Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Köszi a választ, utána néztem de nemigazán találtamsemmi érdemlegeset. Én abba biztam hogy majd it a fórumon fogtok maj segiteni valami jó megoldásal vagy ajánlanifogtok egy jó és korekt szerelőt.

Szomorú, hogy semmi érdemlegeset nem tudtál kiolvasni az Astra-G dízel topic közel 200 oldalából.

Házilag is megoldható, ha a szerszámokhoz szakmai felkészültség is van. Bontott cucc mindig lutri, felújítottat csak biztos helyről. És bizony bele kell nyúlni a pénztárcába rendesen.

Alap infók hiányoznak!

Motorkód:

  • vagy X20DTL
  • vagy Y20DTL
  • vagy Y20DTH?

A világ melyik táján kéne lennie annak a szerelőnek?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok van egy nagy promlémám a 2.0 td asztrámal a szerelöm asztmodja adagoló és állitólag az elektronika. Azt szeretném kérdezni hogy mi a legolcsob megoldás. (felújítot ? bontot ? vagy valami házilag megoldható.)

Ennél azért bővebben is kifejthetnéd!

Milyen,mikori autó?Mi a hibajelenség?Ezek nélkül lásd be te is ,hogy nehéz

megjavítani valamit,főleg neten keresztül!

Gondolom te sem úgy mentél a "szerelőhöz",hogy: nem jó az autó,mennyibe kerül?

Csak elmondtad neki,hogy mi van vele?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Toronycsapágyakat kéne cserélnem (Z14XE). Ahogy nézem van többféle márka (Sachs, Lemförder, Sachs, SKF, Hans-Pries). Van valakinek tapasztalata, hogy melyiket érdemes megvennem? Ill. hogy a gyári milyen:-)? A másik, hogy kétféle kivitel van: puha és kemény... Ez mire vonatkozik? Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

az is. vicces volt, hogy amikor átnéztem egy másik autóba akkor lenéztem, és mindent láttam <_<

és megy 150 nel... és közbe lehet kiabálni, hogy eessttii hiiirlapot vegyenek........

tök jó autó, praktikus, csöndes. csak gyenge a motorja, rettenetesen sokat forog, 140 nél 4500 at, és ennyi..... nem kopog, nem zörög....

Link to comment
Megosztás:

az is. vicces volt, hogy amikor átnéztem egy másik autóba akkor lenéztem, és mindent láttam <_<

és megy 150 nel... és közbe lehet kiabálni, hogy eessttii hiiirlapot vegyenek........

tök jó autó, praktikus, csöndes. csak gyenge a motorja, rettenetesen sokat forog, 140 nél 4500 at, és ennyi..... nem kopog, nem zörög....

Ja, kérem! Bódéba gázolajjal illik fűteni.

Link to comment
Megosztás:

LPG nélkül is gyengének találja!

A kertszomszédnak 1,8-as Zafi van,ő nagyon szereti.Nem mondta még,hogy

gyenge lenne.De hát ilyen 7 személyessel nem is alázni kell. <_<

Van itt most a környéken valakinek egy Meriva OPC,mindig találkozok vele reggel melóba menet,na az szép meg megy is!

Opel-Meriva_OPC_2006_800x600_wallpaper_02.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy gyárilag szereltek-e az Astrákra alsó műanyag motorvédő burkolatot. Mert nekem csak a jobb első keréknél van, a többi már hiányzik. Jó ha van, vagy fölösleges?

Ha visszaolvasol,akkor találsz róla infót,de igen szereltek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.