Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Sziasztok! Van egy 94-s SI-m,és az a problémám vele,hogy 120-felett beráz a kormány.Már sok mindent kipróbáltam(többszöri gumicsere,centírozások,kormányösszekötők cseréje,futóműállítások,féktárcsafelszabályzás,féltengelycsere,stb)és még mindig ráz.Most ismét új gumik vannak rajta,és nem is szervós az autó.Légyszi segítsen aki tud!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van egy 94-s SI-m,és az a problémám vele,hogy 120-felett beráz a kormány.Már sok mindent kipróbáltam(többszöri gumicsere,centírozások,kormányösszekötők cseréje,futóműállítások,féktárcsafelszabályzás,féltengelycsere,stb)és még mindig ráz.Most ismét új gumik vannak rajta,és nem is szervós az autó.Légyszi segítsen aki tud!!!

Szia! Üdv a fórumon :wink:

Féltengelyeket néztétek? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nah az elmúlt pár nap hősége, kihozta belőlem, hogy, nah akkor nyomassuk a klímát, ha már van.

Erre mi történik? Nemhogy hideget, hanem forró!! levegőt fúj! :violent3:

Ejj ejj. mondom magamban! mi a fene?! :shock:

A lényeg. Régen amikor bekapcsoltam, hallottam egy kattanást előlről(motortér)gondolom akkor kapcsolta rá a kuplungja a kompresszort.. a motor is megérezte egy pillra.

Most meg semmi ilyesmi.. sőt nézem, a pilács se világít a kapcsolóban.

Emlékeim szerint kellene ON állásban villágítania.

Biztosítékokat megnéztem, jók.. mi lehet a bibi? talizott már vki ilyen hibával? van ennek vmi reléje valahol? vagy vezérlése?

Link to comment
Megosztás:

A féltengelyeknek nincs hangjuk,a vezetőoldalit kicseréltük rudastól,de nem segített.A másik oldalit nem néztük .Nemrég beszéltem egy szerelő sráccal,őszerinte a kormánymű belső összekötőjétől is lehet,ha egy nagyon picit is kotyog,átadhatja a rezgést a kormánynak.A jövő héten viszem oda neki,hátha megoldja.Egyébként a szar francia generátor (Delco)is csapágyas benne,egyszer már csináltattam,de az új csapágyak ugyanúgy szóltak mint a régiek.(előttem rakták bele,nem vágtak át). :cry:

Link to comment
Megosztás:

powerup: egy az egyben ugyanezt csinálja az enyém is, csak Én még nem csináltam meg rajta ezeket a cseréket, amiket Te.

Ha valaki tudja a megoldást, ne hallgassa el :?

Nem tudom, hogy az Opelban így van-e :?: , de általában, ha nincs meg a klímában a megfelelő gáznyomás, akkor nem engedi bekepcsolni a kompresszort, hogy ne tudjon tönkremenni!

Meg kellene méretni a nyomást benne, ha kevés akkor az lesz a gond! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van egy 94-s SI-m,és az a problémám vele,hogy 120-felett beráz a kormány.Már sok mindent kipróbáltam(többszöri gumicsere,centírozások,kormányösszekötők cseréje,futóműállítások,féktárcsafelszabályzás,féltengelycsere,stb)és még mindig ráz.Most ismét új gumik vannak rajta,és nem is szervós az autó.Légyszi segítsen aki tud!!!

Ha még nem tetted meg próbáld meg egy másik műhelyben is kicentíroztatni. Hátha...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy az Opelban így van-e :?: , de általában, ha nincs meg a klímában a megfelelő gáznyomás, akkor nem engedi bekepcsolni a kompresszort, hogy ne tudjon tönkremenni!

Meg kellene méretni a nyomást benne, ha kevés akkor az lesz a gond! :wink:

Háát elképzelhető.. két éve van meg, és eddig még nem volt töltve.. és mondjuk utoljára se volt vmi nagy kraftja..

vki jó és megbízható klímást? sajna nekem szopacs lesz sztem, mert van két csatlakozó, ebból az egyik le van forrasztva.. :? egyem a kezét vmi szakbarbárnak :evil:

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifülnek ugyanezt csinálta a klímája a G-ben, elvittük klímáshoz, rámétr, nyomáspróba, teljes gázcsere, fullra lecserélte a gázt újra, blablabla, tehát mindent megnézett rajta, aztán beindít, és kb 5 perc alatt nyitott ajtónál 16 fokra csökkent a belső hőmérséklet, tehát cseréltetsd le a gázt, tuti az lesz a baj.

Link to comment
Megosztás:

powerup: egy az egyben ugyanezt csinálja az enyém is, csak Én még nem csináltam meg rajta ezeket a cseréket, amiket Te.

Ha valaki tudja a megoldást, ne hallgassa el :?

Az enyém is csinálja, szintén 120-nál jön elő a jelenség. :) De nem mindíg és 130-140-nél már nem csinálja! :( Én is szívesen fogadok némi 5letet. Monnyuk nekem a hátsó gumijaim már elég sokat szaladtak, :lol: (de akkor 140-nél mé' nem ráz?) le is cserélem őket, ha ezután is van ez a jelenség publikálom.

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

ujjzol:Ráz a kormány 120 alatt is,de még nem érzed,mert kicsi még a rezonancia.Olyan 150 körül nekem is abbahagyja,de nem mindig.A gumijaidtól biztos nemcsinálja,nekem már mindenféle gumi volt mindenhol.Még 2 ötletem van:toronycsapágy(de annak lenne hangja ,nem?)vagy belső kormányösszekötő.

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifülnek ugyanezt csinálta a klímája a G-ben, elvittük klímáshoz, rámétr, nyomáspróba, teljes gázcsere, fullra lecserélte a gázt újra, blablabla, tehát mindent megnézett rajta, aztán beindít, és kb 5 perc alatt nyitott ajtónál 16 fokra csökkent a belső hőmérséklet, tehát cseréltetsd le a gázt, tuti az lesz a baj.

Nekem is meg kellene mar nezetnem, ti hova vittetek?

Nekem Diavia klimam van de a sajat szervizuk elegge draga szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok, hogy honnan tudnék beszerezni olcsón egy teljesen ép antennát? És mennyiért?

Nekem csak egy fél van, raktam rá egy kupakot és mintha gyári lenne! :wink:

A problémám az, hogy mostanában jelent meg egy új rádió felénk, nagyon tuti, de sajna csak nagyon nehezen tudom fogni, és akkor is recseg, és kb 2 km után a hatósugárból kifelé már egyáltalán semmi nem jön. :lol:

Bármilyen megoldás érdekelne (erősítő, vagy egyéb más házi praktika)!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.