Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Ma érdekes dolgot vettem észre:

a kipufógóból valamilyen fekete üvegszálas szart huztam ki, mi lehet ez.

Olyan mint az üveggyapot, csak hosszú szálas

Pali

Hamarosan behal a hátsó kipuffod!nekem is kalimpáltak ilyesmik olykor a hátam mögött, aztán 1X csak érdekes hangok kezdtek kijönni a kipuffból, aztán gyakorlatilag szétesett a belseje.

Link to comment
Megosztás:

Te csak ne beszélj, legalább arra a 4L-re volt pénzed! :(

Na de ne offoljunk itt tovább, mert a moderátor urak magasra emelik a szemöldöküket, aztán nehogy sérvet kapjanak közben. :D

Amíg hidegen dolgozik a szekunderlevegő kompresszorom, valami halk kopogást vélek felfedezni a mocim hangjában.Mikor leáll a kompi, abbamarad.Nem tudtam pontosan behatárolni, hogy honnan jön, de érdekes mindenesetre.Kellett töltenem némi desztvizet is a kiegyenlítőbe, + 5e.km után 5dl olajat is.Utóbbi legalább rendben van.Az előzőhöz csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy felettébb érdekes.Nyáron nem volt ilyesmire precedens.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hányas kulcsot (és krovát vagy elég a villás is?) kell használni és még/vagy milyen szerszámokat, ha hűtővizet szeretnék cserélni a vasban?

bocs a nyomi kérdésért, de nem tudtam visszakeresni a szövegekben.

ymel

CSillagcsavarhúzó.Kb.Meg esetleg 7-8-as krova.Vagy ilyesmi!

Norbi!

Jó az ident is, de a pollenszűrőre azért figyelj oda.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most hétvégén sikerült eljutnom odáig, hogy foglalkozzam ezzel a venti ill hőkapcsoló témával.

Szóval a ventillátort rákötöttem közvetlenül az akksira és láss csodát beindult :P .

A hőkapcsoló kicsit megkevert ::oops: (nem ér kinevetni ::oops: ) ugyanis 3 kábel megy a hőkapcsolóhoz és nem tudtam melyiket kössem direktre ( nem nagyon vagyok otthol ebben a témában és nem akartam hogy esetleges balf...szságom miatt valamit tönkrevágjak azzal, hogy rossz drótot kötök össze).

a derótok szine (bár ti gondolom ugyis vágjátok fejből a szineket) barna, barna-fehér, barna-sárga. Ezek közül melyiket kössem össze, hogy ne tegyek kárt a szekerem elktromos rendszerében?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Lyukas a hátsó kipuf dobom. Egyenlőre kicsi a lyuk és majd csak zöldkártya előtt cserélem le addig meg élvezem a sportos hangot :P

Szóval szerintetek mit érdemes? Foltozni, bontottra cserélni, utángyártott, netán rozsdamentes.

Először a foltozásra gondoltam csak félek nem lesz tartós. Bontott elég lutri, gyári meg elég drága. Bár ha rozsdamentest kapnék a gyári árában...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.