Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Sajnos a hibára nincs lövésem.

A csipesz.. ennél erősebb vmi kell. mondjuk egy párhuzamszorító vagy papagályfogó ami öszenyomja totál, mert különben tuti fröcsi lesz. nem vészes, de jön ki belőle. Arra azért vigyázz,hogy ne sértsd meg a csövet!

az a motorfelőli oldal.. nekem onnan jött a több. A másik oldalról is jön, de ott egyrészt míg nem veszed le, a szűrő picit megfogja.. de épphogy. Utána viszont onnan is jöhet egy kevés.. de nem annyi mint elölről.

Jah és magában a szűrőben is akad némi lónyál! :(

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit folyni fog, de semmi több.Elsőre a motor felöli részt húzd le, és rögtön told rá az új szűrőt úgy, hogy a benyatank felöli részen rajta marad a zárókupak.Akkor elkerülhető a tocsogás! :wink: (nekem még a könyököm is benyás lett először)

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit folyni fog, de semmi több.Elsőre a motor felöli részt húzd le, és rögtön told rá az új szűrőt úgy, hogy a benyatank felöli részen rajta marad a zárókupak.Akkor elkerülhető a tocsogás! :wink: (nekem még a könyököm is benyás lett először)

Ez is megoldás, de amíg rádugja.. pláne elsőre.. 40.gif

Link to comment
Megosztás:

Ha elment az a bizonyos műanyag bak, mit lehet csinálni ?

Érdemes műanyaghegesztőt keresni, vagy menjek bontóba lökösért ?

Mennyi annak az ára ?

Hát még az is legez, hogy mindenféle hegesztés nélkül vissza lehet kicsit egyengetni, vagy kitámasztani valamivel (vastag gumi, stb)

Ezt úgyis akkor látod, ha leszedted.

A hegesztés sem drága, oan 3 forint körül mozog, de van olcsóbb is.

Kolleganőm minden télen letépi a lökösét a corsa-ról legalább 2x, és mindíg meghegesztik neki 2-3 forintért.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! Töröt opelt vettem és 2 év után a

hátsó elem rozsdás
, tudtok valakit ajánlani aki profi a rozsda kezeléssel. Jó lenne mert szeretem az opelt, sose kopel:) ja és ha valakinek van muszaki leirás az opel astra F.ról ezt is megkoszonném 10 perc alatt lemásolom mert nekem nincs:(

Üdv. mindenkinek

Nazsi

06 20 80 60 060

Link to comment
Megosztás:

Az enyém az Caraván.:-)

Pont ezért kérdeztem. Honnan lehetne ezt tudni, hogy van-e benne ?

Mit keressek rajta ?

Fölnyitod a csomagtartót és a jobb hátsó sarokban alul találsz egy ugyanolyan szelepet, mint a keréken. A kárpiton és a szigetelő szivacson van egy kis lyuk, ott a szelep.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.