélkül is. Rossz kód nem lett beírva mert nem is enged semmiféle kódot beírni. Próbáltam levenni pár órára az akksi sarut de azután sem változott semmi. ha órákig rajt hagyom a gyújtást és várok a kód beírásra nem lehet semmi probléma?

Link to comment
Megosztás:

Add rá a gyújtást, majd kapcsold ki a rádiót (ha bekapcsolt). Nyomd folyamatosan az AS gombot miközben kapcsold be a rádiót, de a művelet közben ne engedd el az AS gombot. Egy pittyenést fogsz hallani majd megjelenik a CODE felirat és pár másodperc múlva pedig a hátralévő próbálkozások darabszámát fogod látni és négy szaggatott vonal jelenik meg. Ekkor tudod beírni a kódot. Ha beírtad nyomd hosszan az AS gombot amíg egy pittyenést nem hallasz. Ha jó volt a kód akkor elindul automatikusan az állomáskereső és behangolja a rádiócsatornákat. Ha rossz volt a kód akkor megjelenik a hátralévő próbálkozások darabszáma ami már eggyel kevesebbet mutat. Ha elrontottad a kódot úgy 10 perc múlva próbálkozhatsz csak újra. Minden újabb rontásnál a várakozási idő többszöröződik, majd a 10. rossz próbálkozás után végtelen lesz. A várakozási idő alatt a rádiónak és a gyújtásnak bekapcsolt állapotban kell lennie. Ez a leírás az Opel SC202-303 típusjelű gyári rádióra vonatkozik, de szerintem a CAR300-as is ugyan így működik. Sok sikert hozzá.

Módosítva : Astra F Caravan
Link to comment
Megosztás:

 

 

Hát nekem nem műkszik...FPepe hsz-ét csak azért hoztam ide hogy kipróbáljam...mit törölsz és hol?

Hát a hozászolásban mikor írod (csak persze nem Del, hanem Backspace-vel) simán kitörlöd azt a részt vagy kijelölöd egérrel és nyomsz Del-t.

Módosítva : stirlitz
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

x16xel kuplung... Hidegen ha indulok 1-ben akkor rángat, ugrál a váltógomb amíg "be nem melegszik" a kuplung. Kipróbáltam, hogy ha 2ben csúsztatva indulok, akkor semmi baja utána ha 1-ben indulok, tökélketes minden. Mi lehet a gond? Amúgy a kuplung nem csúszik, pedál puha, kézifékes tesztel is indulna meg a verda. 

Módosítva : Laliiii
Link to comment
Megosztás:

Jó, csak nekem nem okostelefonom van. 

Okossal is gány. Egyedüli hasznos dolog, hogy alul végig lehet pörgetni az olvasatlan témákat és közvetlenül is vissza lehet menni a téma főoldalra. A kuplung ugrálósdi nekem is előfordul néha, csúsztatni szoktam menetközbe, utána jó.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.