Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Guest kumabushi
Nekem is ugyanez a hibám volt hogy letőrt a kesztyütartó karok.Kiveszed a kesztyűtartót és gyakorlatilag ki töröd a maradékot ne csavarhuzóval feszegesd. Én akkus furóval több helyen megfurtam a csonkot és utána simán kijött.Aztán az újat bepattintod.

hát jó :devlish:

köszi

Link to comment
Megosztás:

Nagyjából egybevág az angeleyes meg a kék helyzetjelzőkkel cikiség terén... :devlish:

angel eyes-ból sem mind1 milyen...majd teszek fel az enyémről képet..és akkor el lehet dönteni mennyir "cicás" és gagyi...szerintem pedig teljesen jó...sőt nem éppen autó őrült ismerősök is (sőt mindenki aki látta) elismerően mondták, hogy ez nagyon jól áll neki....de az enyémben nem is rízsszem izzó van és nem is gagyi ledek...ebben szórt fényű nagy fényerejű ledek adják a gyűrű fényét...nah nem beszélek róla, majd tolok fel képet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

angel eyes-ból sem mind1 milyen...majd teszek fel az enyémről képet..és akkor el lehet dönteni mennyir "cicás" és gagyi...szerintem pedig teljesen jó...sőt nem éppen autó őrült ismerősök is (sőt mindenki aki látta) elismerően mondták, hogy ez nagyon jól áll neki....de az enyémben nem is rízsszem izzó van és nem is gagyi ledek...ebben szórt fényű nagy fényerejű ledek adják a gyűrű fényét...nah nem beszélek róla, majd tolok fel képet... :lol:

Igen, általában úgy szokott lenni, hogy mindenki másé ócska, gyenge, ciki, stb. csak a saját a kivétel :devlish:

De azért kíváncsian várom a képeket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, ebben a jó kis monszunban beázott az anyósülés előtt a kocsi. A kesztyűtartó alatti szivacsos elem is vizes. Ez már 2x fordul elő. Az elsőnél felfedeztem egy kis lyukat az ablaktörlő alatti fekete műa takarólemezen, azt beszilikonoztam, ott már nem ázhat be. Most már nem tudok mire gondolni, hogy ázhat be? Megpróbáltam leszedni a műanyag takarót, de hiába szedtem le az ablaktörlő anyáját, hozzágyógyult az ablaktörlő a csavarhoz. Nem mertem jobban rángatni, féltem, h letörik, de úgy már le kellene jönnie nem? mi segíthet? csavarlazító? Ötlet, h esetleg még hol keressem az ázást?

Link to comment
Megosztás:

...hiába szedtem le az ablaktörlő anyáját, hozzágyógyult az ablaktörlő a csavarhoz. Nem mertem jobban rángatni, féltem, h letörik, de úgy már le kellene jönnie nem? mi segíthet? csavarlazító?

Csavarlazító/WD40, aztán hagyd hatni pár percig, majd 14-es villáskulccsal nyúlj alá az ablaktörlőkarnak, és óvatosan feszítsd felfelé. Nem kell rángatni, csak lassan de határozottan feszíteni és le fog jönni.

Link to comment
Megosztás:

Csavarlazító/WD40, aztán hagyd hatni pár percig, majd 14-es villáskulccsal nyúlj alá az ablaktörlőkarnak, és óvatosan feszítsd felfelé. Nem kell rángatni, csak lassan de határozottan feszíteni és le fog jönni.

Kösz. és szted ott lesz alatta az ázási kutya elásva (egy kis képzavarral :devlish: ?? Ha lebontom, látok vmit kilukadva vagy szétcsúszva stb?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, én még sosem bontottam meg ennyire azt a részt az autómon. A módszer az ablaktörlő lapát leszedésére még a Calibráról jött. :devlish:

Na, túl is vagyok rajta, kiszedtem vagy fél vödör dzsuvát + bekentem szilikonnal a nútot. De őszintén szólva nem értem, hogy folyt be ott a víz, mert látszólag meg van oldva az elvezetés, viszont alul is vizes volt az egész gumi, tehát vhol befolyt. Mind1, majd megláttyuk az eredményt, kösz még 1x.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

6 éves Astrám van, 110e km-el. Az utóbbi időben a kocsi nehezen indul, menet közben pedig rángat, néha le is fullad. Érdeklődtem itt-ott, és több opelos is egy bizonyos AGR szelepet említ a hiba okaként. Ahogy tudom, egy ilyen szelep elég komoly áron fut, tehát ha nem muszáj, cserélni nem szeretnék! Tudna vki vmilyen ötletet, praktikát, tanácsot adni, hogy hogyan orvosoljam a problémát?

Nagyon hálás lennék érte!

Üdvözlettel: Laci

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

6 éves Astrám van, 110e km-el. Az utóbbi időben a kocsi nehezen indul, menet közben pedig rángat, néha le is fullad. Érdeklődtem itt-ott, és több opelos is egy bizonyos AGR szelepet említ a hiba okaként. Ahogy tudom, egy ilyen szelep elég komoly áron fut, tehát ha nem muszáj, cserélni nem szeretnék! Tudna vki vmilyen ötletet, praktikát, tanácsot adni, hogy hogyan orvosoljam a problémát?

Nagyon hálás lennék érte!

Üdvözlettel: Laci

Olvass vissza egy kicsit, és meg lesz a megoldás!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

6 éves Astrám van, 110e km-el. Az utóbbi időben a kocsi nehezen indul, menet közben pedig rángat, néha le is fullad. Érdeklődtem itt-ott, és több opelos is egy bizonyos AGR szelepet említ a hiba okaként. Ahogy tudom, egy ilyen szelep elég komoly áron fut, tehát ha nem muszáj, cserélni nem szeretnék! Tudna vki vmilyen ötletet, praktikát, tanácsot adni, hogy hogyan orvosoljam a problémát?

Nagyon hálás lennék érte!

Üdvözlettel: Laci

Keress rá a "fagyizás" -ra.

Mellesleg az enyém is nehezen indul és a motor hőmérséklet érzékelőt említették még itt a fórumon.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

6 éves Astrám van, 110e km-el. Az utóbbi időben a kocsi nehezen indul, menet közben pedig rángat, néha le is fullad. Érdeklődtem itt-ott, és több opelos is egy bizonyos AGR szelepet említ a hiba okaként. Ahogy tudom, egy ilyen szelep elég komoly áron fut, tehát ha nem muszáj, cserélni nem szeretnék! Tudna vki vmilyen ötletet, praktikát, tanácsot adni, hogy hogyan orvosoljam a problémát?

Nagyon hálás lennék érte!

Üdvözlettel: Laci

Szia!Az AGR általában hibakódot is ad,tehát a sárga világít a műszerfalon.

HA valóban AGR probléma,akkor megkeresed,leveszed,kitakarítod,visszarakod és kész. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Na, túl is vagyok rajta, kiszedtem vagy fél vödör dzsuvát + bekentem szilikonnal a nútot. De őszintén szólva nem értem, hogy folyt be ott a víz, mert látszólag meg van oldva az elvezetés, viszont alul is vizes volt az egész gumi, tehát vhol befolyt. Mind1, majd megláttyuk az eredményt, kösz még 1x.

Úgy tűnik, a ma délutáni monszunt szárazon megúsztuk :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

6 éves Astrám van, 110e km-el. Az utóbbi időben a kocsi nehezen indul, menet közben pedig rángat, néha le is fullad. Érdeklődtem itt-ott, és több opelos is egy bizonyos AGR szelepet említ a hiba okaként. Ahogy tudom, egy ilyen szelep elég komoly áron fut, tehát ha nem muszáj, cserélni nem szeretnék! Tudna vki vmilyen ötletet, praktikát, tanácsot adni, hogy hogyan orvosoljam a problémát?

Nagyon hálás lennék érte!

Üdvözlettel: Laci

Izé...

2010-6=2004

Ebben az évjáratban (legalábbis az 1.4-esben) nincs is EGR.

Milyen motorkódú az autód?

Link to comment
Megosztás:

Ma megvolt a kuplung csere, azóta nem érezhető az eddigi rázkódás induláskor. Még úgy sem, hogy alapjáraton engedem rá lassan a kuplungot. (Remélem így is marad.) A szerelő megmutatta a kivettet, mondta hogy kopás nem látszik rajta (12000 km-nél szerintem nem is kellene), de a tárcsa "fém agya" össze vissza lötyögött.

Hello

Hogy szuperál a kuplungod?

Link to comment
Megosztás:

Mennyiért cserélték és milyet raktak bele?

Garanciában, elméletileg eredeti gyári. (Nem tudtam reggel nyolctól délután ötig ott állni mellette, hogy lássam.)

A szerelő srác nagyon korrekt volt, megmutatta a lötyögős kiszereltet, rákérdeztem, azt mondta gyári került bele.

Nem tudom milyen gyártmány, de tökéletesen működik.

Link to comment
Megosztás:

Garanciában, elméletileg eredeti gyári. (Nem tudtam reggel nyolctól délután ötig ott állni mellette, hogy lássam.)

A szerelő srác nagyon korrekt volt, megmutatta a lötyögős kiszereltet, rákérdeztem, azt mondta gyári került bele.

Nem tudom milyen gyártmány, de tökéletesen működik.

Örülök neke hogy jól müködik neked.Igy kiderült hogy mi az enyémnek a baja,csak az enyém saját zsebre megy majd. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Örülök neke hogy jól müködik neked.Igy kiderült hogy mi az enyémnek a baja,csak az enyém saját zsebre megy majd. :devlish:

Köszönöm.

A tiednek is ez baja?

Az enyém általában az első induláskor rázkódott (rángatott egy kicsit).

Az új kuplungra a Nejem is azt mondja, hogy olyan szépen "selymesen" indul, mint a régebbi 1,2-sek.

Csak eddig nem mert már szólni, mert mindig azt mondtam neki, hogy ez ilyen, és kész.

Gondolom beállították a sebváltó rudazatot is, mert azóta néma csendben, "reccsenés" nélkül veszi a hátramenetet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.