Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Méééér? Ugyanitt: vágott G-astra caravan rugók eladók. :D Kutyacsontot nehéz kivenni a stabrúd végéből? Azt is cserélnem kell.

Most hogyan van ez kétfajta kutyacsont van 6-7?

1394728-20140321-UogBVe.jpg

Vectran a 6 van astran a 7 szerintem. A 6. szívás cserélni, van több fèle stabrúd átmérő. Èn anno úgy flexeltem le, mondjuk az újat sem volt egyszerű ràrakni.
Link to comment
Megosztás:

Vectran a 6 van astran a 7 szerintem. A 6. szívás cserélni, van több fèle stabrúd átmérő. Èn anno úgy flexeltem le, mondjuk az újat sem volt egyszerű ràrakni.

Most hoztam el őket a boltból mingyá nekiesek. A kormányösszekötő cserével megszűnt a koppanás is, de érdekes hogy a gázelvét.ráadáskor jelentkező koppanás is. Nem értem, de mindegy. A balos lengőkartban szilentet is cseréltek, nem csináltam még ilyet, biztos az is jó móka.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Hello! A segítségeteket szeretném kérni olyan ügyben, hogy ha lassan megyek a jarganyommal pl. macskaköves úton akkor "kopog, eléggé hallhatóan rázkódik" a kormányom. Ha gyorsan megyek akár jó úton, akár rossz úton nem hallható semilyen rendellenes hang.

Mitől lehet ez? Mit kell cserélnem?

Link to comment
Megosztás:

Hello! A segítségeteket szeretném kérni olyan ügyben, hogy ha lassan megyek a jarganyommal pl. macskaköves úton akkor "kopog, eléggé hallhatóan rázkódik" a kormányom. Ha gyorsan megyek akár jó úton, akár rossz úton nem hallható semilyen rendellenes hang.

Mitől lehet ez? Mit kell cserélnem?

Üdv, a kormányrúdnak van egy megvezetése a műszerfal mögött, ha befekszel a pedálokhoz és felnézel akkor látni. ott szokott kicsúszni egy persely, és akkor üti a rúd a fém felfogatást.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha "szervósítani" szeretném az X14NZ Classic-ot mit kellene cserélni illetve beszerezni hozzá? Nagyon visszafogja a motort? Érdemes foglalkozni vele?

Köszönöm!

Szervós kormánymű, gumi- és fémcsövek, tartály, szivattyú, szervós motortartóbak, hosszabb szíj, olaj.

Nem fogja vissza.

Érdemes.

(Most dobtam ki a lomtalanításon egy csomó cuccot hozzá...)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv, a kormányrúdnak van egy megvezetése a műszerfal mögött, ha befekszel a pedálokhoz és felnézel akkor látni. ott szokott kicsúszni egy persely, és akkor üti a rúd a fém felfogatást.

Holnap megfogom nézni, jó lenne ha csak ennyi lenne a probléma.

Köszi a gyors választ!!!!

Link to comment
Megosztás:

Nincs vmi 5letetek mit lehet kezdeni a közmány összekötö gömbfejjel, ha bacik kijönni?

kinyomóval csinálom, melegítettem is....

kiszenvedtem a kerékanyát, a talpast, erre ez a legkisebb szar szopat

Azt hiszem simán csak ütöttem felfele, az anyát rajta hagytam, hogy ne verjem szétt a menetet. Ha már nem kell, mert cseréled akkor közben lehet feszíteni pajszerral is a rugóstaghoz betámasztva.

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem simán csak ütöttem felfele, az anyát rajta hagytam, hogy ne verjem szétt a menetet. Ha már nem kell, mert cseréled akkor közben lehet feszíteni pajszerral is a rugóstaghoz betámasztva.

na végül kiszenvedtem, de a menet elment, viszont nincs másik így levágtam a végéből a béna részt, de végül belkerült az uj toronyszilent/csapágy meg az uj talpas

Link to comment
Megosztás:

na végül kiszenvedtem, de a menet elment, viszont nincs másik így levágtam a végéből a béna részt, de végül belkerült az uj toronyszilent/csapágy meg az uj talpas

A futóművet kéne beállítatni nekem is, a kormányösszekötő meg a szilent csere után, de még a műszakit heverem ki... :D

Link to comment
Megosztás:

A futóművet kéne beállítatni nekem is, a kormányösszekötő meg a szilent csere után, de még a műszakit heverem ki... :D

nekem a műszakin nem vót semmi, megdicsérték a bódét

egyenlőre nekem csak az egyik oldal van meg, a talpas is pont a másik oldalon fosta el magát, de arra nem marad idő

a hátsó lengéscsill. gumi csillapítóival jól rászoptam, a cromax szerint ez való nekem, a kocsi szerint meg nem:

https://cromax.hu/opel/astra-f-1991-2002-/80000000-futomu-kormanymu/80210000-hatso-futomu-alkatreszek/80210105-hatso-lengescsillapito-reszei/?limitstart=0

nyikorog mint a nyavaja

egyébként érdekes INA csapágy volt az SKF-es torony settben

Link to comment
Megosztás:

nekem a műszakin nem vót semmi, megdicsérték a bódét

egyenlőre nekem csak az egyik oldal van meg, a talpas is pont a másik oldalon fosta el magát, de arra nem marad idő

a hátsó lengéscsill. gumi csillapítóival jól rászoptam, a cromax szerint ez való nekem, a kocsi szerint meg nem:

https://cromax.hu/opel/astra-f-1991-2002-/80000000-futomu-kormanymu/80210000-hatso-futomu-alkatreszek/80210105-hatso-lengescsillapito-reszei/?limitstart=0

nyikorog mint a nyavaja

egyébként érdekes INA csapágy volt az SKF-es torony settben

Nekem maga a gátló nyikorog ahogy be van fogatva fent a bódéba. Unixos kicsit szélesebb volt a feje mint amennyire kell. Oldalról meg kellett köszörülni hogy bemenjen a helyére aztán ha megtépem a csavart elég mereven áll, a fém már nem szorul, de a gumi még igen. Ahogy télen mozog a bódé meg nyikorog.

Link to comment
Megosztás:

Nálam van egy kicsi koppanás, mikor teljesen kitekert kormánynál tolatok,mindegy hogy jobbra vagy balra. Gondoltam hogy valami a futóműből. De most lett kicserélve minden. Toronycsapágy,toronyszilent,lengőkar szilentek,lengéscsillapító,stab szilentek,talpas,stab bekötő meg kormánygömbfej meg tavaly. A kerék centírozva új Hankook gumik,futómű beálítva.

KOPPANÁS maradt,bár enyhébb! Állítolag opel és VW betegség. Haver ugyanícs kicserélt mindent a golf III -án neki is ez a tünet. :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam van egy kicsi koppanás, mikor teljesen kitekert kormánynál tolatok,mindegy hogy jobbra vagy balra. Gondoltam hogy valami a futóműből. De most lett kicserélve minden. Toronycsapágy,toronyszilent,lengőkar szilentek,lengéscsillapító,stab szilentek,talpas,stab bekötő meg kormánygömbfej meg tavaly. A kerék centírozva új Hankook gumik,futómű beálítva.

KOPPANÁS maradt,bár enyhébb! Állítolag opel és VW betegség. Haver ugyanícs kicserélt mindent a golf III -án neki is ez a tünet. :D

Hát oka biztos van neki, tuti nem így jött ki a a kocsi a gyárból. Elég hamar tönkremennek ezek a gömbfejek, én 2 éve cseréltem mindegyiket a kormányösszekötőkön már megint kopogott a jobbos. Meg volt egy olyan koppanás amire nem tudtam rájönni, amikor váltás után leléptem a kuiplungról minél durvábban annál jobban koppant valami, azt hittem hogy motortartó bak, de azok jók voltak, utána meg úgy vettem észre a váltó-difiből jön, de ez is megszünt a gömbfej cserekor.

Link to comment
Megosztás:

Hát tavaly 7. hónapban volt műszakin ott még jók voltak a gömbfelyek. Én semm láttam rajta semmit! Jővőre megy műszakira, majd kicserélem ha muszáj lessz! Lehet megszűnik! A gyári szegecselt 15 évet és 350.000km bírt! Ez meg 3 évet se! Jee!

Ez így van a gyári nekem ie elment 300ezret, az utángyári a tizedét sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.