Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Reggel már volt némileg melegebb vizem, a fűtés is kellemes meleget fujt be akor csinálta a verda, hogy néha 1-esben nem reagált a gázra

ugyanolyan finoman indulva mint mindig (najo majdnem mindig :D ) semmi nem történt,, majd hirtelen felugrott 3000-re és megugrott az autó.....

szóval mi a gyik lehet? :)

Egy kis jégdugó valahol a benzinellátásban???

Link to comment
Megosztás:

Reggel már volt némileg melegebb vizem, a fűtés is kellemes meleget fujt be akor csinálta a verda, hogy néha 1-esben nem reagált a gázra

ugyanolyan finoman indulva mint mindig (najo majdnem mindig ;) ) semmi nem történt,, majd hirtelen felugrott 3000-re és megugrott az autó.....

szóval mi a gyik lehet? :D

nah hazafelé megint előjött :)

gázra nincs reakció, fordulat nem esik vissza...wtf van? ez szokott légtömeg meg lambda lenni?

jaaa és gázadásra néha furin nem reagál

Link to comment
Megosztás:

A mi nap szerelgetés közben (irányjelző bura) ara lettem figyelmes hogy nedves kosz van a motor váltóján jobban megnézve szivárog az olaj a simeringnél ahol a kuplunk ki be jár :) Szóval mennyi idő kicserélni illetve nehéze. Gondolom a simering nem egy vagyon.

Miért pont az enyém folyik ááááááááá ez olyan idegesítő eddig csilli vili volt a blokk most meg ez áááááááááá :D

Link to comment
Megosztás:

A mi nap szerelgetés közben (irányjelző bura) ara lettem figyelmes hogy nedves kosz van a motor váltóján jobban megnézve szivárog az olaj a simeringnél ahol a kuplunk ki be jár :D Szóval mennyi idő kicserélni illetve nehéze. Gondolom a simering nem egy vagyon.

Miért pont az enyém folyik ááááááááá ez olyan idegesítő eddig csilli vili volt a blokk most meg ez áááááááááá ;)

Ne aggódj, nem vagy egyedül, az enyém is csinálja :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy összetört Astrám javításához (két légzsák, övfeszítő) mit kell

kicserélni? Eddig a "csak berakod az újat,összedugod és kész"-től a "légzsák,övfeszítő,

szalag?,indító,kompjuter" cseréig terjed a javaslatok köre. Ha van egy olyan túlélő aki már

csinált ilyet ,kérem ossza meg velem tapasztalatait. Kösszépen.

Link to comment
Megosztás:

Nah... ha érdemit akarsz... :)

Szal a helyedben ott kezdeném, hogy általánosabb ellenőrzést végeztetnék az autón egy

tényleg hozzáértő szerelővel (pl. Patyi). Aki pl. rögtön megcsinálna neked egy folytószelepház

és alapjárati motor tisztítást. Aztán nem ártana elektromosan is rendberakni a tütüt, értem ezt

pl. a gyertyakábelekre és a testkábelekre is (pl. a testkábel hibája is tud ilyen x-aktás hibát

előidézni). De pl. nem árt átnézni a jeladókat, szondát is. Jahhh, meg ha nem ég a check

kontrol lámpád indításkor... akkor asszem azzal kellene kezdeni. ;) Lehet hogy egyből

fixen irigy lesz a műszerfalad, és akkor lehet szép hibakódokat kigyűjteni a vasból. :D

Még egy jótanács: tankolj 98-ast a gépbe mostantól, ha eddig nem így cselekedtél... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nah... ha érdemit akarsz... :D

Szal a helyedben ott kezdeném, hogy általánosabb ellenőrzést végeztetnék az autón egy

tényleg hozzáértő szerelővel (pl. Patyi). Aki pl. rögtön megcsinálna neked egy folytószelepház

és alapjárati motor tisztítást. Aztán nem ártana elektromosan is rendberakni a tütüt, értem ezt

pl. a gyertyakábelekre és a testkábelekre is (pl. a testkábel hibája is tud ilyen x-aktás hibát

előidézni). De pl. nem árt átnézni a jeladókat, szondát is. Jahhh, meg ha nem ég a check

kontrol lámpád indításkor... akkor asszem azzal kellene kezdeni. :P Lehet hogy egyből

fixen irigy lesz a műszerfalad, és akkor lehet szép hibakódokat kigyűjteni a vasból. ;)

Még egy jótanács: tankolj 98-ast a gépbe mostantól, ha eddig nem így cselekedtél... ;)

Gabi!

Melyik a folytószelepház, vagyis hol van :)

Lehet láttam már melyik az, csak nem tudtam ;)

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Melyik a folytószelepház, vagyis hol van :)

Lehet láttam már melyik az, csak nem tudtam ;)

Ha mindenigaz talán EZ az.. remélem nem mondtam hülyeséget ;)

Gabi! Méé mondod redinek a 98-ast? csakmert én már lassan egy éve 95-össel járok.. többnyire auchan 95-ös... :D

Link to comment
Megosztás:

nah végre valami, remélem holnap tudok helyet intézni péntekre mert akkor talán ráérek

Még egy jótanács: tankolj 98-ast a gépbe mostantól, ha eddig nem így cselekedtél... :)

másfél hónapig azzal jártam de többet evett és nenm volt jobb a helyzet (sőt talán rosszabb)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.