Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

c14nz-ekhez egy kérdés.: ma mentem sik uton egy személyel 0 forgalomnál 153km/órát. (nem vagyok rá büszke!) Szerintetek 94-es gyári nem tuningolt kocsinál hol lehet a vége? Kicsit félős vagyok nem mertem lepadlózni. Várom a válaszokat Üdv!

Ha az óra csalását is beleszámoljuk, akkor bőven 170 felett persze gyári gumikkal.

Nagyobb átmérőjűvel közelíti felülről a 160-at.

Hallottam olyan C16NZ vectrást, aki óra szerint 210-et ment. Gyári vége 176.

Én is mentem nem egyszer 180-at 4 személyel nagy kerékkel óra szerint de még kicsivel ment volna többel is.

Link to comment
Megosztás:

c14nz-ekhez egy kérdés.: ma mentem sik uton egy személyel 0 forgalomnál 153km/órát. (nem vagyok rá büszke!) Szerintetek 94-es gyári nem tuningolt kocsinál hol lehet a vége? Kicsit félős vagyok nem mertem lepadlózni. Várom a válaszokat Üdv!

Ha a kocsid műszakilag rendben van, semmi gond nem lehet a padlógázzal. Én a 200000 km-es 60 lovas 1,4-esemmel többször is átautóztam Németországot keresztül kasul padlógázzal. :lol: Óra szerint 170 -190-et nyomtam végig. Utána csak jobban ment mint előtte, mert jól kitisztult a motor meg a kipufogó.

Link to comment
Megosztás:

Ha a kocsid műszakilag rendben van, semmi gond nem lehet a padlógázzal. Én a 200000 km-es 60 lovas 1,4-esemmel többször is átautóztam Németországot keresztül kasul padlógázzal. :lol: Óra szerint 170 -190-et nyomtam végig. Utána csak jobban ment mint előtte, mert jól kitisztult a motor meg a kipufogó.

Bármilyen hihetetlen nem a kocsit féltettem a padlógáztól hanem magamat. Viszonylag friss jogsim van májusban vizsgáztam azota mentem 3000km-ert, de csak max. 90km/órával. Még pályán se voltam. Igy aztán kivártam míg közel-távol senki aztán tútam neki. Csak 150 felett már kezdett remegni a térdem (lehet röhögni!) és levettem a lábam a gázról. És kiváncsi voltam meddig ment volna ezért kérdeztem.

Link to comment
Megosztás:

Bármilyen hihetetlen nem a kocsit féltettem a padlógáztól hanem magamat. Viszonylag friss jogsim van májusban vizsgáztam azota mentem 3000km-ert, de csak max. 90km/órával. Még pályán se voltam. Igy aztán kivártam míg közel-távol senki aztán tútam neki. Csak 150 felett már kezdett remegni a térdem (lehet röhögni!) és levettem a lábam a gázról. És kiváncsi voltam meddig ment volna ezért kérdeztem.

Elismerésem az önismeretedért és a belátásodért! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha a kocsid műszakilag rendben van, semmi gond nem lehet a padlógázzal. Én a 200000 km-es 60 lovas 1,4-esemmel többször is átautóztam Németországot keresztül kasul padlógázzal. :lol: Óra szerint 170 -190-et nyomtam végig. Utána csak jobban ment mint előtte, mert jól kitisztult a motor meg a kipufogó.

De volt aki fórumon írta, (azt hiszem a fizikus JOhnny :lol: ), hogy viszonylag idôs motrok már és hosszú távon lehet, hogy megadja magát valami. Akkor most kinek hinni, vagy csak rizikózunk??? Van aki szerint megduvadhat a motor ha meg van hajtva, mások szerint meg jobban fog menni mint elötte.... :lol:

Mondjuk igaz ami igaz én teljes mértékben tisztelem minden hozzászólását "epk947" úrnak, de meg kell hagyni JOhnny sem ír butaságokat :lol:

Link to comment
Megosztás:

De volt aki fórumon írta, (azt hiszem a fizikus JOhnny :lol: ), hogy viszonylag idôs motrok már és hosszú távon lehet, hogy megadja magát valami. Akkor most kinek hinni, vagy csak rizikózunk??? Van aki szerint megduvadhat a motor ha meg van hajtva, mások szerint meg jobban fog menni mint elötte.... :lol:

Mondjuk igaz ami igaz én teljes mértékben tisztelem minden hozzászólását "epk947" úrnak, de meg kell hagyni JOhnny sem ír butaságokat :D

Tisztelt Bíróság!

Védencem, nevezett Johnny elsőrndű vádlott, teljes mértékben az igazat, és csakis az igazat mondja.

Nem elhanyagolható azonban az a tény sem, miszerint epk947 másodrendű vádlott, szintén a teljes igazságot képviseli. :lol: :D

Csak a nézőpont más. Johnny a diesel szemszögéből írta amit írt, tapasztalt kartársunk, epk947, pedig a benzines vonulatot képviseli.

Én pedig füstölgök, és hülyeségeket írogatok. :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Bíróság!

Védencem, nevezett Johnny elsőrndű vádlott, teljes mértékben az igazat, és csakis az igazat mondja.

Nem elhanyagolható azonban az a tény sem, miszerint epk947 másodrendű vádlott, szintén a teljes igazságot képviseli. :lol: :lol:

Csak a nézőpont más. Johnny a diesel szemszögéből írta amit írt, tapasztalt kartársunk, epk947, pedig a benzines vonulatot képviseli.

Én pedig füstölgök, és hülyeségeket írogatok. :lol: :lol: :lol: :D

most komolyan: áfonya-likőrrel múlatod az időt? :D

Link to comment
Megosztás:

most komolyan: áfonya-likőrrel múlatod az időt? :lol:

Az már elfogyott, most a gumibogyó van soron. :lol: :lol:

Visszakanyarodva a témához, nem elsősorban az autó kora, inkább a műszaki állapota, karbantartottsága, a döntő.

Tény, egy dízelt már csak a hangja miatt sem pörgetnék négyezerig. (és az még milyen messze van a leszabályozástól) Nincs fordulatszámmérőm, de érzésre még a hármat is alig éri el, nem visz rá a lélek. :lol:

A benzines az egy kicsit más kategória. Lehet azt sem forgatnám, mindenesetre bátrabban tenném.

Link to comment
Megosztás:

De volt aki fórumon írta, (azt hiszem a fizikus JOhnny :lol: ), hogy viszonylag idôs motrok már és hosszú távon lehet, hogy megadja magát valami. Akkor most kinek hinni, vagy csak rizikózunk??? Van aki szerint megduvadhat a motor ha meg van hajtva, mások szerint meg jobban fog menni mint elötte.... :lol:

Mondjuk igaz ami igaz én teljes mértékben tisztelem minden hozzászólását "epk947" úrnak, de meg kell hagyni JOhnny sem ír butaságokat :lol:

Szólíthatsz Zolinak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Bíróság!

Védencem, nevezett Johnny elsőrndű vádlott, teljes mértékben az igazat, és csakis az igazat mondja.

Nem elhanyagolható azonban az a tény sem, miszerint epk947 másodrendű vádlott, szintén a teljes igazságot képviseli. :lol: :lol:

Csak a nézőpont más. Johnny a diesel szemszögéből írta amit írt, tapasztalt kartársunk, epk947, pedig a benzines vonulatot képviseli.

Én pedig füstölgök, és hülyeségeket írogatok. :lol: :lol: :lol: :D

Te nem vagy semmi kolléga :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megyek az "új km óráért" , egy dolog aggaszt benne csak, hogy bontott volt, mert 707e környékén áll benne a számláló. Ezzel lehet valamit csinálni majd, ha szétszedem? Vagy mennyire nagy gány szétszedni egy ilyen órát?

Üdv:BB

Ha volt Legód nem lesz probléma szétszedni. Cak ez nem olyan strapabíró. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megyek az "új km óráért" , egy dolog aggaszt benne csak, hogy bontott volt, mert 707e környékén áll benne a számláló. Ezzel lehet valamit csinálni majd, ha szétszedem? Vagy mennyire nagy gány szétszedni egy ilyen órát?

Üdv:BB

Át lehet állítani, nem vészes. Ki kell venni az órát a műszeregységből és a számlálót hátulról egy nagyon kis csavarhúzóval át lehet állítani. A mostani órádon a vízhőfokmérő ugyanúgy néz ki, mint a képen levőn? Mert ha nem, akkor próbáld meg elkérni a hőgombáját is ennek a műszeregységnek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megyek az "új km óráért" , egy dolog aggaszt benne csak, hogy bontott volt, mert 707e környékén áll benne a számláló. Ezzel lehet valamit csinálni majd, ha szétszedem? Vagy mennyire nagy gány szétszedni egy ilyen órát?

Üdv:BB

Át lehet állítani, nem vészes. Ki kell venni az órát a műszeregységből és a számlálót hátulról egy nagyon kis csavarhúzóval át lehet állítani. A mostani órádon a vízhőfokmérő ugyanúgy néz ki, mint a képen levőn? Mert ha nem, akkor próbáld meg elkérni a hőgombáját is ennek a műszeregységnek.

Vagy a km órát kiszeded a eredetiből és átrakod a vettbe.

Két tipus van. Ha nem egyforma a kettő akkor lehetm hogy kicsit faragni kell.

Itt van pár kép.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

ami kép látszik az avatarom-ba, vagy micsoda... itt a nevem mellett

Ez a dolog látszik a két első ajtón a díszlécen

Valaki nem tudja mit jelent? láttam már mást, de nem

ebben a színösszeállításban. Van valami jelentése?

Nekem nem tudom miért, valahonnan rémlik ez a dolog... blink.gif

haveromnak viszont kékes pirosas ez, igaz övé sima 1,6i

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Át lehet állítani, nem vészes. Ki kell venni az órát a műszeregységből és a számlálót hátulról egy nagyon kis csavarhúzóval át lehet állítani. A mostani órádon a vízhőfokmérő ugyanúgy néz ki, mint a képen levőn? Mert ha nem, akkor próbáld meg elkérni a hőgombáját is ennek a műszeregységnek.

Szia FPepe

Ezt hogyan is érted akkor? Mert ugye a nem fordulatos óra jobbról- balra mér ez meg pont fordítva, és eleve a skálázása is kisebb, bár ez sokat nem számít, mert az elfordulási szög a lényeg. Tehát légyszi gyujts fényt a sötétben! :lol:

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Vagy a km órát kiszeded a eredetiből és átrakod a vettbe.

Két tipus van. Ha nem egyforma a kettő akkor lehetm hogy kicsit faragni kell.

Itt van pár kép.

Szia Hening

Akkor ezek szerint ha mákom van át tudom rakni a kmóra ezen részét minden gányolás nélkül? És egy kérdés, a fordulat jelet miről veszem le? (2002 03 Classik) mert olvastam már olyan dolgot itt fent, hogy ez be sincs vezetékelve ha gyárilag nem olyan óra volt benne! Még egy dolog : végnéztem az összes égőt benne, és a középső talán 5 db az kék égő. ez azt jelentheti, hogy már nem is kell foglalkoznom a kék led témával?

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Szia FPepe

Ezt hogyan is érted akkor? Mert ugye a nem fordulatos óra jobbról- balra mér ez meg pont fordítva, és eleve a skálázása is kisebb, bár ez sokat nem számít, mert az elfordulási szög a lényeg. Tehát légyszi gyujts fényt a sötétben! :lol:

Üdv:BB

Arra gondolok, hogy a Te mostani vízhőmérődön a kék mező felett van egy osztás a 90-es számjegy alatt, vagy nincs? Mert ahogy mondod, a műszer szögelfordulása azonos, de emiatt ha másmilyen a skála alatta, akkor nem a valós értéket fogja mutatni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.