Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Nem megy át, mert már egyszer le kellett szedjem vizsga előtt. Egyébként én sem értem ezt, mert valóban nincs fénytérben.

Sajnos ez tényleg így van. Eztér is akarok visszatérni a gyárira. Még azt nem tudtam eldönteni, hogy az Njoy kivitelt, ami fekete keretes körbe, vagy a simát vegyem.

Én a helyedben a típus azonosnál maradnék, vagyis ha nem Njoy gyárilag, akkor nem erőltetném.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

outsider

Fórumlakó

  • photo-thumb-18083.jpg?_r=1400138205
  • Fórumlakó
  • 674 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 augusztus 06 - 20:11

Ilyen gumit ami az antenna alatt van, honnan lehet szerezni?

Cromaxban sehol sem találtam...

5 ajtósnál...

Ez eléggé szét van foszolva, nem akarom, hogy emiatt rohadjon a tető...

IMG_20150806_171950.jpg

Hello. Lehet venni valahol ilyen gumit ??

Link to comment
Megosztás:

Lámpatesten nem lehet semmi,nekem is volt előző gépem fényszóróján,le kellett szednem vizsga előtt :smartass:

Akkor nem jó helyre jártok:) Májusba vittem a kocsimat vizsgáztatni.Olyan Suzukit engedtek át amibe beleülni sem mertem volna:) A lökhárítóban a tolatólámpa félig volt vízzel.Persze hogy nem működött.Azt mondja a vizsgabiztos,mikor idejött még jó volt:) Az enyémen meg sem nézték a fóliáról a műbizonylatot.Kérdeztem is,hogy az első ajtókra raknék átlátszó fóliát nem baj-e.Azt mondták azt rakok rá amit akarok,őket nem érdekli:)Megrángatták a futóművet megmérték a féket és ennyi.Kb. 10 perc alatt kész volt.

Link to comment
Megosztás:

outsider

Fórumlakó

  • photo-thumb-18083.jpg?_r=1400138205
  • Fórumlakó
  • 674 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 augusztus 06 - 20:11

Ilyen gumit ami az antenna alatt van, honnan lehet szerezni?

Cromaxban sehol sem találtam...

5 ajtósnál...

Ez eléggé szét van foszolva, nem akarom, hogy emiatt rohadjon a tető...

IMG_20150806_171950.jpg

Hello. Lehet venni valahol ilyen gumit ??

Ebay,csak ezzel az a baj ,hogy szállítással többe kerül ,vagy itt én tőle vettem.eredeti alk GM

vatera.hu/auto_hifi/kiegeszito_tartozek/antenna_talp_opel_astra_g_2107324097.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A problémám a rádió kijelzéssel lenne.Nem tudom összefügg-e,de cseréltem kormánylégzsák burkolatot(akksisaru lent volt).Azóta a rádió rds-em néha van néha nincs.Gyári car300 magnó van bent.Ha kikapcsolom, a dátumot mindig mutatja a bc,amint bekapcsolom néha mutatja az adott rádióállomást,néha nem.ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik ez a fekete keretes lámpa.Miért baj,ha nem típus azonos? Eladáskor beleköt a vevő,hogy nem eredeti?

Ez is egy ok lehet, de inkább a témához hozzászagolónak fájó pont. Én részemről viccesnek tartom, hogy többnek mutatni valamit így mint ami, ráadásul úgy hogy az nem igényes (körültekintő/alapos). Mert ugye akkor cseréld le a hátsó lámpát is Njoy-ra, fényeztesd a kilincset (és még az oldalsó díszléceket), a tükörházat, krómdíszes hűtőmaszkra csere, a beltéri dolgokról nem is beszélve. Persze ha valakinek az tetszik minden áron, azzal sincs gond, másképp gondolkodunk, ez így is van rendben. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Reggel volt indításkor egy ilyenem :P:

P0120 Throttle Position Sensor/Switch A Circuit Malfunction

P1550 PSPS Out Of Self Test Range

Egyelőre csak kivillogtam, a címet meg kigugliztam.

Majd megnézem este OPCOM-al is.

Erre tudtok valamit? Jó ez nekem? :D

Kezdjek el aggódni?

Tünetet nem észleltem.

Korábban volt már egy P0340-em, az is egy indításkor.

Az se jött elő már 12E km óta (mióta akksit cseréltem).

Rendszerint megvárom míg lemegy az ECU check, és kialaszanak a lámpák, és akkor indítok.

Ez most, és akkor sem így történt.

Foglalkozzak vele, vagy csak indításkor volt valami gebasz?

Sajna itt mind a két kód szerepel...

P1550-re ilyet is hoz a gugli:

p1550
P1550 Electronic Throttle Control Reduced Power C-09
P1550 Electronic Throttle Control Forced Idle C-09
P1550 Electronic Throttle Control Power Management C-09
P1550 Electronic Throttle Control Engine Stop C-09

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A hétvégén megjártam egy Budapest-Siófok-Budapest utat és azt vettem észre hogy kb 130-as sebességnél a kormány elkezd rázni (erősen), 120-ra lassítva teljesen abbamarad. Először voltam vele pályán, ezért még eddig ezt a dolgot nem tapasztaltam, lehet hogy valamilyen kezdődő hiba jele?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A hétvégén megjártam egy Budapest-Siófok-Budapest utat és azt vettem észre hogy kb 130-as sebességnél a kormány elkezd rázni (erősen), 120-ra lassítva teljesen abbamarad. Először voltam vele pályán, ezért még eddig ezt a dolgot nem tapasztaltam, lehet hogy valamilyen kezdődő hiba jele?

Egyensúlyoztasd ki a kerekeket

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A hétvégén megjártam egy Budapest-Siófok-Budapest utat és azt vettem észre hogy kb 130-as sebességnél a kormány elkezd rázni (erősen), 120-ra lassítva teljesen abbamarad. Először voltam vele pályán, ezért még eddig ezt a dolgot nem tapasztaltam, lehet hogy valamilyen kezdődő hiba jele?

Nálam kb ugyanez a hiba de még nem jöttem rá mi lehet vele. Ki lettek egyensúlyozva a kerekek kétszer is de semmi változás. Első futóművem csillapítókat és rugókat leszámítva új, utána volt futóműállítás is de az sem ért semmit.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Töltési anomáliákat produkál az autóm (Astra G Caravan 2004 Z18XE motorral). :(

A töltés soha sem ment 13,5V fölé .

Most ~89E km-nél elromlott a feszültségszabályzó .

Beépítésre került egy utángyártott HÜCO 130585 feszültségszabályzó .

Mielőtt a szerelő visszatette volna a javított generátort, "padon" kipróbálta, bemutatta, hogy a töltés fogyasztók bekapcsolásával is eléri a 14V-ot .

Visszaszerelés után viszont a töltés csak ~13V körüli feszültségre áll be .

Meg sem közelíti a ~14V-ot, és nem változik a bekapcsolt fogyasztók mennyiségétől .

Mi okozhat ilyen hibát ?

Üdv.

Astra

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van pár hibakódom, EGR, immo, főtengely jeladó meg légzsák lámpa világít.

Ki tudja ezeket törölni ilyen olcsó bt obd?

http://www.aliexpress.com/item/Universal-Mini-V2-1-ELM327-OBD2-Bluetooth-Auto-Scanner-OBDII-2-Car-ELM-327-Tester-Diagnostic/32307380484.html

Vagy mi kell ehhez, hogy otthon is ki lehessen 0-ázni?

A javítgatások hatására időnként valami új hiba előjön, és nem tudom, hogy valami elmúlt e idő közben!?

Nincs se pénzem, se kedvem ezért szervizbe vinni.

Az EGR-t leblindeltem, most füstgáz visszavezetési hibát ír, meg főtengely helyzet jeladó rendellenesség van.

0400

1405

1612

1613

0435

Ezekből gondolom az immobiliser az a gyújtáskapcsoló javításkor került bele.

Link to comment
Megosztás:

A generátor kivezetésein kellene mérni. Ha ott megvan a 14V, akkor valahol nagy a feszültségesés a vezetékezésen.

Igen valami ilyesmi lehet .

De mi a gyakorlati tapasztalat, mi zabálhatja fel azt az ~1V feszültséget ?

Hogyan, merre lenne érdemes elindulni, hibát behatárolni, ilyen anomália esetén ?

Üdv.

Astra

Link to comment
Megosztás:

A generátor kivezetésein kellene mérni. Ha ott megvan a 14V, akkor valahol nagy a feszültségesés a vezetékezésen.

Mostanában nekem is ismét visszaesett 13,5V körülre.

Akksi csere, ill saru csere után megvolt a 14-14,2V.

Mostanában OPCOM-al nézve nincs meg, bár elégy rotty meleg van az akksikra manapság...

Tavaly ősszel vettem az akksit, tavasszal rátöltöttem töltővel...

Valami megint nincs rendben? Jönni kéne a 14-nek?

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nekem is ismét visszaesett 13,5V körülre.

Akksi csere, ill saru csere után megvolt a 14-14,2V.

Mostanában OPCOM-al nézve nincs meg, bár elégy rotty meleg van az akksikra manapság...

Tavaly ősszel vettem az akksit, tavasszal rátöltöttem töltővel...

Valami megint nincs rendben? Jönni kéne a 14-nek?

Szia!

Nekem hideg motornál megvan a 14,2V,ahogy bemelegszik üzemire 13,5-13,6V körül mutatja nekem is,(szivargyújtóba dugott feszmérőn,akksin nézve multiméterrel 13,7-13,8V körül mozog) bár ez függ attól is,hogy megy-e a klíma és még plusz fogyasztók.

De ezt nyáron veszem észre,télen 14V vagy az feletti értéket mutat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Engem is utolért az antenna gumitalp repedezése.

K_p730_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Caravan-nál a teljes tetőkárpitot le kell szedni antenna cseréhez,vagy csak a hátsó részen elég megbontani,és hozzáférhető?

Lámpa helyén hozzáférsz, de ez telefonos-gpses antenna, úgyh készülj az árára. :)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Engem is utolért az antenna gumitalp repedezése.

K_p730_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Caravan-nál a teljes tetőkárpitot le kell szedni antenna cseréhez,vagy csak a hátsó részen elég megbontani,és hozzáférhető?

Mivel a járművem 2004-es évjárat, ez a problem már nálam is több éve aktuális . :(

Érdeklődtem is erről a gumiról a márkakereskedésben, ahol az autót vettem .

Azt mondták vágjak valami gumit, és tegyem be alá .

Erre a válaszra aztán inkább én szégyenlettem magamat helyettük . :(

Mellesleg esetemben is GSM-mel kombinált az antenna .

Üdv.

Astra

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.