Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

hali

Szia,sikerult megoldanod a probelmadat ?,mivel nalam is ugyan ez a jelenseg kerult elo,annyiban kulmbozik,hogy2001-es 1.6 , 8 v ,tipusu az autom.

elore is kosszike a valaszt

Szia!

Ne vedd sértésnek, de ékezet nélkül alig lehet elolvasni amit írsz.

Lehet, hogy csak engem zavar...

Biztos, nem magyar ékezetes a laptop, de ez nem indok.

Amin most írok, azon sincs! Meg kell tanulni, hogy melyik jel alatt melyik betű található.

Megkérlek, figyeld a szerkesztőt is, rögtön aláhúzza, ha nem helyes a begépelt szöveg.

Köszönöm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

volna egy kis problémám a 13 éves astrammal. kezd a fényezés púposodni a hátsó sárvédô ivnél illetve rozsda folt megjelenni az ajtó alsó részénél. tavasszal ha sikerül lesz rá valamannyi pénzem lakatos munkára de addig csináljak vele valamit? és ha igen mit. lassan lehet az egészet lakatolni. törve nem voltak az elemek igy az idô vas foga kezdi kirágni magát.

Link to comment
Megosztás:

volna egy kis problémám a 13 éves astrammal. kezd a fényezés púposodni a hátsó sárvédô ivnél illetve rozsda folt megjelenni az ajtó alsó részénél. tavasszal ha sikerül lesz rá valamannyi pénzem lakatos munkára de addig csináljak vele valamit? és ha igen mit. lassan lehet az egészet lakatolni. törve nem voltak az elemek igy az idô vas foga kezdi kirágni magát.

Túl sok mindent már nem nagyon lehet szerintem tenni. 2 hónap múlva reméljük tavaszodni kezd, akkor érdemes minél hamarabb javíttatni.

Régen, Ladás-koromban ha jól emlékszem gumiámmal (nem tudom, van-e még ilyen) kentük be belülről az alsó ajtóéleket, illesztéseket, hogy legalább ne haladjon olyan gyorsan a rozsda a lakatolásig.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Az ünnepek között történt 99-es évjáratú 1.4-es astra g kocsimmal, hogy vásárolni mentem. Mindenpöpec ,rádió megy világítás és egyéb elektronika okés. Kocsit leállítottam működő rádióval.

Vásárlás befejeztével a kocsi nem akart elindulni pedig mindenhol volt delej. Betettem a kulcsot elfordult de a "saját" hangján kívül még csak egy kattanást sem lehetett hallani a kocsi pedig nem indult. Fél óra tökölés után merész gondolatom támadt : gyújtás ráad->rádió kikapcsol-> gyújtás le->indít és a járgány ismét pöcc-röff megy. Ment egészen a mai napig ma ugyanez a szitu de hiába kapcsolom ki a rádiót úgy sem indul. Mi lehet a baj? Önindító? Gyújtáskapcsoló?

Köszi előre is a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Az ünnepek között történt 99-es évjáratú 1.4-es astra g kocsimmal, hogy vásárolni mentem. Mindenpöpec ,rádió megy világítás és egyéb elektronika okés. Kocsit leállítottam működő rádióval.

Vásárlás befejeztével a kocsi nem akart elindulni pedig mindenhol volt delej. Betettem a kulcsot elfordult de a "saját" hangján kívül még csak egy kattanást sem lehetett hallani a kocsi pedig nem indult. Fél óra tökölés után merész gondolatom támadt : gyújtás ráad->rádió kikapcsol-> gyújtás le->indít és a járgány ismét pöcc-röff megy. Ment egészen a mai napig ma ugyanez a szitu de hiába kapcsolom ki a rádiót úgy sem indul. Mi lehet a baj? Önindító? Gyújtáskapcsoló?

Köszi előre is a válaszokat.

Csereakksival próbáltad?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

~2 hónapja vettem észre, hogy ha tartom a sebességet, nem egyentelesen megy az autó. Aprókat rángat. Akkor még csak bizonyos sebességnél (vagy fordulatnál?) csinálta (3as-ban, 50 fölött valaminvel) Ha gyorsítottam egy kicsit és ott tartottam a sebességet, megszűnni látszott a probléma.

Mostanra ez oda "fajult", hogy szinte mindegy mennyivel megyek, 90%-ban érezhető.

Van ötlet, hogy merre lehetne elindulni? Most volt műszakin, ZK értékek nem kirívóak.

165e km van a kocsiban

Köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

~2 hónapja vettem észre, hogy ha tartom a sebességet, nem egyentelesen megy az autó. Aprókat rángat. Akkor még csak bizonyos sebességnél (vagy fordulatnál?) csinálta (3as-ban, 50 fölött valaminvel) Ha gyorsítottam egy kicsit és ott tartottam a sebességet, megszűnni látszott a probléma.

Mostanra ez oda "fajult", hogy szinte mindegy mennyivel megyek, 90%-ban érezhető.

Van ötlet, hogy merre lehetne elindulni? Most volt műszakin, ZK értékek nem kirívóak.

165e km van a kocsiban

Köszönöm előre is.

Folytószelep?Esetleg AGR?Vagy járasd meg prémiumbenzinnel és szeleptisztítóval

50-100 km-en át emelt(4000-4500) fordulaton,hogy

kitisztuljon a tüdeje!

Link to comment
Megosztás:

Folytószelep?Esetleg AGR?Vagy járasd meg prémiumbenzinnel és szeleptisztítóval

50-100 km-en át emelt(4000-4500) fordulaton,hogy

kitisztuljon a tüdeje!

Mondjuk 2 éve alig járok vele hosszú távokat, lehet lekoszosodott... :lol:

A folytószelep tisztítás jó ötlet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

~2 hónapja vettem észre, hogy ha tartom a sebességet, nem egyentelesen megy az autó. Aprókat rángat. Akkor még csak bizonyos sebességnél (vagy fordulatnál?) csinálta (3as-ban, 50 fölött valaminvel) Ha gyorsítottam egy kicsit és ott tartottam a sebességet, megszűnni látszott a probléma.

Mostanra ez oda "fajult", hogy szinte mindegy mennyivel megyek, 90%-ban érezhető.

Van ötlet, hogy merre lehetne elindulni? Most volt műszakin, ZK értékek nem kirívóak.

165e km van a kocsiban

Köszönöm előre is.

Szia!

Nekem is ezt csinálta. Szívótorok tisztítással átmenetileg megszűnik, majd újra kezdi. Nekem tegnap sikerült megtudnom miért. Eltört a fojtószelepházon az a műanyag rudazat, ami nyitogatja a fojtószelepeket. Az egyik hengernél nem nyitotta és ezért torpangatott. Oválisra ki volt kopva a rudazaton a tengely furata.

http://kepfeltoltes.hu/view/120109/P090112...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120109/P090112...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120109/P090112...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120109/P090112...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az előző hozzászólásomhoz szeretnék gyors segítséget kérni.

Képet raktam fel. A szívótoroknál nekem tört el a rudazat. Lehet-e javítani? Cserealkatrész? Vagy új szívótorok.

Valaki tudna s.o.s. segíteni? Árakat esetleg? Z14XEP 2005

cikkszám 278 600 073?

Link to comment
Megosztás:

Folytószelep?Esetleg AGR?Vagy járasd meg prémiumbenzinnel és szeleptisztítóval

50-100 km-en át emelt(4000-4500) fordulaton,hogy

kitisztuljon a tüdeje!

Régen volt róla szó, hogy akár a kopásban lévó kuplungtárcsa is okozhat rángatást.... 1-2 embernek ez megoldotta a gondját.. ha nekem elkezd rángatni, leveszem a gázról a lában kinyomom a kuplungot, kiengedem és utánna nem rángat, szóal lehet van benne vmi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az előző hozzászólásomhoz szeretnék gyors segítséget kérni.

Képet raktam fel. A szívótoroknál nekem tört el a rudazat. Lehet-e javítani? Cserealkatrész? Vagy új szívótorok.

Valaki tudna s.o.s. segíteni? Árakat esetleg? Z14XEP 2005

cikkszám 278 600 073?

az új baromi drága mert csak egybe van komplett... kb 500eft

amit Te írtál az egy bosch szám

ez a szám kell neked

5850676

ez valamivel olcsóbb megoldás

http://www.ebay.de/itm/Saugrohr-Ansaugbruc...=item53e96e08b2

vagy műanyagost megkérdezni mit tud tenni ...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem...Töltés jelző lámpácska jelzett, generátor kocogtatásra elmúlt. Majd 150km és a probléma ujra de akkor már otthagyott a pályán...(éjszakázás az M1-en majd reggel generátor komplett rendbetétel....Most a tőltésem jó viszont ablakfűtés vagy alapjáraton kormány elforgatásra a fordulAT leesik majd felpörög és visszaáll a normálisra...Pillangószelep kitakarít...Változás nincs! Fogyasztás jó 6.3L kicsit az olajat viszont eszegeti...Ötlet?? ( z12xe)

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés: ez a rudazat mozgatja azokat a szelepeket, amit twinportnak hívnak?

Ezek zárják a levegő útját motorféknél, és engednek helyette kipufogógázt az egyik szelepre?

Jól tudom, vagy megint hülyeséget beszélek?

igen az mozgatja a twp-t

a többi nem talált :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem...Töltés jelző lámpácska jelzett, generátor kocogtatásra elmúlt. Majd 150km és a probléma ujra de akkor már otthagyott a pályán...(éjszakázás az M1-en majd reggel generátor komplett rendbetétel....Most a tőltésem jó viszont ablakfűtés vagy alapjáraton kormány elforgatásra a fordulAT leesik majd felpörög és visszaáll a normálisra...Pillangószelep kitakarít...Változás nincs! Fogyasztás jó 6.3L kicsit az olajat viszont eszegeti...Ötlet?? ( z12xe)

Kicsit pontosítsd légyzives: konkrétan milyen hibával hagyott ott a pályán? Mert töltés (és emiatt szervó) nélkül még gurul amíg az aksi bírja. És mit értesz a generátor "komplett rendbetételén"?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.