Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Úgy nem kéne használni, ha ennyire melegszik a kábelköteg, mert pikkpakk kiég a kocsi, ha az begyújtja a kárpitot...

AC-t kiveszed, aztán a többi már megy magától :D

Nyilván. :D Mintha már lett volna szó itt korábban AC-ről. Mondják az okosak, hogy nézzek bontóban, de mennyire érdemes? Mi van, ha ugyanúgy megáll alattam 3 hét múlva a pályán éjjel? Kicsit tartok ettől. De azért az 50e is sok érte nekem most.

Link to comment
Megosztás:

Nyilván. :D Mintha már lett volna szó itt korábban AC-ről. Mondják az okosak, hogy nézzek bontóban, de mennyire érdemes? Mi van, ha ugyanúgy megáll alattam 3 hét múlva a pályán éjjel? Kicsit tartok ettől. De azért az 50e is sok érte nekem most.

Bontóban kb. 10e egy darab. Ha kis idő múlva áll meg visszaviszed és kicserélik, ha később akkor veszel mégegyet. 4-5 db kijön az új árából.

Miért kell félni a bontós cuccoktól?

Nekem bontóból van AC-m 3 éve semmi baja. Sőt ami előtte volt azt meg otthagytam a bontóban és annak sem volt semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

tegnap olajat cseréltem

lambda csati széthúz, mert hát miért is legyen máshol, mint útban :P

erre ma reggel kaptam egy 13 - Lambda szonda – nincs feszültségváltozás hibakódot

csati jó volt eddig is, most is annak tűnik

csereérett lesz?

Mit keres nálad a lambda csati az olajszűrő környzetében? :D

Nekem még sosem volt útban :D

Link to comment
Megosztás:

Bontóban kb. 10e egy darab. Ha kis idő múlva áll meg visszaviszed és kicserélik, ha később akkor veszel mégegyet. 4-5 db kijön az új árából.

Miért kell félni a bontós cuccoktól?

Nekem bontóból van AC-m 3 éve semmi baja. Sőt ami előtte volt azt meg otthagytam a bontóban és annak sem volt semmi baja.

Rákérdeztem, 15e, de épp nincs az enyémhez. Azt mondta srác, hogy nem ad garanciát. Nem is ez a baj, de egy bontottnál fogalmam sincs, hogy az még bírja 5 évig, vagy holnap hal meg. Egyrészt nincs kedvem 3-4 kört futni, másrészt ha megáll alattam, akkor ottmaradok. Sajnos nincs bontó 2 km-enként... :D Ha meg pl. külföldön áll meg, akkor egy bosch árát minimum ráköltöm a hazaszállításra. Akkor már inkább egy bosch. Abból találtam 45-ért is.

Link to comment
Megosztás:

Rákérdeztem, 15e, de épp nincs az enyémhez. Azt mondta srác, hogy nem ad garanciát. Nem is ez a baj, de egy bontottnál fogalmam sincs, hogy az még bírja 5 évig, vagy holnap hal meg. Egyrészt nincs kedvem 3-4 kört futni, másrészt ha megáll alattam, akkor ottmaradok. Sajnos nincs bontó 2 km-enként... :D Ha meg pl. külföldön áll meg, akkor egy bosch árát minimum ráköltöm a hazaszállításra. Akkor már inkább egy bosch. Abból találtam 45-ért is.

Kérdezz meg több bontót is. Jobb helyen szerintem visszaveszik, ha nem jó. De ha ilyen erős követelmény az üzembiztosság, akkor vegyél újat. Persze az újnál sincs kizárva a meghibásodás csak kisebb az esélye. :D

De jobb ötletem támadt. Vegyél két bontottat, és tartsd a másikat is a kocsiban. :P

Link to comment
Megosztás:

tegnap olajat cseréltem

lambda csati széthúz, mert hát miért is legyen máshol, mint útban :D

erre ma reggel kaptam egy 13 - Lambda szonda – nincs feszültségváltozás hibakódot

csati jó volt eddig is, most is annak tűnik

csereérett lesz?

Erre szokták mondani,hogy ne piszkáld a sz@rt,mert büdös lesz kezed! :D

Link to comment
Megosztás:

Rákérdeztem, 15e, de épp nincs az enyémhez. Azt mondta srác, hogy nem ad garanciát. Nem is ez a baj, de egy bontottnál fogalmam sincs, hogy az még bírja 5 évig, vagy holnap hal meg. Egyrészt nincs kedvem 3-4 kört futni, másrészt ha megáll alattam, akkor ottmaradok. Sajnos nincs bontó 2 km-enként... :D Ha meg pl. külföldön áll meg, akkor egy bosch árát minimum ráköltöm a hazaszállításra. Akkor már inkább egy bosch. Abból találtam 45-ért is.

Nem kell azért rögtön hazaszállítani a kocsit egy bedöglött kiegészítő egység miatt! Opelt máshol is tudnak javítani.... Nekem éppen Grázban cseréltek generátort 280 euróért a napokban. Persze motorgenerált azért nem ott csináltatnék!

Az AC-m különben 16 éves...

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek ,ha a légzsákos kormányon a duda fölött ki van türemkedve a burkolat ,akkor az más sok futott km-t jelent ( 200.000 ) ?

ezt mondta egy ismerősöm .

mert nekem ilyen a helye , de elvileg 93.000 km-nél tart a kocsi

Hat sztem ez semmire nem garancia. Az auto multjat mennyire ismered? Ha nem elso tulaj vagy akkor nem tudhatod, hogy a km ora nem-e volt cserelve, vagy csak a spiral volt eltorve es sokat jartak ugy vele. Elkepzelheto, hogy tobb km van a vasban. Most muxik rendesen a km ora? Az enyem is 230.000km-ben van s nincs kituremkedve.

Link to comment
Megosztás:

Abban az autóban jó esetben csak kétszer annyi van :rolleyes:

Ennek pl jó jele lehet a simára kopott kormány, megkopott pedálok, avétos váltó- és kézifékszoknya.

Ha a kormány burkolata a dudánál már át van repedve, akkor nem is mondom ki, mennyi lehet benne,

mert már láttam egy ilyet ;)

Link to comment
Megosztás:

Abban az autóban jó esetben csak kétszer annyi van :rolleyes:

Ennek pl jó jele lehet a simára kopott kormány, megkopott pedálok, avétos váltó- és kézifékszoknya.

Ha a kormány burkolata a dudánál már át van repedve, akkor nem is mondom ki, mennyi lehet benne,

mert már láttam egy ilyet ;)

A kormányon még vastag az erezett rész ,nem sima .

a pedálgumik nincsenek megkopva

az egész autó belső terének állapota alapján hihető a 93.000 km.

az ülés sincs kiülve

egyetlen furcsaság , hogy a vezetőoldali kilincs nagyon könnyen jár lötyögős

Link to comment
Megosztás:

Hogy a francba lehet elkussoltatni foleg a ket elso ules lotyogesenek zorgo hangjat???

Ha tele van az auto akkor nem gaz de ha egyedul vagyok akkor megorjit!

Vkinek sikerult mar?

:rolleyes:

Ha az anyósülés lötyögése zavar próbáld máshova csúsztatni a sínben, akkor talán kevésbé fog.

Ha ez sem vizsgáld meg a mechanikát, és próbáld kiékelni valahogy, persze ekkor oda az állítási lehetőség.

Esetleg megpróbálhatsz beszerezni egy nem olyan lötyögős konzolt is.

Link to comment
Megosztás:

Ha az anyósülés lötyögése zavar próbáld máshova csúsztatni a sínben, akkor talán kevésbé fog.

Ha ez sem vizsgáld meg a mechanikát, és próbáld kiékelni valahogy, persze ekkor oda az állítási lehetőség.

Esetleg megpróbálhatsz beszerezni egy nem olyan lötyögős konzolt is.

A sineken amelyeken az ules mozog, lyukak vannak. Az ulesek aljan van 2-2 pocok ami ezekbe a lyukakba beakad. Namostmar az egesz olyan mintha tul nagyok lennenek ezek a lyukak, a lotyoges innen szarmazik. Mind a 2 elso ules zakatol csak mivel vezetni a a bal elso ulesrol szoktam ezert csak az anyosules vacakol. Ugy tudom tipushiba...igy csak maszekolni lehet, hiaba cserelem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.