Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

mi az a hegesztés :) ;)

azt nem értem hogy KGR miért nem keres meg ezzel...hogy hegesszem fel awi-val ;)

biztos azért mert messze van zugló zuglótól :D :D

Már lehet, hogy volt róla szó...te is zuglói vagy? :D

Közben megnéztem..ne is válaszolj! :lol:

Lehet, hogy ha eldurvul a helyzet akkor megkereslek. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan gondom van hogy valami tönkerment gyújtáskapcsolóba .. Úgy kezdődött a dolog hogy beindítottam és leállítani nem tudtam csak úgy hogy lefullasztottam és folyamatosan rajta van gyújtás a kulcs a forog de semmit sem csinál szerintetek mi mehetett tönkre??

A gyújtáskapcsoló! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor alulról a második! :D

Azt tudja valaki,hogy ha a laptopomra mikrofont csatlakoztatok(karaoke),akkor

pl. a Youtube-on levő karaoke számokra rá tudok énekelni? :lol:

Igen rátudsz csak másik progival kell rögzíteni a hangot vagy ha videót is szeretnél akkor még webcam is kell :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor alulról a második! :)

Azt tudja valaki,hogy ha a laptopomra mikrofont csatlakoztatok(karaoke),akkor

pl. a Youtube-on levő karaoke számokra rá tudok énekelni? ;)

Jajjneee, meg ne próbáld... :D :D :lol:

Igen rátudsz csak másik progival kell rögzíteni a hangot vagy ha videót is szeretnél akkor még webcam is kell :D

Haver, ne add alá a lovat... :D

Link to comment
Megosztás:

Áthoztam ide,hogy ott ne offoljunk!

Szóval hogy megy ez?

Mikrofon bedug kis hangszóróra rákatt duplán ami az óra mellet van a tálcán. Mikrofon némításából pipát ki kell venni, és már szóllsz is indítod a zenét aztán mehet a karaokee. Ha indítasz egy olyan progit ami tud hangot is rögzíteni, abba beállítod a stereo keverőt mint bemeneti forrást. És akkor felveszi azt is ami szóll + amit énekelsz :D Ha halkan szóll a mic, akkor a keverő ablakban katt a beállítások fülre ott kiválasztod a speciális lehetőségeket, akkor a mikrofon sávba alul lesz egy olyan hogy speciális. Arra katt majd kiválasztod a mikrofon erősítése vagy mic boost vagy +5 db vmelyikét.

Link to comment
Megosztás:

hy

most cseréltem flexibilis csövet:

http://bolthely.hu/sprintauto/id/00561_Flexibilis_cso_45x200

+3000ft a behegesztése, tuti lett! :D

Hát nem akarlak elkeseríteni,de ez egy évet se fog ki bírni.De ne így legyen.Én amikor csináltattam hátsó dobot,akkor nekem is cserélték,és valami dupla falú,űber biztos cuccot sóztak rám.Asszem 12-ért szereléssel 1ütt.

Tudom:a szerelés volt egy 10-es :D a maradék meg az anyag :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem akarlak elkeseríteni,de ez egy évet se fog ki bírni.De ne így legyen.Én amikor csináltattam hátsó dobot,akkor nekem is cserélték,és valami dupla falú,űber biztos cuccot sóztak rám.Asszem 12-ért szereléssel 1ütt.

Tudom:a szerelés volt egy 10-es :D a maradék meg az anyag :lol:

hy

nekem a fiat stilon cserélték a flexicsövet 4 éve, még semmi baja nincs,de azóta eladtam az autót,remélem az opel is kibir ennyit akkor már jo :D

Link to comment
Megosztás:

Kiszerelés majd csak holnap most már nincs kedvem ezzel szenvedni már a burkolatot le vettem de nem látszik semmi .

Nálam is volt ugyanilyen gond. A gyújtáskapcsoló betétet (az elektronikát) kell cserélned valószínűleg. Ez az alkatrész nekem ~3000Ft-ba fájt...+munkadíj 7000 :D

Link to comment
Megosztás:

Szia hittem nektek,ezért lett kicserélve,nem pedig a hőfokjeladó,mert a szerelő,azt akarta első körben kicserélni.//A generátort kell még javítani,ha jó lesz megírom mi volt a baja.

Generátor fronton sajna rám is "rámjár a rúd". Terhelve (tompított, fűtő moci 2es en + hátsó ab. fűtés) 2500 as rpm nél sem tud többet 13,4-5 V nál. Többen is mondták hogy ez nagyon karcsú. Mivel én városba használom többnyire most télen ezek mennek ezért lépnem kell. Mindenki azt mondja hogy fesz. szabályozó. Múlt héten széjjel lett szerelve. Tekercsek ellenállásai jók. Diódák éppek szénkefe jó hosszú még + csúszógyűrű is normális állapotba van. Ami még érdekes hogy hidegen teljesen jó akkor 13,9-14,1 et tud. Ahogy melegszik be úgy romlik az érték. Szerintem vmi elmelegszik a szabályzóba.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Megnézettem az astrámat, kiderült, hogy panel hibás a kilóméterórám és ezért van az,hogy néha elmegy a megvilágítása.

Most,hogy már tudom elkezdtem a neten vadászni az kilóméter órára. Viszont az a gondom, hogy nem tudom ,hogy az 1.4-es 16v, 1.6-os 16v órája jó-e bele.

Vagy hogy milyent lehetne beletenni még. A termék azonosító szám ha nem egyezik, akkor be sem szerelhető?

Előre is köszi a segítséget.

MOTORKÓD: Z12XE

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Megnézettem az astrámat, kiderült, hogy panel hibás a kilóméterórám és ezért van az,hogy néha elmegy a megvilágítása.

Most,hogy már tudom elkezdtem a neten vadászni az kilóméter órára. Viszont az a gondom, hogy nem tudom ,hogy az 1.4-es 16v, 1.6-os 16v órája jó-e bele.

Vagy hogy milyent lehetne beletenni még. A termék azonosító szám ha nem egyezik, akkor be sem szerelhető?

Előre is köszi a segítséget.

Nem írtad a motorkódodat, de feltételezem, hogy 1.4-es, vagy 1.6-os, benzines.

2 hibát ne kövess el:

-ne vegyél vauxhall (brit) km-órát, mert az mérföldben mér,

-ne vegyél diesel-be való km-órát, mert annak a ford.szám skálája más osztású.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.