Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok.

Engedjétek meg, hogy ide írjak, egy Opel Corsa c -vel kapcsolatban, mert 1.4 twinport motor van benne , ami nem túl sűrű, inkább a g Astrákban gyakori.

A hiba jelenség kb az amit feljebb írtak a kollégák, vagy is nem maradt a megfelelő motor hőfok tartományban és az utastér fűtés indításakor drasztikusan vissza esett. Amúgy is csak kb. 85 fok ra megy.

Rövidtávú nagyjából 15-20 km napi közlekedés van az autóval. Fel sem megy igazán 85 fok köré és simán vissza tud menni az alsó vonalra a hőfok mutató ha a fűtést is bekapcsoljuk. Autópályán nincs gond de ott ugye más a helyzet.

Termosztát csere megtörtént de a ugyan ez megmaradt csak talán egy kicsivel lett jobb, de az nem számít. A termosztát típusára már nem emlékszem de magas fokon nyit .

Üdv.

Én 10 km járok vele és mire odaérek 85-87re felmelegszik és tök mindegy, hogy tötymörgök vagy megyek 70-100km/h-val alig változik a hőfok. 85 alá soha nem ment. Nem levegős a rendszered? Van benne elég folyadék?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gépkönyv által írt 3,5 l olaj a nívópálcán kb.mit mutat? Olajcserénél a jóképességű szerelőm 3.7 l olajat öntött bele és a max jelzés fölött van kb, 7-8 mm-el. Ez nem először fordul elő és kissé érthetetlen számomra, még akkor is, ha a 3,5 l a max jelnél kellene lennie. (Z14XEP)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gépkönyv által írt 3,5 l olaj a nívópálcán kb.mit mutat? Olajcserénél a jóképességű szerelőm 3.7 l olajat öntött bele és a max jelzés fölött van kb, 7-8 mm-el. Ez nem először fordul elő és kissé érthetetlen számomra, még akkor is, ha a 3,5 l a max jelnél kellene lennie. (Z14XEP)

Kemény, akkor szerelő csere. Nem folyatta ki rendesen. Max alatt kéne lenni. Centivel felette azt én sokallom.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek!

Ki tudja miért lazul le az olajbeöntő sapkám? Már vettem újat és ma az is lelazult és kifröcsögött az olaj, pont a kipufogóra... Azt megfigyeltem, hogy hidegben és nagy sebességnél csinálja.

Szia !

Nekem is hasonló volt a probléma. Az "O" gyűrű cseréje megoldotta.

https://cromax.hu/110000000-motor/110620000-hengerfej-es-alkatreszei/110620348-szelepfedel-tomitesei/185195-tomitogyuru-olajbetolto-sapka-ala-opel

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gépkönyv által írt 3,5 l olaj a nívópálcán kb.mit mutat? Olajcserénél a jóképességű szerelőm 3.7 l olajat öntött bele és a max jelzés fölött van kb, 7-8 mm-el. Ez nem először fordul elő és kissé érthetetlen számomra, még akkor is, ha a 3,5 l a max jelnél kellene lennie. (Z14XEP)

Én hagyni szoktam kifolyni kb. fél órát. Addig kicserélem a levegőszűrőt, átnézem alul az autót stb., szóval molyolok rajta egy kicsit.

De akkor sem megy bele több 3-3,2l-nél. Ekkor a fölső szint közelében van, de mindenképp alatta.

Nagy ívben elkerülném az illetőt!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Én hagyni szoktam kifolyni kb. fél órát. Addig kicserélem a levegőszűrőt, átnézem alul az autót stb., szóval molyolok rajta egy kicsit.

De akkor sem megy bele több 3-3,2l-nél. Ekkor a fölső szint közelében van, de mindenképp alatta.

Nagy ívben elkerülném az illetőt!

Köszi, akkor ezek szerint a 3,5 l a max jelnél van?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gépkönyv által írt 3,5 l olaj a nívópálcán kb.mit mutat? Olajcserénél a jóképességű szerelőm 3.7 l olajat öntött bele és a max jelzés fölött van kb, 7-8 mm-el. Ez nem először fordul elő és kissé érthetetlen számomra, még akkor is, ha a 3,5 l a max jelnél kellene lennie. (Z14XEP)

3.5 ha teljesen száraz lenne...

Nekem abba sosem sikerült annyit beletöltenem. Ha 3l-t töltesz bele, akkor kb a 2. vagy 3. jelzésig megy fel. Egy jelzés kb 0,2l, a min és max között pedig kb 1 liter van.

nekem első szervizkor az opelesek 4l-t tettek bele, majd mondtam nem jó, szívják le. Nah azzal szívtak eleget...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap este csináltam 2 videót, van egy kis zakatoló hangja a masinának. Olajcsere előtt állok. Z14XEP 102e km, évjárat 2006, olajcserén kívül még nem volt a motorhoz nyúlva. Vélemény?

https://www.youtube.com/watch?v=xLWyZPFzXhM

https://www.youtube.com/watch?v=QBN0wedrnUs

Az enyémben 146 ezer van, de hidegen egyáltalán nem ilyen a hangja. Szinte olyan mint neked melegen. Opel 5W-30-as olajat használok.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Én 10 km járok vele és mire odaérek 85-87re felmelegszik és tök mindegy, hogy tötymörgök vagy megyek 70-100km/h-val alig változik a hőfok. 85 alá soha nem ment. Nem levegős a rendszered? Van benne elég folyadék?

Hogy levegőse nem tudom, amikor termosztátot cseréltünk akkor járattuk , hogy kinyomja a buborékokat a túlfolyó tartályba és utána töltöttünk bele...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Melyik termosztátot vennétek a cromax-ba?

Gyári GM 11968

Wahler 11265

Mivel az ár különbség minimális!

2003 Z14XE

Én a gyárit vettem, pár hete cseréltem. Itt azt mondják, hogy a gyári is Wahler, bár én nem láttam semmi erre utaló jelet a gyári alkatrészen.

Aztán azt is írták itt, hogy a Wahler 3 év után elromlott, persze ez lehet elszigetelt eset. Én ilyen kis árkülönbség esetén mindig a gyári alkatrészt preferálom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap este csináltam 2 videót, van egy kis zakatoló hangja a masinának. Olajcsere előtt állok. Z14XEP 102e km, évjárat 2006, olajcserén kívül még nem volt a motorhoz nyúlva. Vélemény?

https://www.youtube.com/watch?v=xLWyZPFzXhM

https://www.youtube.com/watch?v=QBN0wedrnUs

Enyém olajcsere előtt áll és nekem is inkább hidegen olyan mint neked melegen, max ha nagyon hideg van akkor egy kicsit zakatol, de majd holnap reggel ha nem felejtem el felveszem h milyen a hangja. 98200 van benne.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Enyémbe hétvégén lett cserélve az olaj, és szűrő cserével is 3L ment bele. Mondta is barátom, hogy ez így fura neki, de szinten van. Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy vezetőfelőli biztonsági övet miért nem húzza vissza magától? Mindig rásegítek neki, csak így tudja behúzni.

Link to comment
Megosztás:

Enyémbe hétvégén lett cserélve az olaj, és szűrő cserével is 3L ment bele. Mondta is barátom, hogy ez így fura neki, de szinten van. Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy vezetőfelőli biztonsági övet miért nem húzza vissza magától? Mindig rásegítek neki, csak így tudja behúzni.

Hm... 3x1L-t simán benyelt, a negyedikből kb 3-4dl és úgy lett max jelzésen. Ti nem középre állítottátok be a szintet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.