Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Hello!

Van egy érdekes problémám! Nem tudom talán más is küzködik ezzel! Van egy 2000 évj G Astrám központizár+ riasztó-val

És az a bajom vele, hogy kb fél évente cserélhetem az elemet a távirányítóba, mert lemerül vagy mi, az a lényeg h nem nyitja-zárja az autót! De lehet, hogy még annyi sincs!

Mitől lehet ez? Esetleg valakinek hasonló problémája van vele?

Üdv.: Zsolti

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van egy érdekes problémám! Nem tudom talán más is küzködik ezzel! Van egy 2000 évj G Astrám központizár+ riasztó-val

És az a bajom vele, hogy kb fél évente cserélhetem az elemet a távirányítóba, mert lemerül vagy mi, az a lényeg h nem nyitja-zárja az autót! De lehet, hogy még annyi sincs!

Mitől lehet ez? Esetleg valakinek hasonló problémája van vele?

Üdv.: Zsolti

Zárlatos lehet valahol. El kéne vinni sztem egy elektroműszerészhez és beméretni nincs e valahol valami zárlat a panelen.

Fél év valóban rövidebb mint amennyit bírnia kellene, de 1000 Ft-os elemár mellett nem vészes, ha egyébként jól működik.

Link to comment
Megosztás:

Zárlatos lehet valahol. El kéne vinni sztem egy elektroműszerészhez és beméretni nincs e valahol valami zárlat a panelen.

Fél év valóban rövidebb mint amennyit bírnia kellene, de 1000 Ft-os elemár mellett nem vészes, ha egyébként jól működik.

Mármint a kulcsban a panel?/de akkor a másik kulcsom is az mert abban is ugyan úgy/

Nekem ingyen van az elem, melóhelyen használunk ugyan ilyet :-D

De akkor se állapot, hogy mindíg cserélgetem!

Link to comment
Megosztás:

Mármint a kulcsban a panel?/de akkor a másik kulcsom is az mert abban is ugyan úgy/

Nekem ingyen van az elem, melóhelyen használunk ugyan ilyet :-D

De akkor se állapot, hogy mindíg cserélgetem!

ha mind2 ugyanolyan akkor ez ilyen... elég kicsi az esély, hogy egyszerre két kulcs ugyanúgy hibás

Link to comment
Megosztás:

csak legfeljebb szétveri a katalizátort...

:D

Már nincs ott a kupak, kivettük. Csak a lambda maradt kupaktalanul!

Mellesleg tudja valaki, hogy mit kell beszerelni ahhoz, hogy az ablakok is bezáródjanak a távirányítóval való bezáráskor - modjuk reteszeléskor? Esetleg hol lehet ilyet venni? Ne kelljen már a kulcsot benyomni és úgy tartani, hogy felmenjen az ablak - akkor minek a távirányító?

Lehet, hogy már volt róla szó, de nem találtam sehol. Azt sem tudom, milyen kulcsszóra keressek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már nincs ott a kupak, kivettük. Csak a lambda maradt kupaktalanul!

Mellesleg tudja valaki, hogy mit kell beszerelni ahhoz, hogy az ablakok is bezáródjanak a távirányítóval való bezáráskor - modjuk reteszeléskor? Esetleg hol lehet ilyet venni? Ne kelljen már a kulcsot benyomni és úgy tartani, hogy felmenjen az ablak - akkor minek a távirányító?

Lehet, hogy már volt róla szó, de nem találtam sehol. Azt sem tudom, milyen kulcsszóra keressek! :lol:

Valaki írta, hogy elárulja, de azóta sem írta le. :D

Link to comment
Megosztás:

Már nincs ott a kupak, kivettük. Csak a lambda maradt kupaktalanul!

Mellesleg tudja valaki, hogy mit kell beszerelni ahhoz, hogy az ablakok is bezáródjanak a távirányítóval való bezáráskor - modjuk reteszeléskor? Esetleg hol lehet ilyet venni? Ne kelljen már a kulcsot benyomni és úgy tartani, hogy felmenjen az ablak - akkor minek a távirányító?

Lehet, hogy már volt róla szó, de nem találtam sehol. Azt sem tudom, milyen kulcsszóra keressek! :lol:

Egy modult kell beszerelni (azt ügyesen bekötni), ha jól emlékszem pár ezer forint. Valóban volt róla szó már régebben. Én is szeretnék bele ilyet onnan tudom.

Link to comment
Megosztás:

GYors megkérdőtem a modul árát.

Nekem 6-6500 HUF mondottak. ez vezérli mind a négy ablakot....

csakhogy megy a modul nélkűl is....vki írta tényleg hogy ügyesen megcsinálták....vmit átforrasztottak.mert második gomb nyomásra a reteszelésre felhúzza panel/modul nélkűl..

Link to comment
Megosztás:

Mármint a kulcsban a panel?/de akkor a másik kulcsom is az mert abban is ugyan úgy/

Nekem ingyen van az elem, melóhelyen használunk ugyan ilyet :-D

De akkor se állapot, hogy mindíg cserélgetem!

1x vegyél bele nem ingyen elemet...lehet ami nektek van az nem tartós vagy már régi..így hamarabb lemerűl....legalább az egyikben vegyél normáisat órásnál vagy ilyen helyen...tartósat! ha azzal is ezt csinálja, akkor gondolkodhatunk, de lehet ilyen pofon egyszerű.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

1x vegyél bele nem ingyen elemet...lehet ami nektek van az nem tartós vagy már régi..így hamarabb lemerűl....legalább az egyikben vegyél normáisat órásnál vagy ilyen helyen...tartósat! ha azzal is ezt csinálja, akkor gondolkodhatunk, de lehet ilyen pofon egyszerű.... :lol:

Hát gyanús, ha két kulcs is ugyanazt produkálja mindig!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kiszakadt kürt miatt voltam ma Kisbéren. Megcsináltattam 4000huf-ért. Felraknék pár képet milyen volt milyen lett, de nem tudom hogy lehetne képet felrakni ide.

(explorer parancssort nem ismerem :lol: )

Lacel Opel Astra G Caravan 1.8 16v x18x

Link to comment
Megosztás:

...Felraknék pár képet milyen volt milyen lett, de nem tudom hogy lehetne képet felrakni ide.

(explorer parancssort nem ismerem :lol: )...

Üdv.!

Töltsd fel valahova a képeket, mondjuk a kepfeltoltes.hu-ra, és hozzászóláskor onnan linkeld be őket. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kiszakadt kürt miatt voltam ma Kisbéren. Megcsináltattam 4000huf-ért. Felraknék pár képet milyen volt milyen lett, de nem tudom hogy lehetne képet felrakni ide.

(explorer parancssort nem ismerem :lol: )

Lacel Opel Astra G Caravan 1.8 16v x18x

Csá.

Egy mail címet dobjál már nekem....lenne egy pár kérdésem a duda gombbal kapcsiba.....

Ide jöhet:endorf@citromail.hu(akkor már kép is jöhet,h milyen volt,milyen lett)

Link to comment
Megosztás:

csakhogy megy a modul nélkűl is....vki írta tényleg hogy ügyesen megcsinálták....vmit átforrasztottak.mert második gomb nyomásra a reteszelésre felhúzza panel/modul nélkűl..

Elvileg szerintem is megoldható, mert a zárban kell, hogy legyen kapcsoló - mivel kulccsal működik a dolog.

Csak ezt a kapcsolót kell összekötni valahogy a reteszeléssel.

Link to comment
Megosztás:

Whoa!

Ez egész szép lett, szebb mint az enyém, kevésbé látszik a határvonal hogy honnantól van újrabőrözve. Mennyi időt vett igénybe a művelet amúgy? A légzsákot leszedik hozzá? (gondolom igen)

Hali!

Igen a légzsákot leszedték, és kb. 25 perc alatt megvolt, elöre bejelentkeztem és a minta már elő volt készitve.

Lacel Veszprém Opel Astra g caraván 1.8 16v x18xe

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.